Clicks808
Victory

BKP: Kněz J. Maretta prodal duši ďáblu

Vážený Josefe,

doufám, že je Ti jasné, že svou propagací experimentální mRNA vakcinace propaguješ zločin proti lidskosti, odsouzený Norimberským kodexem. Co se týče Božích přikázání, propaguješ přestupování pátého Božího přikázání: „Nezabiješ!“ Přitom charismatickým slovníkem mateš upřímné duše s cílem, abys je oklamal a oni přijali experimentální vakcinaci jako dobro. Toto je mistrovským dílem ďáblovým, kterého ve svém videu zmiňuješ. Oklamal Tebe a Ty mu nyní děláš apoštola, ale vystupuješ jako služebník Kristův. Kdysi jsi jím byl, ale je třeba, aby lidé, kteří Ti doposud důvěřovali, věděli, že už jím nejsi, žes už přešel pod jiný prapor. Toto video je corpus delicti Tvé zrady Krista. Prodal jsi svou duši a sloužíš mocipánům, kteří ji prodali také. Druhé nyní svádíš na pohodlnou cestu do záhuby. Tvoje zrada je větší než arcibiskupa Babjaka. Tuto vakcinaci odborníci nechtějí ani vakcinací nazývat a hodnotí ji jako biologickou zbraň k sebevraždě jedinců i národů. To, co svou propagací děláš je velký zločin proti Bohu i proti duším. Kdo Ti za to dá odměnu? Bůh? Určitě ne. Od koho tedy očekáváš odměnu? Pokud nebudeš co nejdříve konat pokání, ten, kdo má na vakcinaci zájem, se ti peklem odmění.

Citace z Tvého sugestivního videa: „A taktiež dnes už neumierame na tuberkulózu.... Lebo sme vakcinovaní, zaočkovaní, už nás nezabije tuberkulóza.“

Komentář: Manipulačně vyvoláváš asociaci mezi tradičním očkováním proti tuberkulóze a současnou mRNA experimentální vakcinací. Bohužel nevycházíš ze základních zdravotnických poznatků, že virus korony, jak upozorňují odborníci, stále mutuje, takže se nedá vyrobit vakcína, která by předběhla jeho mutaci. Očkuje se proti něčemu, co už tady není. Ale to by bylo menší zlo, horší je, že touto asociací schvaluješ současný experiment na lidech, který má všestranně dalekosáhlý negativní dopad.

Citace: „Potom je tu korona, a museli sa pristaviť chladiace autá k nemocniciam, lebo nestíhali pochovávať.

Komentář: Používáš ohranou a lživou manipulaci k zastrašování lidí. Pravdou ale je, že na neadekvátní opatření proti koronaviru zemřelo mnohem víc lidí než na samotný koronavirus, který neměl úmrtnost vyšší než obyčejná chřipka. Například v Německu 125 000 pacientů zemřelo v následku neadekvátních opatření. A podobně je to i v ostatních zemích. Statistiky uvádějí, že na současnou vakcinaci už zemřelo daleko více lidí, než na samotný koronavirus. Děti neumírají na koronavirus de facto vůbec a hrozí povinné očkování dětí! Uvědomuješ si, komu prolamuješ cestu? Za toto se chceš před Bohem zodpovídat?

Citace: „A tak v tomto čase, ako Sirachovec vraví: Maj u vážnosti lekára, lebo ho potrebuješ...“

Komentář: Skutečně, měj ve vážnosti lékaře, navíc skutečně nepodplatitelného odborníka. Profesor, výzkumný pracovník ve virologii, S. Bhakdi z Německa, naléhavě varuje: „V žádném případě si nenechte vnutit druhou dávku očkování! Pokud jste se už dali očkovat první dávkou a nestalo se vám nic, děkujte za to Bohu. Ale v žádném případě se už nenechte očkovat druhou dávkou, pak je už nebezpečí skutečně velké. Killer-lymfocyty (zabijácké buňky) atakují organismus a cévy mohou ztrácet nepropustnost... může vzniknout autoimunitní onemocnění a organismus začne napadat sám sebe. Korona je celosvětový podvod a ještě větší podvod je celosvětové očkování proti koroně!“

Citace: „Mnohí odmietate aplikáciu vakcinácie. Oklamaní! Mnohokrát aj s duchovným pozadím. Otec lži je diabol.“

Komentář: Kdo odmítá vakcínu? Ne oklamaní! Naopak, hrdinní lidé, kteří se nepodřídili klamnému systému a jsou schopni obětovat často i zaměstnání a jiné výhody pro pravdu. Ty, které nazýváš oklamaní, jsou naopak moudří a nenechali si uškodit na zdraví experimentální vakcínou, na kterou už mnoho lidí zemřelo. Hazardování se svým zdravím a životem podstupováním experimentu je hřích proti pátému přikázání „Nezabiješ“! Ty ubíjíš svědomí, ubíjíš pravdu a zesměšňuješ ji. Jaké je za Tebou pozadí? To není Duch svatý, to je duch lži a smrti. Jemu ses zaprodal a nyní tímto videm mu děláš reklamu. V důsledku tvrdíš, že kdo nepřijímá vakcínu, má za otce ďábla, touto lží hřešíš proti Duchu svatému.

Citace: „Nespoľahnime sa však len na vakcináciu, ktorá je tu z Božej dobroty a má aj niektoré nie ideálne pozadia.“

Komentář: Jednak vakcinace tu není z Boží dobroty, ale z Božího dopuštění. A co se týče toho neideálního pozadí, tak to je, že vakcína je vyrobena z tkáně zaživa vytržené nenarozeným dětem před jejich zavražděním. Toto je to podle Tebe neideální pozadí. Další neideální pozadí je to, že celý systém zákulisně řídí elity zasvěcené satanu, to je taky to neideální pozadí. Navíc vakcína obsahuje nanočástice, které se dostávají do mozku a patří už do procesu čipizace lidstva, před níž Písmo svaté varuje ohnivým jezerem. To je opravdu neideální pozadí. Co se týče zdravotní stránky, tak mRNA vakcína dělá z lidí geneticky modifikované organismy, protože tato tzv. vakcinace mění genom člověka, což je vzpourou proti Stvořiteli. Dále způsobuje neplodnost, rakovinu, nemoci krve, centrálního nervového systému atd. Takže je to skutečně neideální pozadí. K tomu neideálnímu pozadí ještě náleží to, že patří do programu tzv. redukce lidstva na jednu tzv. zlatou miliardu. B. Gates, hlavní propagátor současných vakcín otevřeně řekl: „Odvedeme-li dobrou práci s vakcínami, snížíme populaci o 10-15 %.“ Čili to je genocida lidstva. Toto všechno Ty pod charismatickou terminologií propaguješ! Tím klameš veřejnost. Dobře si uvědom, že otcem lži je ďábel, kterému tím sloužíš.

Citace: „...Ježíš Kristus prišiel, aby nás zachránil a spasil. Buďme za to vďační...“

Komentář: Z evangelia Kristova jsi přešel na vakcinační antievangelium. Za to je ale dle Gal 1,8-9 anathema.

Nakonec ještě otázka: Bereš si před Bohem na zodpovědnost všechny ty lidi, kteří se Tvou lživou propagandou nechají vakcínou zmrzačit, usmrtit a zařadit do procesu postupné čipizace? Čiň pokání, dokud je čas!

+ Metoděj

Odebírat aktuální informace od BKP
mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8