CÓRKA MARYI
531

Bóg Ojciec: Kiedy Mój Syn zostanie uznany za grzesznika, wiedzcie, że jest to największe bluźnierstwo

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 23 czerwca 2013 roku, godz. 18.18

Moja najdroższa córko, w jaki sposób rodzice zareagowaliby, gdyby wiedzieli, że ich dzieciom zagraża śmierć? Czyż nie walczyliby ze wszystkich sił, aby uratować je od wszelkiej krzywdy? Dlatego właśnie będę teraz interweniował na świecie, zalecając Mojemu Synowi powiedzenie Prawdy, by uratować życie Moich dzieci.

Małe rzeczy w życiu mają wpływ na sprawy ogólnoświatowe. Pszczoły, których zachowanie się zmienia, i nie przenoszą pyłku kwiatowego, będą miały bezpośredni wpływ na życie istniejące na ziemi. To właśnie dzięki Kościołowi Mojego Syna na ziemi życie duszy może być podtrzymane. Bez Prawdy Kościół Mojego Syna nie może podtrzymywać życia. Zatem jeśli kłamstwa przenikną przez mury Kościoła, a Ja nie będę ingerował, będzie to oddziaływało na życie duszy.

Kiedy Kościół obróci się przeciwko Temu, Który go stworzył, to życie będzie niszczone. Ta plaga będzie miała bezpośredni wpływ na cały świat, łącznie z tymi, którzy nie wierzą w przyszłe życie. Wpłynie to nawet na tych z innych religii, niepochodzących ode Mnie. Gdy kłamstwa opanują Mistyczne Ciało Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, na ziemi, spowodują chorobę. Jeśli choroba nie zostanie zwalczona, doprowadzi do śmierci. Dlatego jako Bóg, Ojciec wszelkiego stworzenia, nie będę stał bezczynnie i nie pozwolę Moim wrogom zniszczyć dusz Moich dzieci.

Kiedy będziecie mieli do czynienia z kłamstwami, to będą one wypływać z ust kłamców w chaotycznej gmatwaninie bzdur. Kłamstwa, które już się rozpoczęły, są formułowane z zastosowaniem pokornego języka, ale skrywają największe kłamstwa przeciwko prawdziwej doktrynie Kościoła. Poznajcie, czym są – zostały wam podsunięte, by nakłonić was do popełnienia grzechu. Kiedy Mój Syn zostanie uznany za grzesznika, wiedzcie, że jest to największe bluźnierstwo, bo to jest niemożliwe.

Posłałem Mojego Syna jako człowieka w ciele, tak jak wy wszyscy, z jednym wyjątkiem. On urodził się bez grzechu i dlatego nie był zdolny do popełnienia go. Każdy, kto posługuje się Prawdą, a następnie ją przeinacza, aby wprowadzić nowe znaczenie Ukrzyżowania Mojego Syna umiłowanego, jest kłamcą. Taki nie pochodzi ode Mnie i jest wrogiem Mojego Syna.

Zobaczcie teraz, Moje małe dzieci, jak bestia i demony, które posłał, by odciągnąć was ode Mnie, wałęsają się wśród was. Musicie być silni. Zawsze musicie wiedzieć, że Mój Syn dał wam Prawdę, gdy chodził po ziemi i kiedy umarł za wasze grzechy. Poświęcił Swoje Ciało, by was odkupić, ale nigdy nie stał się grzesznikiem, gdyż nie jest On jednym z was.

Musicie pozostać wierni Mojemu Słowu i Nauczaniu Mojego Syna. Jeśli tego nie zrobicie, będziecie namawiani do przyjęcia kłamstw, które nie przyniosą wam nic oprócz wiecznego cierpienia.

Wasz umiłowany Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

____________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Franciszek twierdzi, że Jezus stał się diabłem, wężem. Radio Watykańskie pomija te słowa

____________________________________________________________