Clicks7

BВП: Мексиканські єпископи тероризують священиків, змушуючи до вакцинації

Повідомлялося, що «30 серпня єпископи Мексики опублікували свої чотири умови, згідно з якими їхня медична служба не буде відшкодовувати священикам медичні витрати:

- Якщо священик через необережність наражався на зараження коронавірусом».


Коментар: Необережністю можна вважати фактично будь-що, наприклад те, що священик не буде змушувати віруючих одягати маски. Так може бути невинно покараний кожен ідеологічний противник корона-психозу.

«- Якщо священик матиме позитивний тест, але не вживатиме ніяких заходів».

Коментар: Д-р. С. Монтанарі стверджує, що ПЛР-тести на 80% недостовірні і служать для маніпуляції громадськістю. Чеський вірусолог С. Пекова додає, що позитивний тест не означає, що людина хвора. Крім того, тестування виявилося дуже небезпечним. Воно пошкоджує слизову оболонку, навіть відбувається занесення в організм паразитів та наночастинок, а також були випадки розриву гематоенцефалічного бар’єру. Лікарі застерігають від тестування – д-р Р. Петрелла: «Не робіть тестів! Якщо зробите тест, то будете змушені вакцинуватися».

«- Якщо священик не буде використовувати
(непотрібну) маску».

Коментар: Лікарі кажуть, що здорових людей ніколи не змушували носити маску. Маска не захищає від вірусу, а навпаки: при її використанні стрімко знижується імунітет. Людина в масці вдихає власне видихуване повітря і страждає від нестачі кисню, що негативно впливає на функцію мозку.

З ідеологічної точки зору, коли священик служить Святу Літургію в масці, повернений обличчям до людей, це є публічною рекламою всієї обманливої системи, яка продовжується недостовірним тестуванням та експериментальною вакцинацією. Це насмішка над Богом і маніпуляція людьми, які довіряють священикам.

«- Якщо священик відмовляється від (контроверсійної та небезпечної) „вакцинації”».

Коментар: Чи єпископи Мексики мають хоча би базові знання про мРНК-вакцину? Нагадуємо:

1) Хто пропагує вакцину? Вакцину пропагують сильні цього світу. Навіщо? Не для здоров’я людей, а якраз навпаки, як це відкрив Білл Гейтс: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%» (на першому етапі). Цю програму смерті нав’язують під терором усім своїм священикам мексиканські єпископи разом із лжепапою Бергольйо.

2) Модифікована мРНК-вакцина змінює геном людини, а це злочин проти Бога-Творця! Чи усвідомлюють мексиканські єпископи, що вони змушують священиків та Божий народ до цього бунту? Кому служать ці єпископи? Богу чи сатані?

3) Біологічною основою вакцини є тканина, заживо вирвана з ненародженої дитини перед її вбивством. Нав’язуючи мРНК-вакцину, мексиканські єпископи пропагують садистське вбивство ненароджених дітей. Згідно з католицькою мораллю, вони підлягають екскомунікації ‒ виключенню з Церкви.

4) Чи знають мексиканські єпископи, що вакцина містить наночастинки і є частиною процесу чіпування людства? Святе Письмо застерігає від неї вогненним озером. Ці мексиканські Юди в єпископських митрах змушують священиків, а також весь мексиканський народ, іти шляхом, який закінчується у вогняному озері. Це трагедія, що відступницька католицька ієрархія стала спокусником народу і є в опозиції щодо президента Мексики, який є противником обов’язкової вакцинації та пов’язаного з нею обмеження свободи.

5) Чи знають ці мексиканські єпископи-вовки в овечій шкурі, що вакцинація, згідно з Нюрнберзьким кодексом, є забороненим експериментом над людьми і її метою є редукція, тобто геноцид людства? Тут церковні ошуканці та злочинці, які паразитують на Містичному Тілі Христовому, явно викрили себе. Вони підступно працюють, разом з Бергольйо, над ліквідацією Церкви ‒ не тільки над фізичним геноцидом, але й над тим, щоб вкинути якомога більше клеймованих душ у вогняне озеро.

Що кажуть про вакцинацію – не лжепапа Бергольйо та брехливі мас-медіа, а справжні експерти?

Д-р Володимир Зеленко зі США: «Міністерство охорони здоров’я вас обманює. 20 грудня відбулося величезне зростання кривої смертності в Ізраїлі, бо саме цього дня почали широкомасштабну вакцинацію. Не існує ніяких підстав для використання цієї отруйної смертельної ін’єкції... це біологічна зброя. Коли людині ін’єкційно вводять ці т.зв. вакцини, її тіло перетворюється на фабрику для виробництва спайкового білка».

Д-р Долорес Кейхілл з Ірландії: «Протягом двох років 90% вакцинованих людей помре».

Д-р Раян Коул з США: «Вакцина (мРНК) ‒ це отрута. Вона спричиняє виникнення мікрокоагулянтів, запальних процесів у мозку, в серці, в легенях...».

Мікробіолог, вірусолог проф. д-р Сухаріт Бхакді: «Після вакцинації проти COVID-19 у кровоносних судинах були виявлені згустки крові. Якщо ви робите щеплення своїй дитині, ви вчиняєте злочин! Я вважаю ці експериментальні вакцини експериментами над людьми, які є заборонені» (див. Нюрнберзький кодекс).

Французький вірусолог д-р Люк Монтаньє, лауреат Нобелівської премії за виявлення вірусу імунодефіциту людини, вимагає негайного припинення масової вакцинації: «Це найбільший ризик геноциду в історії людства».

Запитуємо: Яким правом і на якій підставі мексиканські єпископи тероризують та накладають санкції на священиків, які керуються здоровим глуздом, совістю і пересторогами непідкупних та чесних експертів з вірусології? Хіба ці клерикали є фахівцями в медицині? Якщо вони мантрують «вакцина для всіх» і посилаються на лжепапу Бергольйо, то нагадуємо, що він накликав на себе кількакратне прокляття, анатему, за духовні злочини проти Христа, Церкви та людства. Він інтронізував демона Пачамаму і цим скасовує Першу Божу заповідь, запроваджує поганське ідолопоклонство і таким чином веде до відступництва від живого Христа, який є єдиним Спасителем. Пропагуючи легалізацію шлюбів гомосексуалістів та усиновлення ними дітей, Бергольйо не тільки скасовує моральні закони, але й накликає кару дочасного і вічного вогню (2 Пт. 2,6; Юди 1,7) на тих, які йому підпорядковуються. Щодо мРНК-вакцини, то лжепапа затято ігнорує наполегливі перестороги найбільших фахівців в області медицини і свідомо бере участь у підступному геноциді людства.

Ставимо цим мексиканським Юдам запитання: Чи є Бергольйо єретиком і виключеним з Церкви, або ж є законним папою? «Хто би проповідував іншу євангелію, нехай буде проклятий, анатема!» (Гал. 1,8-9). Бергольйо проповідує ковідну і содомську антиєвангелію і є проклятий ‒ виключений з Церкви.

Шановні єпископи Мексики, закликаємо вас публічно покаятися, вибачитися перед священиками і назвати правду правдою, єресі єресями, а злочин злочином. Якщо не бажаєте каятися, то хай священики та віруючі на основі вчення Церкви відділяться від вас як від найбільших ворогів Христа і Церкви.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

29.09.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8