Clicks54
uk.news

Кардинал Сара: представники Заходу використовують синод в інтересах буржуазного християнства

7 жовтня 74-річний кардинал Роберт Сара повідомив Corriere.it, що ті, хто виступають проти "Папи Римського", виявляються поза стінами церкви.

На його думку, кожен Папа Римський "по-своєму правий", адже ніхто не в силах обдурити Боже Провидіння. Він зазначає "гармонію і послідовність" в діях Папи Франциска і Бенедикта XVI, "в чому всі могли переконатися в останні роки".

Проте, Сара попереджає, що представники країн Заходу використовують синод "для реалізації своїх планів", називаючи їх дії "нещирими і облудними".

Він пояснює, що використання синоду для скасування обітниці безшлюбності і впровадження жінок і мирян до церкви є чимось "на кшталт нечесної маніпуляції, жахливого обману і образи Господа".

Кардинал розкритикував священиків, єпископів і невірних кардиналів (а як же Папа Римський?), які "заплутують віруючих християн, використовуючи свої розпливчасті двозначні формулювання".

На його думку, той факт, що бідні жителі Амазонської низовини використовуються "як привід для реалізації буржуазних і багатослівних проектів", є шокуючим і "заслуговує засудження".

Сара визнає, що бідність і екологія мають велике значення, але "нікого не зацікавить така церква".

Зображення: Robert Sarah, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsQssngmuirx