PAN JEZUS DAJE CUDOWNY ZNAK PODCZAS MIĘDZYNARODOWEGO CZUWANIA KRUCJATY MODLITWY - JEZUS DO LUDZKOŚCI (GETHSEMANI)

W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (11.06.2021r.) w czasie międzynarodowego czuwania, Gethsemani, miał miejsce cud, w czasie modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Oto tekst przetłumaczony na język polski o tym wyjątkowym Darze Pana Jezusa:

Niech będzie pochwalony Jezus i Maryja!

Nasza międzynarodowa grupa modlitewna Krucjaty spotyka się przez Zoom raz w tygodniu, przez ponad 15 miesięcy. Za każdym razem, gdy ksiądz odsłania Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza w jednej Kaplicy w Chorwacji, tylko dla naszej Grupy Krucjaty Modlitwy, a następnie mamy transmisję na żywo z tej Kaplicy i ten film widzą wszyscy uczestnicy naszej Grupy Modlitwy przez cały czas trwania modlitwy.

Nasz program modlitewny jest bogaty, odmawiamy trzy części Różańca do Matki Bożej, potem wszystkie Modlitwy Krucjaty i Litanie, a na koniec odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Widok z kaplicy, który jest filmowany, a który widzą wszyscy uczestnicy modlitwy, jest za każdym razem taki sam, chyba że wokół Jezusa są inne, świeże kwiaty.

W uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym roku, mieliśmy nasze spotkanie, wszystko było jak zwykle do końca Modlitw Krucjaty.

Potem zaczęło się niezwykłe migotanie i pulsowanie światła, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Światło pojawiało się, a następnie znikało w nieregularnych odstępach czasu i o różnym natężeniu.

Po pewnym czasie zaczęliśmy nagrywać obraz z fragmentami z Modlitwy Zachęty, która była odmawiana w różnych językach.

W tym czasie było nas ponad trzydziestu wojowników modlitewnych, którzy byli tego świadkami, jednocześnie odczuwając Silną Obecność Boga. Poczuliśmy niewypowiedzianą Miłość Boga i było tak, jakby zstąpiło na nas Błogosławieństwo Boże.

Oto kilka fragmentów wideo z oryginalnym dźwiękiem: PAN JEZUS DAJE CUDOWNY ZNAK PODCZAS MODLITWY

Mówiąc to, pokazujemy jeszcze kilka fragmentów tego filmu z cichej adoracji po modlitwie, gdy zostaliśmy dłużej, dziękując Bogu za niezwykły znak, który dał nam w swoje święto. W tej samej kaplicy znajduje się duża figura Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dziękujemy naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi za ten cudowny znak, jak wspomniał o tym w Orędziu z Księgi Prawdy:

„Gdy Moi wyznawcy gromadzą się w grupach modlitewnych, oni również odczują Moją Boską Obecność, a Ja dam się im poznać na różne sposoby. Znaki, które wyślę, będą natychmiast rozpoznawalne. Wyleję Moją Miłość, Moje Uzdrowienie, Moje Łaski i Moje Błogosławieństwa. Jest to wiek, w którym nic nie jest niemożliwe dla dobra wszystkich, jeśli jest to zgodne z Wolą Boga”. (Księga Prawdy - 2 lutego 2013 r.)

Zapraszamy wszystkich do dołączenia do tej modlitwy w każdy czwartek o godz. 21:00 - 01:15 (czasu polskiego), przez zoom.

Link bezpośredni:

Join our Cloud HD Video Meeting