csk.cartoon
4546
bratr
Nabídka mší svatých on-line pro ty co se nemohou z různých důvodů zúčastnit a nebo se chtějí virtuálně připojit: mseonline.cz

Možná bych doporučil: live4k.media/play/?id=klokoty
Hezký den!

PS: Trepifajksle, snad jsem Ti srozumitelně naznačil, že o dialog už nestojím. Zmatečně diskutovat nemá význam. Přeji Ti klidné dny a pokojný vstup do roku 2022.
Trepifajksl
Mě to ale nezajímá, že nestojíš o dialog. Pokud tady budeš hnojit nesmyslama, budu reagovat. Můžeš mě zablokovat a kázat si své bludy sólo, jako Otčenáš.
bratr
S ohledem na obrázek výše od csk.cartoon: Věřím, že i ti, co jsou v budovách víru mají a jejich srdce zná jen Bůh. Každý chrám je vzácný a chrám našeho srdce především. Přeji každému, aby do roku 2022 vstoupil s čistým štítem a čistým srdcem a dokázal objevit krásu své cesty před Bohem a uměl se o to podělit i s nejbližšími. Pokojné dny.
Trepifajksl
Každý má nějakou víru. Někdo věří, že Bůh stvořil člověka, někdo, že se člověk vyvinul z opice a někdo, že ho tady vysadili mimozemšťani. Tento obrázek je jen o jedné víře, katolické, jak logicky naznačuje citát svatého Atanáše. Nemíchal bych do toho nic jiného.