Clicks1.3K
abracham
3

Modlitwa ułozona przez Ks Dominika Chmielewskiego

Maryjo ,jak dzieciątko Jezus oddaje się Twoim ramionom i przyjmuje cała czułość twego Kochającego spojrzenia na mnie . Wiem,Ze kochasz mnie miłością jedyna i niepowtarzalną i nie patrzeć na moje grzechy przytulasz mnie do swojego niepokalanego Serca.Maryjo,twój czuły głos uspokaja mnie,gdyż jest wylaniem ducha Świętego. Maryjo,kochająca mnie aż do przeszycia mieczem boleści, jak Jezus zdjęty z krzyża oddaje się Twoim ramionom .Wśród ciemności Tego świata wiem, że moje szczęście jest owocem twoich łez . Maryjo ,która cała jesteś czułością Boga dla mnie,oczarowałaś mnie swoja miłością,wdziękiem i delikatnością, pięknem i łagodnością Najpiękniejszej Dziewczyny Wszechświata. Dla jednego Twego kochającego spojrzenia wytrwam na krzyżu mojego życia.Maryjo,weź wszystko ,czego ci jeszcze nie poświeciłem i czego dotąd nie umiałem oddać . Oddaje ci wszystkie chwile , w których zapominam o Bogu, a ofiara twego syna jest dla mnie obojętna .Oddaje ci wszystkie dni mojej duchowej nocy pełnej niepokojów ,lęków ,zwątpień i niewiary.oddaje ci każde cierpienie w moim życiu .przemień wszystkie moje rany w najpiękniejsze perły dla Jezusa .Proszę o te laskę przez mękę,śmierć i zmartwychwstanie twego syna i moc wylania Ducha Świętego na mnie .Oddaje ci każde moje poczucie osamotnienia. Daj mi Wiarę w to że jedynie w samotności z Bogiem ,gdy będą zanurzony w miłości ojca i syna i ducha Świętego , zniknie moje najgłębsze osamotnienie .Maryjo,Niepokalanie Poczęta, oddaje ci cud mojego poczęcia i poświęcam go tobie . Oddaje ci całe moje życie ,wszystko czym jestem i co posiadam.marzenia i plany , wszystko czym jestem i co posiadam. Użyj mnie w potężny sposób do rozszerzenia królestwa ojca i syna i Ducha Świętego na ziemi i całkowitego zwycięstwa nad szatanem .w szczególny sposób poświęcam tobie , najpiękniejsza , moment mojej śmierci.
Moje życie i moja śmierć są w twoich rękach, Maryjo, już nie muszę się niczego bać.Proszę oczyść i zabierz całkowicie to ,co we mnie do ciebie nie należy, a ja tego dotąd nie wiedziałem .przeniknij całe wnętrze mej istoty.otwieram ci drzwi sanktuarium mojej duszy . Ukryj mnie w sobie tak jak Duch Święty okrył cie swoim cieniem . Ukryty w Tobie przed szatanem jestem cały Twój ,a ty jesteś cała moja. Na zawsze .Kocham Cie ,Maryjo. Do zobaczenia w Niebie. Amen ta modlitwa jest sumuswydawnictwo.pl/…/540
Adrionella
Sprostowanie, modlitwa nie jest ułożona przez Ks. Dominika, tylko przez niego wybrana z książki pt. „ ABC osobistego oddania się Maryji” ojca Elizeusza, a zamieszczona w najnowszej książce autorstwa Ks. Dominika pt. „Kecharitomene”
Na końcu książki, pod tą modlitwą zamieszczona jest właśnie taka informacja. Pozdrawiam 😘
Adrionella
A tytuł tej modlitwy to „Modlitwa oddania Maryji”
abracham