01:12
Clicks965
kleineseelejesu
2
PRIESTER BRICHT PLÖTZLICH WÄHREND DES LIVESTREAMS DER HL. MESSE ZUSAMMEN (MEXIKO)
ľubica
Takto budu koncit vakcinovani knazi, presne ako hociktori sportovci...lenze kolki z nich si mozu dovolit povedat: "dobry boj som bojoval....spolu so sv Pavlom...?" lebo tito na rozdiel od sportovcov maju poznanie i Boziu milost, skumaním seba samého KTO SOM? a na čo som na svete? KOHO DIELO som? A NAČO SOM na svete a čo bude keď zomriem? ČO BUDE S MOJOU DUŠOU? stačí jeden ťažký smrtelný hriech, …More
Takto budu koncit vakcinovani knazi, presne ako hociktori sportovci...lenze kolki z nich si mozu dovolit povedat: "dobry boj som bojoval....spolu so sv Pavlom...?" lebo tito na rozdiel od sportovcov maju poznanie i Boziu milost, skumaním seba samého KTO SOM? a na čo som na svete? KOHO DIELO som? A NAČO SOM na svete a čo bude keď zomriem? ČO BUDE S MOJOU DUŠOU? stačí jeden ťažký smrtelný hriech, ktorý som nevyznal.... a konťím naveky v pekle!!!! a ohladne pseudovakcín=jedov v mRNA genetickom koktaili od Rotchildovcov sponzorujucich vyrobu vsetkych kvazi vakcin s pridavkom potratenych deti a podanych s cielom na vymretie ludi... to si ma každý katolík poctivo predtým ako sa k niečomu takému ako je podstupenie genetickej manipulacie, prečítat 3x!!! a popremýšľať v spolupráci s rodinou, známymi a samozrejme ako s prvým Pánom BOhom!!!
Idefix
Und man sollte während des Gottesdienstes nicht filmen. Und wenn man schon filmt, dann nicht mit einem VHS Camcorder aus den 1980ern (auch in Mexiko gibt es heute bessere Kameras).