Samson1
4330

Nepamatuje si někdo kde byl tento obrázek? Bylo to něco proti NWO

Ten obrázek jsem si kdysi stáhl, ale už neví kdy a z čeho, hlavně kdy to asi bylo časově. Myslím, že tu covid ještě neřádil.
Samson1
Asi to bylo zde. TerezkaK sleduje znamení na obloze, Co se týče oltáře, tak se papež povytáhl k zákazu tradičních mší a covid-19 Sars II řádí i v církvi, kněží musí dodržovat všechny hygienická opatření, roušky, desinfekce, podávání na ruku, omezení mší atd. Ale hlavně se navakcinovat a vést k tomu věřící. Tedy na straně Oltáře covid funguje perfektně. Co se týče trůnu, tak bych …More
Asi to bylo zde. TerezkaK sleduje znamení na obloze, Co se týče oltáře, tak se papež povytáhl k zákazu tradičních mší a covid-19 Sars II řádí i v církvi, kněží musí dodržovat všechny hygienická opatření, roušky, desinfekce, podávání na ruku, omezení mší atd. Ale hlavně se navakcinovat a vést k tomu věřící. Tedy na straně Oltáře covid funguje perfektně. Co se týče trůnu, tak bych doporučil přečíst články Petra Hájka, bývalého kancléře prezidenta Klause, má jistě do politického dění patříčný náhled. protiproud.cz/…o-prijme-co-ale-ta-druha-pet-minut-po-dvanacte.htm
Proces vakcinace prochází pěti fázemi

Fáze 1: Očkujte ty, kteří jsou ochotni se očkovat.
Fáze 2: Připravte pobídky a odměny, abyste přesvědčili ty, kteří váhají (tenisky zdarma, pivo zdarma, loterie atd.).
Fáze 3: Trestejte ty, kteří se odmítnou dát očkovat, zbavením práv (zákaz vstupu, zákaz cestování, zákaz výkonu povolání atd.).
Krok 4: Kriminalizujte odpůrce vakcín přijetím závazných zákonů o očkování.
Fáze 5: Medicína pod zbraní: zahájení činnosti „očkovacích jednotek“ k násilnému očkování lidí i proti jejich vůli.
Pokud sleduji duchovní dění, tak bych řekl, že nejaktuálnější věcí je, aby dobu zla Ježíš ukončil dříve, než bylo stanoveno. (Z duchovního deníku Marie Valtorty. "Dobu zla ukončím dřív, než bylo stanoveno") Jo a terezkaK se zmiňovala o dvouch sluncích na nebi a že v Církvi máme dva papeže.
Samson1
Kdo si to pamatuje kde to bylo?
Trepifajksl