01:10
40% WIĘCEJ ZGONÓW W USA I TO NIE NA COVID ! FIRMA UBEZPIECZENIOWA BIJE NA ALARM. Jest bombowy raport jednej z najstarszych amerykańskich firm ubezpieczeniowych, firmy ubezpieczeniowej OneAmer…More
40% WIĘCEJ ZGONÓW W USA I TO NIE NA COVID ! FIRMA UBEZPIECZENIOWA BIJE NA ALARM. Jest bombowy raport jednej z najstarszych amerykańskich firm ubezpieczeniowych, firmy ubezpieczeniowej OneAmerica z siedzibą w Indianapolis. Dyrektor generalny tej firmy informuje, że zgony wśród dorosłych w wieku produkcyjnym w wieku 18-64 lat wzrosły o 40%.

„W tej chwili obserwujemy najwyższy wskaźnik śmiertelności, jaki zaobserwowaliśmy w historii tej firmy – nie tylko w OneAmerica” – powiedział Scott Davison, szef firmy ubezpieczeniowej o wartości 100 miliardów dolarów, która działa od 1877 roku i zatrudnia około 2400 pracowników. .

Według The Center Square wzrost oznacza „ogromne, ogromne liczby” wśród „przede wszystkim osób w wieku produkcyjnym”, które mają sponsorowane przez pracodawcę grupowe plany życiowe za pośrednictwem OneAmerica.

„I to, co widzieliśmy tylko w trzecim kwartale, obserwujemy, jak będzie to kontynuowane w czwartym kwartale, że śmiertelność wzrosła o 40% w stosunku do tego, co było przed pandemią” – powiedział Davison podczas internetowej konferencji prasowej w zeszłym tygodniu. „Aby dać ci wyobrażenie, jak źle to jest, trzy sigma lub katastrofa jeden na 200 lat oznaczałoby wzrost o 10% w stosunku do stanu sprzed pandemii”.

„Dane pokazują nam, że zgony, które są zgłaszane jako zgony z powodu COVID, znacznie zaniżają rzeczywiste straty zgonów wśród osób w wieku produkcyjnym w wyniku pandemii. Może nie wszystkie zgony są związane z COVID na ich akcie zgonu, ale liczba zgonów wzrosła zaledwie ogromne, ogromne liczby”, powiedział, dodając, że firma odnotowała „wzrost” roszczeń z tytułu niezdolności do pracy – początkowo krótkoterminowy, a teraz długoterminowy.

„Tak więc 40% jest po prostu niesłychane” – dodał.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LINK DO ARTYKUŁIU ZE ZDJĘCIAMI I WYKRESAMI TU - substack.com/p/unprecedented-deaths-in-indiana-for

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To jest ogromne. Coś zabija zdrowych ludzi na bezprecedensowy poziom. To nie COVID. Czy może to być „bezpieczna i skuteczna” szczepionka przeciw COVID? Chyba tak. Z następującego powodu.

Zacznij od przeczytania tej historii: „Prezes Indiana Life Insurance mówi, że liczba zgonów wśród osób w wieku 18-64 wzrosła o 40%”. Przeczytaj całą historię tutaj .

Uwaga: na wypadek, gdyby ta historia „zniknęła”, wykonałem kopię zapasową. W dzisiejszych czasach nie można być zbyt ostrożnym.

To wielka sprawa. Naprawdę duży. I nie tylko ja tak myślę.

Najważniejsze punkty:
Liczba zgonów wśród osób w wieku od 18 do 64 lat (którzy zwykle nie umierają) wzrośnie o 40% do 2021 r. w porównaniu z okresami sprzed pandemii.
To jest ogromne. GIGANTYCZNY. Nigdy w swojej historii nie doświadczyli czegoś takiego. Zazwyczaj śmiertelność w ogóle się nie zmienia. Są bardzo stabilne. Musiałoby się wydarzyć coś NAPRAWDĘ WIELKIEGO, aby mieć tak duży wpływ.
Inni w branży też to widzą.
To nie COVID. W tym roku liczba zgonów związanych z COVID spadła.
Bez względu na przyczynę, jest większy i bardziej śmiertelny niż COVID i dotyka prawie wszystkich.
CDC ma to pod kontrolą… ok, żartuję… CDC jak zwykle nie ma pojęcia.

Wszystko to oznacza, że „wszystko” powoduje OGROMNĄ liczbę zgonów w 2021 roku.

Zastanawiam się, na co umierają ci wszyscy ludzie?

Oto wskazówki, które mamy. Potrzebujemy więc kogoś naprawdę mądrego, aby rozwiązać tę zagadkę:
Te zgony nie miały miejsca, dopóki szczepionki nie trafiły na rynek.
Zgony to „przede wszystkim osoby w wieku produkcyjnym od 18 do 64 lat” zatrudnione przez firmy, które posiadają grupowe ubezpieczenie na życie w OneAmerica. Ale to nie znaczy, że nie dotyczy to również 65-latków i starszych. Istotne jest, aby efekty były obserwowane u młodych ludzi.
Jest więcej nadliczbowych zgonów niż kiedykolwiek w historii, więc jest to prawdopodobnie spowodowane nowym zagrożeniem bezprecedensowym w historii, takim jak: Na przykład nowa szczepionka, która nigdy wcześniej nie była używana lub coś podobnego, na co narażona byłaby duża liczba ludzi (np. stan, który promuje szczepienia).
Nie z powodu COVID (zgony z powodu COVID gwałtownie spadają).
Umierają z różnych przyczyn, nie tylko z jednej. To wyklucza patogeny z żywności lub powietrza. Uważam, że różnorodność przyczyn śmierci jest zbieżna z szeroką gamą zdarzeń niepożądanych spowodowanych na przykład przez szczepionki przeciw COVID.
Aby wywrzeć tak duży wpływ, musi mieć wpływ na dużą liczbę osób. Jest to więc coś nowego, co dotyczy co najmniej połowy populacji, takie jak B. Nowa obowiązkowa szczepionka.
Gubernator stanu Indiana jest wielkim orędownikiem szczepień i chce, aby wszyscy zostali zaszczepieni. Ciekawy. „Gubernator Indiany, Eric Holcomb, podwoił wysiłki w celu zaszczepienia wszystkich obywateli stanu”.
Ciekawostka: dorośli w wieku 65 lat i starsi stanowią 16% populacji Stanów Zjednoczonych, ale 80% zgonów związanych z COVID-19 w USA, co jest nieco wyższy niż ich udział we wszystkich zgonach (75%) w tym samym okresie. Użyjemy tego 75% później.
Jest to nie tylko jedna firma ubezpieczeniowa na życie, ale także inne firmy ubezpieczeniowe, które odnotowały ten ogromny wzrost. Jest to więc coś wielkiego i ogólnokrajowego, jak obowiązkowe szczepienia w Stanach Zjednoczonych czy coś w tym rodzaju.
„Samo wyobrażenie o tym, jak źle to jest, przypadek trzech sigma lub katastrofa, która zdarza się tylko raz na 200 lat, oznaczałoby 10% wzrost w stosunku do czasów przed pandemią” – powiedział. „Więc 40% to niesłychana wartość.” Sugeruje to, że musi to być nowy patogen (np. nowa szczepionka). To musi być coś, co zostanie wprowadzone na rynek dopiero w 2021 roku, jak nowa szczepionka na COVID.
Firma dostrzega „wzrost” uprawnień z tytułu niezdolności do pracy i twierdzi, że początkowo były to uprawnienia z tytułu krótkoterminowej niezdolności do pracy, a teraz wzrost dotyczy uprawnień z tytułu niezdolności do pracy długoterminowej. Więc cokolwiek to jest, zabija ludzi, a ci, którzy nie umierają, są niepełnosprawni. Wiesz już, co wykazały szczepionki COVID (jak sądzę, VAERS).
Brian Tabor, prezes Indiana Hospital Association, powiedział, że szpitale w całym stanie są zalewane pacjentami „z wieloma różnymi chorobami” i że „niestety stan zdrowia przeciętnego Hoosiera pogorszył się podczas pandemii”. Podczas kolejnej rozmowy telefonicznej powiedział, że nie załamał się, dlaczego tak wielu ludzi jest hospitalizowanych w stanie – z powodu jakich warunków lub dolegliwości. Powiedział jednak, że wyjątkowo wysoka śmiertelność, którą podał Davison, jest zgodna z liczbami obserwowanymi w stanowych szpitalach. Więc to wszystko może być spowodowane szczepionkami COVID.
Według dr. Lindsay Weaver, naczelny lekarz stanu Indiana, na konferencji prasowej z gubernatorem Ericiem Holcombem w środę. Więc znowu, cokolwiek zabija ludzi, jest gorsze niż COVID. To nie może być COVID, ponieważ zaszczepiliśmy tak wiele osób naszą bezpieczną i skuteczną szczepionką, która zapobiega śmierci z powodu COVID.
Dyrektor generalny firmy ubezpieczeniowej nie wierzy, że szczepionki są przyczyną zgonów i niepełnosprawności. Sprawdź ten tweet: prosi swoich pracowników o szczepienie! Więc to nie może być szczepionka, nawet jeśli wszystkie fakty się zgadzają! Cholernie! Dyrektor generalny wie, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne. Nie ma dowodów na poparcie tego stwierdzenia, ale powinniśmy mu wierzyć, ponieważ jest postacią autorytetu (wiesz, jak CDC). Zawsze możemy zaufać władzy, zwłaszcza gdy nie mają dowodów. Kto potrzebuje dowodów? Nauka została wyparta w 2021 roku.

Więc muszę powiedzieć, że jestem zdezorientowany. Myślałem, że to szczepionka COVID, ponieważ wszystkie wskazówki były poprawne, z wyjątkiem ostatniego punktu. Byłem tak blisko ...

Oto śmiertelność według wieku z CDC poniżej. Czy widzisz, jak stabilnie jest z roku na rok? Niesamowicie stabilny! Więc kiedy widzisz 40% skoku, to jest niesamowite. Jest to ogień 4-ogniskowy.

Przeniesiony do reszty kraju

Wiemy, że co roku w Stanach Zjednoczonych umiera około 3 milionów ludzi. 75% z nich ma ponad 65 lat, co oznacza 750 000 zgonów rocznie dla osób poniżej 65 roku życia.

Jeśli liczba ta wzrosła o 40% od poziomów sprzed pandemii w trzecim i czwartym kwartale, to należy przyjąć, że drugi kwartał był fazą rozruchu (zakładamy liniowy wzrost w drugim kwartale).

To jest 75 000 zgonów na kwartał w trzecim i czwartym kwartale, a połowa z tego 37 000 zgonów w drugim kwartale.

Oznacza to, że w grupie wiekowej 18-64 lat prawdopodobnie dojdzie do 187 000 dodatkowych zgonów z nowej przyczyny.

Porównaj z liczbą przewidywaną przez VAERS dla tej samej grupy wiekowej w USA

Zobaczmy, czy zbiega się to z liczbą zgonów poszczepiennych w USA w tej samej grupie wiekowej. Użyłem 65 w zapytaniu, ponieważ oznacza to „poniżej 65 lat”:

(2156 zgonów w VAERS - 40 zgonów w tle) * 41 (URF) i otrzymujemy 87 000 zgonów.

Oznacza to albo:
Jest jeszcze jeden efekt, który zabija więcej osób w wieku od 18 do 64 lat niż szczepionka (mało prawdopodobne, ale możliwe).
Mój URF 41 zaniża liczbę zgonów o współczynnik 2,15

Zgadzam się z deklaracją nr 2. Zawsze mówiłem, że 41 to konserwatywny URF na śmierć. 41 jest obliczane na podstawie częstości anafilaksji, które są najbardziej prawdopodobnymi zdarzeniami zgłaszanymi do VAERS. Wcale bym się nie zdziwił, że liczba zgonów nie jest zgłaszana w znacznie większym stopniu.
To jest ogromne. Moi znajomi również zauważyli ten artykuł i napisali o nim.

Nie dowiedziałem się o tych artykułach, dopóki nie napisałem swojego wczoraj wieczorem. Chciałem się z tym przespać przed opublikowaniem.

Moi przyjaciele zgadzają się z moją oceną wagi tego artykułu. Na przykład Malone napisał:

tak jak napisałem (samodzielnie). Prawdopodobnie napisaliśmy to w tym samym czasie.

Oto linki do artykułów Jessiki Rose i Roberta Malone .

Co się stanie, jeśli największy ludzki eksperyment w historii zawiedzie? (Robert Malone). Abstrakcyjny:

Wydaje mi się, że największy ludzki eksperyment w historii nie powiódł się. A jeśli ten raczej suchy raport dyrektora firmy ubezpieczeniowej w Indianie jest prawdziwy, to ruch Reinera Fuellmicha „Crimes Against Humanity” mający na celu zwołanie nowych procesów norymberskich wygląda mniej donkiszotycznie niż proroczo.

Po przeczytaniu moich badań należy przynajmniej stwierdzić, że jeśli ten raport jest poprawny i potwierdzony przez innych w suchym świecie aktuariuszy życia, stoimy w obliczu zarówno wielkiej ludzkiej tragedii, jak i głębokiej porażki rządu USA i USA - Systemy opieki zdrowotnej, które służą i chronią obywateli płacących za tę „usługę”.

Jeśli tak, to agresywnie reklamowane szczepionki genetyczne zawiodły, a jednoznaczna kampania rządowa mająca na celu zapobieganie wczesnemu leczeniu lekami ratującymi życie doprowadziła do ogromnej, możliwej do uniknięcia utraty życia.

W najgorszym przypadku ten raport sugeruje, że federalne przepisy dotyczące szczepień w miejscu pracy doprowadziły do prawdziwej zbrodni przeciwko ludzkości. Masowe ofiary śmiertelne (prawdopodobnie) pracowników zmuszonych do przyjęcia toksycznej szczepionki częściej niż w ogólnej populacji Indiany.

Firmy ubezpieczeniowe – podobnie jak banki, nie są już takie nudne! (Jessica Róża). Abstrakcyjny:

Więc co nam to mówi? Mówi nam, że potencjalnie znajdujemy się w ogromnej, parnej kupie gówna. Szczerze. Te wskazówki od naszego przyjaciela z firmy ubezpieczeniowej to tylko wskazówki. Jeśli to, co widzimy w VAERS i innych systemach zgłaszania zdarzeń niepożądanych, jest tylko odzwierciedleniem tego, co moim zdaniem faktycznie się dzieje w zakresie obrażeń, to nic nie widzieliśmy. A jeśli doniesienia o niedoborach odporności związane z tymi zastrzykami nie są tylko anegdotą lub przedstawicielem małej podkohorty ludzi, możemy mieć do czynienia z rządową katastrofą zdrowotną. Jak zawsze powtarzam, musimy działać razem, aby przetrwać.

Kończąc ten raport, mam nadzieję, jak powiedział Robert, że się mylę. Ale obawiam się, że nie.

Reakcja prasy głównego nurtu była przewidywalna: zignorowała incydent.

Media głównego nurtu w ogóle nie podjęły tego tematu. Jest 7 rano czasu PST 3 stycznia, a ja właśnie poszukałem w Google i odkryłem, że JEDYNA historia była oryginalna. Potem nic. Nikt inny nie myślał, że to ważne. Tylko ja i moi przyjaciele.

Czy jest jakieś inne wytłumaczenie tego wszystkiego?

Jakie lepsze wyjaśnienie pasuje do liczby zgonów i przyczyn zgonów? Nie chciałbym wyciągać pochopnych wniosków.

Może jest coś, o czym jeszcze nie pomyśleliśmy. Na przykład, czy wiesz, że Twitter odkrył, że ogromny wzrost zgonów sportowców od czasu wprowadzenia szczepień jest spowodowany „odwodnieniem, przegrzaniem i niezdiagnozowanymi problemami z sercem”. Fakt, że te zgony miały miejsce zimą, nie miał znaczenia. Można się było spodziewać, że nie dostarczyli żadnych dowodów na poparcie swojej hipotezy. I nie wyjaśnili, dlaczego tak nie było w zeszłym ani w jakimkolwiek innym roku. Myślę, że ćwiczenie dla czytelnika.

Co możesz z tym zrobić?

Na potwierdzenie tej obserwacji zbieram podobne statystyki od innych towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli pracujesz dla firmy ubezpieczeniowej, zarejestruj się teraz w tej „specjalnej” podgrupie jednego przeznaczenia. Jeśli znasz kogoś, kto pracuje dla firmy ubezpieczeniowej, prześlij mu ten artykuł.

Dziękuję bardzo!
anna.maria shares this
8
Michał Ozinek
smażą ludzi antenami wybudowanymi przed "pandemią" wirusa
Anieobecny
,,Prawda" co raz bardziej wydaje się skąpana we mgle...
Takie czasy...
wrzepio
Bożek Pożądania czyli el kaam uważa, że czwarta dawka pomnaża zerowy efekt szczypania pięciokrotnie. Ma rację 4 * 0 = 5 * 0
m.rekinek
Niech nikt z zaszprycowanych nie liczy na jakiekolwiek odszkodowanie z polisy na życie. Firmy ubezpieczeniowe już dawno się zabezpieczyły i nie wypłacają pieniędzy osobom biorącym udział w eksperymentach medycznych.
Julia Pole
a może to ani covid, ani szczepionka. Może to coś zupełnie innego, co dzieje się pod przykrywką walki zaszczepów z nieszczepami. Może włączyli inny szajs i chcą zmylić tropy. Coraz częściej myślę, że eksterminują nas w inny sposób. Dużo ludzi z mojego otoczenia skarży się na bóle głowy i kłopoty ze snem i bóle stawów. Do tego dochodzą dość dziwne i często agresywne zachowania. Może to stres, a …More
a może to ani covid, ani szczepionka. Może to coś zupełnie innego, co dzieje się pod przykrywką walki zaszczepów z nieszczepami. Może włączyli inny szajs i chcą zmylić tropy. Coraz częściej myślę, że eksterminują nas w inny sposób. Dużo ludzi z mojego otoczenia skarży się na bóle głowy i kłopoty ze snem i bóle stawów. Do tego dochodzą dość dziwne i często agresywne zachowania. Może to stres, a może nie tylko.
Jadwiga Bob
wszystko możliwe
m.rekinek
To jest ogromne. Coś zabija zdrowych ludzi na bezprecedensowy poziom. To nie COVID. Czy może to być „bezpieczna i skuteczna” szczepionka przeciw COVID? Chyba tak. Z następującego powodu.

Zacznij od przeczytania tej historii: „Prezes Indiana Life Insurance mówi, że liczba zgonów wśród osób w wieku 18-64 wzrosła o 40%”. Przeczytaj całą historię tutaj .

Uwaga: na wypadek, gdyby ta historia „znikn…More
To jest ogromne. Coś zabija zdrowych ludzi na bezprecedensowy poziom. To nie COVID. Czy może to być „bezpieczna i skuteczna” szczepionka przeciw COVID? Chyba tak. Z następującego powodu.

Zacznij od przeczytania tej historii: „Prezes Indiana Life Insurance mówi, że liczba zgonów wśród osób w wieku 18-64 wzrosła o 40%”. Przeczytaj całą historię tutaj .

Uwaga: na wypadek, gdyby ta historia „zniknęła”, wykonałem kopię zapasową. W dzisiejszych czasach nie można być zbyt ostrożnym.

To wielka sprawa. Naprawdę duży. I nie tylko ja tak myślę.

Najważniejsze punkty:
Liczba zgonów wśród osób w wieku od 18 do 64 lat (którzy zwykle nie umierają) wzrośnie o 40% do 2021 r. w porównaniu z okresami sprzed pandemii.

To jest ogromne. GIGANTYCZNY. Nigdy w swojej historii nie doświadczyli czegoś takiego. Zazwyczaj śmiertelność w ogóle się nie zmienia. Są bardzo stabilne. Musiałoby się wydarzyć coś NAPRAWDĘ WIELKIEGO, aby mieć tak duży wpływ.
Inni w branży też to widzą.
To nie COVID. W tym roku liczba zgonów związanych z COVID spadła.
Bez względu na przyczynę, jest większy i bardziej śmiertelny niż COVID i dotyka prawie wszystkich.
CDC ma to pod kontrolą… ok, żartuję… CDC jak zwykle nie ma pojęcia.

Wszystko to oznacza, że „wszystko” powoduje OGROMNĄ liczbę zgonów w 2021 roku.

Zastanawiam się, na co umierają ci wszyscy ludzie?

Oto wskazówki, które mamy. Potrzebujemy więc kogoś naprawdę mądrego, aby rozwiązać tę zagadkę:

Te zgony nie miały miejsca, dopóki szczepionki nie trafiły na rynek.
Zgony to „przede wszystkim osoby w wieku produkcyjnym od 18 do 64 lat” zatrudnione przez firmy, które posiadają grupowe ubezpieczenie na życie w OneAmerica. Ale to nie znaczy, że nie dotyczy to również 65-latków i starszych. Istotne jest, aby efekty były obserwowane u młodych ludzi.

Jest więcej nadliczbowych zgonów niż kiedykolwiek w historii, więc jest to prawdopodobnie spowodowane nowym zagrożeniem bezprecedensowym w historii, takim jak: Na przykład nowa szczepionka, która nigdy wcześniej nie była używana lub coś podobnego, na co narażona byłaby duża liczba ludzi (np. stan, który promuje szczepienia).
Nie z powodu COVID (zgony z powodu COVID gwałtownie spadają).

Umierają z różnych przyczyn, nie tylko z jednej. To wyklucza patogeny z żywności lub powietrza. Uważam, że różnorodność przyczyn śmierci jest zbieżna z szeroką gamą zdarzeń niepożądanych spowodowanych na przykład przez szczepionki przeciw COVID.

Aby wywrzeć tak duży wpływ, musi mieć wpływ na dużą liczbę osób. Jest to więc coś nowego, co dotyczy co najmniej połowy populacji, takie jak B. Nowa obowiązkowa szczepionka.
Gubernator stanu Indiana jest wielkim orędownikiem szczepień i chce, aby wszyscy zostali zaszczepieni. Ciekawy. „Gubernator Indiany, Eric Holcomb, podwoił wysiłki w celu zaszczepienia wszystkich obywateli stanu”.

Ciekawostka: dorośli w wieku 65 lat i starsi stanowią 16% populacji Stanów Zjednoczonych, ale 80% zgonów związanych z COVID-19 w USA, co jest nieco wyższy niż ich udział we wszystkich zgonach (75%) w tym samym okresie. Użyjemy tego 75% później.

Jest to nie tylko jedna firma ubezpieczeniowa na życie, ale także inne firmy ubezpieczeniowe, które odnotowały ten ogromny wzrost. Jest to więc coś wielkiego i ogólnokrajowego, jak obowiązkowe szczepienia w Stanach Zjednoczonych czy coś w tym rodzaju.
„Samo wyobrażenie o tym, jak źle to jest, przypadek trzech sigma lub katastrofa, która zdarza się tylko raz na 200 lat, oznaczałoby 10% wzrost w stosunku do czasów przed pandemią” – powiedział. „Więc 40% to niesłychana wartość.” Sugeruje to, że musi to być nowy patogen (np. nowa szczepionka). To musi być coś, co zostanie wprowadzone na rynek dopiero w 2021 roku, jak nowa szczepionka na COVID.

Firma dostrzega „wzrost” uprawnień z tytułu niezdolności do pracy i twierdzi, że początkowo były to uprawnienia z tytułu krótkoterminowej niezdolności do pracy, a teraz wzrost dotyczy uprawnień z tytułu niezdolności do pracy długoterminowej. Więc cokolwiek to jest, zabija ludzi, a ci, którzy nie umierają, są niepełnosprawni. Wiesz już, co wykazały szczepionki COVID (jak sądzę, VAERS).
Brian Tabor, prezes Indiana Hospital Association, powiedział, że szpitale w całym stanie są zalewane pacjentami „z wieloma różnymi chorobami” i że „niestety stan zdrowia przeciętnego Hoosiera pogorszył się podczas pandemii”. Podczas kolejnej rozmowy telefonicznej powiedział, że nie załamał się, dlaczego tak wielu ludzi jest hospitalizowanych w stanie – z powodu jakich warunków lub dolegliwości. Powiedział jednak, że wyjątkowo wysoka śmiertelność, którą podał Davison, jest zgodna z liczbami obserwowanymi w stanowych szpitalach. Więc to wszystko może być spowodowane szczepionkami COVID.

Według dr. Lindsay Weaver, naczelny lekarz stanu Indiana, na konferencji prasowej z gubernatorem Ericiem Holcombem w środę. Więc znowu, cokolwiek zabija ludzi, jest gorsze niż COVID. To nie może być COVID, ponieważ zaszczepiliśmy tak wiele osób naszą bezpieczną i skuteczną szczepionką, która zapobiega śmierci z powodu COVID.

Dyrektor generalny firmy ubezpieczeniowej nie wierzy, że szczepionki są przyczyną zgonów i niepełnosprawności. Sprawdź ten tweet: prosi swoich pracowników o szczepienie! Więc to nie może być szczepionka, nawet jeśli wszystkie fakty się zgadzają! Cholernie! Dyrektor generalny wie, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne. Nie ma dowodów na poparcie tego stwierdzenia, ale powinniśmy mu wierzyć, ponieważ jest postacią autorytetu (wiesz, jak CDC). Zawsze możemy zaufać władzy, zwłaszcza gdy nie mają dowodów. Kto potrzebuje dowodów? Nauka została wyparta w 2021 roku.

Więc muszę powiedzieć, że jestem zdezorientowany. Myślałem, że to szczepionka COVID, ponieważ wszystkie wskazówki były poprawne, z wyjątkiem ostatniego punktu. Byłem tak blisko ...

Oto śmiertelność według wieku z CDC poniżej. Czy widzisz, jak stabilnie jest z roku na rok? Niesamowicie stabilny! Więc kiedy widzisz 40% skoku, to jest niesamowite. Jest to ogień 4-ogniskowy.

Przeniesiony do reszty kraju

Wiemy, że co roku w Stanach Zjednoczonych umiera około 3 milionów ludzi. 75% z nich ma ponad 65 lat, co oznacza 750 000 zgonów rocznie dla osób poniżej 65 roku życia.

Jeśli liczba ta wzrosła o 40% od poziomów sprzed pandemii w trzecim i czwartym kwartale, to należy przyjąć, że drugi kwartał był fazą rozruchu (zakładamy liniowy wzrost w drugim kwartale).

To jest 75 000 zgonów na kwartał w trzecim i czwartym kwartale, a połowa z tego 37 000 zgonów w drugim kwartale.

Oznacza to, że w grupie wiekowej 18-64 lat prawdopodobnie dojdzie do 187 000 dodatkowych zgonów z nowej przyczyny.

Porównaj z liczbą przewidywaną przez VAERS dla tej samej grupy wiekowej w USA

Zobaczmy, czy zbiega się to z liczbą zgonów poszczepiennych w USA w tej samej grupie wiekowej. Użyłem 65 w zapytaniu, ponieważ oznacza to „poniżej 65 lat”:

(2156 zgonów w VAERS - 40 zgonów w tle) * 41 (URF) i otrzymujemy 87 000 zgonów.

Oznacza to albo:
Jest jeszcze jeden efekt, który zabija więcej osób w wieku od 18 do 64 lat niż szczepionka (mało prawdopodobne, ale możliwe).
Mój URF 41 zaniża liczbę zgonów o współczynnik 2,15

Zgadzam się z deklaracją nr 2. Zawsze mówiłem, że 41 to konserwatywny URF na śmierć. 41 jest obliczane na podstawie częstości anafilaksji, które są najbardziej prawdopodobnymi zdarzeniami zgłaszanymi do VAERS. Wcale bym się nie zdziwił, że liczba zgonów nie jest zgłaszana w znacznie większym stopniu.

To jest ogromne. Moi znajomi również zauważyli ten artykuł i napisali o nim.

Nie dowiedziałem się o tych artykułach, dopóki nie napisałem swojego wczoraj wieczorem. Chciałem się z tym przespać przed opublikowaniem.

Moi przyjaciele zgadzają się z moją oceną wagi tego artykułu. Na przykład Malone napisał:

tak jak napisałem (samodzielnie). Prawdopodobnie napisaliśmy to w tym samym czasie.

Oto linki do artykułów Jessiki Rose i Roberta Malone .

Co się stanie, jeśli największy ludzki eksperyment w historii zawiedzie? (Robert Malone). Abstrakcyjny:

Wydaje mi się, że największy ludzki eksperyment w historii nie powiódł się. A jeśli ten raczej suchy raport dyrektora firmy ubezpieczeniowej w Indianie jest prawdziwy, to ruch Reinera Fuellmicha „Crimes Against Humanity” mający na celu zwołanie nowych procesów norymberskich wygląda mniej donkiszotycznie niż proroczo.

Po przeczytaniu moich badań należy przynajmniej stwierdzić, że jeśli ten raport jest poprawny i potwierdzony przez innych w suchym świecie aktuariuszy życia, stoimy w obliczu zarówno wielkiej ludzkiej tragedii, jak i głębokiej porażki rządu USA i USA - Systemy opieki zdrowotnej, które służą i chronią obywateli płacących za tę „usługę”.


Jeśli tak, to agresywnie reklamowane szczepionki genetyczne zawiodły, a jednoznaczna kampania rządowa mająca na celu zapobieganie wczesnemu leczeniu lekami ratującymi życie doprowadziła do ogromnej, możliwej do uniknięcia utraty życia.

W najgorszym przypadku ten raport sugeruje, że federalne przepisy dotyczące szczepień w miejscu pracy doprowadziły do prawdziwej zbrodni przeciwko ludzkości. Masowe ofiary śmiertelne (prawdopodobnie) pracowników zmuszonych do przyjęcia toksycznej szczepionki częściej niż w ogólnej populacji Indiany.

Firmy ubezpieczeniowe – podobnie jak banki, nie są już takie nudne! (Jessica Róża). Abstrakcyjny:

Więc co nam to mówi? Mówi nam, że potencjalnie znajdujemy się w ogromnej, parnej kupie gówna. Szczerze. Te wskazówki od naszego przyjaciela z firmy ubezpieczeniowej to tylko wskazówki. Jeśli to, co widzimy w VAERS i innych systemach zgłaszania zdarzeń niepożądanych, jest tylko odzwierciedleniem tego, co moim zdaniem faktycznie się dzieje w zakresie obrażeń, to nic nie widzieliśmy. A jeśli doniesienia o niedoborach odporności związane z tymi zastrzykami nie są tylko anegdotą lub przedstawicielem małej podkohorty ludzi, możemy mieć do czynienia z rządową katastrofą zdrowotną. Jak zawsze powtarzam, musimy działać razem, aby przetrwać.

Kończąc ten raport, mam nadzieję, jak powiedział Robert, że się mylę. Ale obawiam się, że nie.

Reakcja prasy głównego nurtu była przewidywalna: zignorowała incydent.

Media głównego nurtu w ogóle nie podjęły tego tematu. Jest 7 rano czasu PST 3 stycznia, a ja właśnie poszukałem w Google i odkryłem, że JEDYNA historia była oryginalna. Potem nic. Nikt inny nie myślał, że to ważne. Tylko ja i moi przyjaciele.

Czy jest jakieś inne wytłumaczenie tego wszystkiego?

Jakie lepsze wyjaśnienie pasuje do liczby zgonów i przyczyn zgonów? Nie chciałbym wyciągać pochopnych wniosków.

Może jest coś, o czym jeszcze nie pomyśleliśmy. Na przykład, czy wiesz, że Twitter odkrył, że ogromny wzrost zgonów sportowców od czasu wprowadzenia szczepień jest spowodowany „odwodnieniem, przegrzaniem i niezdiagnozowanymi problemami z sercem”. Fakt, że te zgony miały miejsce zimą, nie miał znaczenia. Można się było spodziewać, że nie dostarczyli żadnych dowodów na poparcie swojej hipotezy. I nie wyjaśnili, dlaczego tak nie było w zeszłym ani w jakimkolwiek innym roku. Myślę, że ćwiczenie dla czytelnika.

Co możesz z tym zrobić?

Na potwierdzenie tej obserwacji zbieram podobne statystyki od innych towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli pracujesz dla firmy ubezpieczeniowej, zarejestruj się teraz w tej „specjalnej” podgrupie jednego przeznaczenia. Jeśli znasz kogoś, kto pracuje dla firmy ubezpieczeniowej, prześlij mu ten artykuł.

Dziękuję bardzo!