CÓRKA MARYI
TOMCAT T COL
Jeżeli Kapłan ma prawomocny wyrok za takie czyny a przełożony zna sprawę i przesuwa go do innej parafii to co się dzieje w Kościele ? Kto rządzi nim kto kieruje?
przeciwherezjom
Kościół ma jednak trochę obrońców. Bogu dzięki!
TomaszBiał
Pytanie moje do ciebie czy w Kościele jest miejsce dla pedofilów
TomaszBiał
Jaki Ksiądz taki Biskup
Francio53
Raczej jaki biskup taki ksiądz.
TomaszBiał
Jeżeli w przedszkolu złapany jest pedofil a minister przenosi go do innego to coś jest nie tak . Widać swój kryje swego.
One more comment from TomaszBiał
TomaszBiał
Taki jest efekt zamiatania spraw pod dywan.
Piotr2000
Skad przyszli ? Jedna z odpowiedzi przekazuje Bella DODD. amerykanska komunistka w swej autobiografii pokazujaca jak sama wprowadzala pod koniec lat 1930 do seminariow katolickich w USA 12000 komunistycznych byczkow, ktorzy potem zostali proboszczami, biskupami, profesorami, kardynalami i stali sie odpowiedzialni za tworzenie masonskich struktur w Kosciele.
MementoMori+++
Masoni w sutannach niszczą ludzi i Kościół, utrzymują się z pieniędzy wiernych, i jeszcze wierni mają płacić za ich skandale w ramach źle pojętego zadośćuczynienia- głupota i naiwność a nie miłosierdzie. Wyolbrzymianie wyolbrzymianiem, jeden przypadek pedofilii TO ZA DUŻO. To co się działo u dominikanów przez 20 lat woła o pomstę do nieba.
Francio53
Teraz widać też, co się dzieje u Jezuitów. Ten zakon to już chyba sekta.
justuss
tylko jakoś nikt nie mówi, kim byli ci pedofile, bo wątpię, że prawdziwi z powołania księża robili takie rzeczy, jak już wiemy i masoni i komuniści weszli do seminariów, aby rozwalić KK od wewnątrz. I moim zdaniem, to oni byli tymi wilkami, bo bez powołania trudno odnaleźć się w sutannie. Polecam książki, Grzechy kardynalne, Gość papieża, Dom wiatrem smagany, Infiltracja, itd. I jeszcze jedno, …More
tylko jakoś nikt nie mówi, kim byli ci pedofile, bo wątpię, że prawdziwi z powołania księża robili takie rzeczy, jak już wiemy i masoni i komuniści weszli do seminariów, aby rozwalić KK od wewnątrz. I moim zdaniem, to oni byli tymi wilkami, bo bez powołania trudno odnaleźć się w sutannie. Polecam książki, Grzechy kardynalne, Gość papieża, Dom wiatrem smagany, Infiltracja, itd. I jeszcze jedno, czy winnej grupie społecznej jak zdarza się cos podobnego, to szkody wyrównuje cała grupa, czy osoba oskarżona?
Radek33
A czy o innych grupach społecznych się w ogóle mówi?W statystykach bodajże amerykańskich nauczyciele pedofile miażdżą w ilości przypadki duchowieństwa,które są marginalne.Czy ktoś słyszał oprócz nielicznych ,przypadek wykorzystywania i zamordowania dziecka ,jakieś rok temu, jakie dopuściła się para lesbijek?O księdzu mordercy -pedofilu trąbiliby do dziś gdzie tylko się da
TomaszBiał
Bezwstydnie wyolbrzymione to 1,5 mil zł zadośćuczynienia za molestowanie wypłacono dla osoby w tamtym roku na Podlasiu. Pytanie do kleru czy z własnej pensji wypłacili.