Clicks34
uk.news

Важливий виняток: кардинал став парафіяльним священиком

Уродженець Італії та кардинал Бенгели, 82-річний Еухеніо Даль Корсо з Анголи, повернувся до виконання обов'язків парафіяльного священика.

Він виявився одним із невідомих кардиналів, яких Папа Франциск призначив у рамках своєї ідеології "периферій". Перед тим, як вирушити до Анголи в 1986 році, Даль Корсо прожив одинадцять років в Аргентині.

Колишній священик Дон Калабрії знову став парафіяльним священиком у місті Каїундо на південному сході Анголи, де мешкає 24 000 людей, а деякі з них, за винятком священиків, не можуть дозволити собі більше одного прийому їжі на день. У будинках немає водопроводу. Воду потрібно набирати в річці та кип'ятити перед використанням. Електрика постійно вимикається.

Як і на заході, у країні існує величезна кількість проблем. 28 листопада він розповів AlfaYOmega.es, що "якщо дитина народжується хворою, її просто вбивають".

Соборна церква вже дісталася Анголи: "Практично всі сповідують християнство. 65% є католиками, але більшість не має до релігії жодного відношення, крім хрещення при народженні. Після цього вони не практикують жодних обрядів і ритуалів".

#newsGbuqerfxta