Edward7
31.4K
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

3000 pracowników przewoźnika United Airlines na zwolnieniach chorobowych – po szprycach.

Linie lotnicze, które wprowadziły obowiązkowe szczepienie preparatem rozprowadzanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, zmuszone zostały do odwoływania lotów, w wyniku masowych zwolnień chorobowych zaszczepionych pracowników.

Przodujący w programie wyszczepiania amerykański przewoźnik lotniczy
More
.

3000 pracowników przewoźnika United Airlines na zwolnieniach chorobowych – po szprycach.

Linie lotnicze, które wprowadziły obowiązkowe szczepienie preparatem rozprowadzanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, zmuszone zostały do odwoływania lotów, w wyniku masowych zwolnień chorobowych zaszczepionych pracowników.

Przodujący w programie wyszczepiania amerykański przewoźnik lotniczy United Airlines oznajmił, że na dzień 11 stycznia 2022 roku, 4% całego personelu, czyli ponad 3 tysiące osób posiada dodatni wynik „testu na Covid” i przez to nie jest zdolnych do pracy. W liście do pracowników, szef United, Scott Kirby, wskazał dla przykładu sytuację na lotnisku Newark (stan New Jersey), gdzie nie pracuje jedna-trzecia zatrudnionych tam pracowników UA. Natychmiast jednak zaznaczył, że nikt z 96% zaszczepionych pracowników nie jest hospitalizowany i wśród zaszczepionych nie odnotowano ani jednego przypadku śmierci „na Covid” w ciągu ostatnich 8 tygodni. Niestety, nie znamy szczegółów, czy np. miał miejsce zgon bez pozytywnego „testu na Covid”, bądź zgon w pierwszych 2 tygodniach po zaszczepieniu, kiedy to uznaje się taką osobę jako niezaszczepioną. Zamiast tego, usłyszeliśmy bezzasadną mantrę:

Nasze wymagania dotyczące obowiązkowych szczepień – działają i ratują życie”.

Manipulując statystykami oraz żonglując terminami „chory na Covid”, „zmarł na Covid” i samymi „testami na Covid”, szef firmy powiedział, że „przed naszym obowiązkowym programem szczepień, więcej niż jeden pracownik umierał na Covid tygodniowo, a teraz mamy zero zgonów na Covid”.

Według informacji związku zawodowego pilotów „zwolnienia chorobowe wśród pilotów są na rekordowym poziomie”. Przewoźnik United zaoferował pozostałym, zdolnym do pracy pilotom potrójne wynagrodzenie.

Podobna sytuacja wygląda wśród innych firm lotniczych, jak JetBlue Airlines, Alaska Airlines czy American Airlines.

Nagły wzrost osób autentycznie chorych na przeróżne choroby – z wylosowanym pozytywnym „testem na Covid”, z „negatywnym” wynikiem, czy też bez testu – przekracza normalne, obserwowane corocznie sezonowe zachorowania, gdyż te wielkie liczby chorych są w tym roku rezultatem wyszczepienia pracowników preparatami genetycznymi, które osłabiają system immunologiczny i wywołują różne schorzenia.

Będąc przy temacie zmuszania pracowników do przyjęcia genetycznych preparatów i związanych z tym konsekwencjami, dla pracowników, firm oraz dla klientów firm, czyli podróżująych samolotami, polecamy bardzo interesujący wywiad z doświadczonym pilotem, kpt. Latane Campell. Wywiad przeprowadził Steve Kirsch.

Airline pilot Latane Campbell interview: A pilot’s view of COVID policies


Video source: Airline pilot Latane Campbell interview: A pilot's view of COVID policies

Jednocześnie należy dodać, że w każdej branży gdzie wprowadzono obowiązkowe szczepienia genetycznymi praparatami, widać wyraźnie perturbacje: brakuje pracowników stałych, dorywczych, urywają się dostawy towarów, maleje produkcja, a przy tym ceny rosną gwałtownie dosłownie z tygodnia na tydzień. W sklepach amerykańskich rzucają się w oczy puste półki, natychmiast zapełniane jednakowymi puszkami jakiejś fasoli, a co niektóre kreatywne sklepy wstawiają na półki plansze ze zdjęciami produktów.

Jednocześnie, religijna sekta kowidian dąży do dalszego wyszczepiania, celem zakrycia śladów swojej kryminalnej działalności (np. poprzez wyeliminowanie grupy kontrolnej, czyli niezaszczepionych) oraz wprowadzenia dokumentów szczepionkowych mających doprowadzić do całkowitej, bezwględnej i nieodwracalnej kontroli, inwigilacji i nadzoru.

Oprac. Bibula – pismo niezalezne – | news/wiadomosci | analyses/analizy
2022-01-11
na podstawie CNBC
Edward7
Katolickie media pro-szczepionkowe, opłacane przez Sorosa i Gatesa

Katolickie konsorcjum medialne `catholic-factchecking.com`, prowadzone przez Aleteia i powiązane ze Stolicą Apostolską, jest projektem mającym na celu uciszenie niezaangażowanych katolickich dziennikarzy. Jest finansowany przez duże międzynarodowe lobby anty-życiowe i antyrodzinne, we współpracy z dużymi firmami farmaceutycznymi,…
More
Katolickie media pro-szczepionkowe, opłacane przez Sorosa i Gatesa

Katolickie konsorcjum medialne `catholic-factchecking.com`, prowadzone przez Aleteia i powiązane ze Stolicą Apostolską, jest projektem mającym na celu uciszenie niezaangażowanych katolickich dziennikarzy. Jest finansowany przez duże międzynarodowe lobby anty-życiowe i antyrodzinne, we współpracy z dużymi firmami farmaceutycznymi, które produkują szczepionki.


Dobrze udokumentowane śledztwo przeprowadzone przez amerykańską stronę internetową Church Militant ujawnia, w jaki sposób Google, Soros i Bill Gates finansują proszczepionkowe katolickie media, aby przeciwstawić się tym w Kościele, którzy nie są zgodni z proszczepionkowym przesłaniem. I okazuje się, że na czele konsorcjum katolickich mediów, które nazywają się kontrolerami faktów (czyli sprawdzają prawdziwość wiadomości, w tym przypadku o szczepionkach przeciwko Covidowi) stoi strona internetowa Aleteia, opublikowana w siedmiu językach , który ściśle współpracuje z Watykańskim Wydziałem Komunikacji, a także z Papieską Radą ds. Nowej Ewangelizacji.

Konsorcjum, które obejmuje około trzydziestu publikacji, działa od kilku miesięcy i poszukuje nowych dodatków za pośrednictwem swojej strony internetowej catholic-factchecking.com (zwanej „Międzynarodowym Katolickim Konsorcjum Mediów ds. Szczepionek przeciwko Covid-19”). A konsorcjum jest jednym z jedenastu projektów (spośród 309 konkurentów z 74 krajów), które podzieliły się 3 milionami dolarów udostępnionymi przez Google News Initiative za pośrednictwem Open Fund przeciwko Covid-Vaccine Misinformation.
Krótko mówiąc, Google jest zaniepokojony tymi, którzy kwestionują narrację, zgodnie z którą szczepionka jest jedynym ratunkiem dla ludzkości i wykorzystuje całą swoją moc, aby systematycznie przeciwdziałać wrogowi. Biorąc pod uwagę, że Google jest wyszukiwarką numer jeden na świecie, samo to powinno budzić pewne obawy. Obawa, która powinna przerodzić się w obawę, gdy dowiadujemy się, że od 2019 r. „siostrzana firma” Google (pochodna tej samej firmy Alphabet), zajmująca się zdrowiem Verily, ma „strategiczny sojusz” z dużymi firmami farmaceutycznymi, w tym z Pfizerem. Ponadto Verily jest obecnie partnerem firmy Pfizer i Duke Clinic Research Center w badaniu długoterminowego bezpieczeństwa szczepionek Covid.

Co ciekawe, nikt nie podejrzewa, że istnieje konflikt interesów. Jeśli chodzi o katolików, fakt, że Google otwarcie promuje prawa reprodukcyjne (antykoncepcja i aborcja) oraz program LGBT powinien budzić pewne obawy… Ale wyraźnie pecunia non olet i biorąc pod uwagę potrzebę zmiażdżenia jakiegokolwiek oporu wobec szczepień wśród katolików, możesz” nie być zbyt subtelnym. W końcu Aleteia współpracuje z Google od 2013 roku. Ale to nie wszystko: aby kwalifikować się do finansowania z Google News Initiative,

catholicfactchecking.com korzysta z porad hiszpańskiego instytutu badawczego, Instituto of Global Health (ISGlobal) Barcelony,która z kolei otrzymała 57 milionów dolarów od Fundacji Billa i Melindy Gatesów i 150 000 dolarów od Open Society Foundation George'a Sorosa, według Church Militant.
Oprócz bezpośredniego zainteresowania kampanią szczepień (zwłaszcza Gatesa), Church Militant słusznie wskazuje, że te dwie fundacje nie wcześniej niż sześć miesięcy temu sponsorowały raport „Top of the Iceberg”, którego celem było zdyskredytowanie europejskich ruchów pro- życia, w tym COMECE (Komisja Konferencji Episkopatów Unii Europejskiej).
Ale jest jeszcze inny aspekt, który jest co najmniej niepokojący: w Komitecie Naukowym zorganizowanym przez catholicfactchecking.com faktycznie znajdujemy trzech członków Papieskiej Akademii Życia, w tym jej kanclerza, prałata Renzo Pegoraro. Pozostali dwaj to Rodrigo Guerra López i ojciec Alberto Carrara. Ojciec Alberto Carrara pokazuje nam, jak ci poplecznicy starają się zneutralizować każdego, kto wyjdzie poza linię, nazywając artykuł dziennikarza National Catholic Register Edwarda Pentina fałszywymi wiadomościami.
Pentin napisał artykuł, w którym skrytykował szczere poparcie Papieskiej Akademii Życia dla szczepień dzieci pomimo udowodnionych zagrożeń, i aby to potwierdzić, opublikował szczegółową listę 48 przypadków amerykańskich dzieci, które zmarły po zaszczepieniu szczepionką Pfizera. można znaleźć w bazie danych zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepieniem (Vaers). „Jako członek komisji naukowej catholic-factchecking.com”, napisał na Twitterze ojciec Carrara, „jestem w tym samym tonie, co Annamaria Staiano, prezes Włoskiego Towarzystwa Pediatrycznego”: „Wszystkie pediatryczne środowiska naukowe są za szczepieniami przeciwko #Covid w grupie wiekowej od 5 do 11 lat”. Więc nie ma toku rozumowania,tylko przeskok wiary w szczepionki i etykietę „fałszywych wiadomości” dla artykułów, które są zamiast tego dobrze udokumentowane.

W skrócie: istnieje grupa mediów katolickich, powiązanych ze Stolicą Apostolską, które są częścią projektu uciszenia niezaangażowanych dziennikarzy katolickich, finansowanego przez wielkie międzynarodowe lobby przeciwko życiu i rodzinie, w zmowie z wielkim biznesem. produkują szczepionki. Jak to nazywamy? Konflikt interesów? Oszustwo? Zdrada? Wstyd? Skandal? Ty wybierasz.
Choćby po to, by zrozumieć, dlaczego oficjalne media katolickie, a zwłaszcza Papieska Akademia Życia, upierają się przy popieraniu masowych szczepień i udają, że Kościół opowiedział się za szczepionkami bez żadnych „ale”, mimo że dokument opublikowany przez Kongregację ds. Doktryna Wiary rok temu mówiła coś zupełnie innego, na co wielokrotnie wskazywaliśmy.

Se i media cattolici pro vax sono pagati da Soros e Gates
bergoglio: silenciar a periodistas católicos anti vacuna