Ribena
3906
Już czas żeby ktoś się zajął tymi ludźmi a szczególnie Recławem i Kramerem, bo niczego dobrego z nich nie będzie!

"Chyba lepiej, aby papieże umierali". Oburzenie po słowach jezuity o. Grzegorza Kramera

O. Grzegorz Kramer swoim wpisem na Twitterze wywołał burzę. Odnosząc się do aktywności Benedykta XVI - który …
Vittorio,Andreas
Nie zapomnijcie o Gurzyńskim
Mirek Witkowski
To nie tylko dwóch czy trzech ale bardzo duża część księży, biskupów itd. przesiąkniętych modernizmem nieświadomie czy co znacznie gorsze świadomie niszczy i próbuje zmieniać odwieczne nauczanie Kościoła Katolickiego. Nie ma sie jednak co na nich obrażać bo błądzą. Każdy z nas ma rozum dany od Boga i może sam rozważyć gdzie jest prawda. Są katechizmy, nauczanie papieży sprzed sw II( w dokumentach…More
To nie tylko dwóch czy trzech ale bardzo duża część księży, biskupów itd. przesiąkniętych modernizmem nieświadomie czy co znacznie gorsze świadomie niszczy i próbuje zmieniać odwieczne nauczanie Kościoła Katolickiego. Nie ma sie jednak co na nich obrażać bo błądzą. Każdy z nas ma rozum dany od Boga i może sam rozważyć gdzie jest prawda. Są katechizmy, nauczanie papieży sprzed sw II( w dokumentach z sw II również są treści prawdziwe i zgodne z nauką kościoła ale są też ewidentne sprzeczności), Żywoty Świętych, nauczania Doktorów Kościoła można to porównać z tym co mówi jeden czy drugi hierarcha. Napominać jak najbardziej należy, ale nie możemy wyzywać, obrażać itd. bo to nam pożytku nie przyniesie.
MERYTORYCZNE zwracanie uwagi na blogach, i portalach społecznościowych błądzącym czy mijającym się z prawdą pożytek przyniesie ale podkreślam MERYTORYCZNE. Prawda jest tylko jedna, a Kościół Katolicki ją ma.
Tam gdzie jednak jest sprzeczność z tym co nauczanie było od początku i przez wieki prawdy być nie może.
Doktor wiee
Do tego zacnego towarzystwa dodał bym jeszcze rebbe Lemańskiego