Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
3
4
1
2
piotrdudala
609
Oto ja poślij mnie W dniu 25.09.2022 r. o godz. 11.30 w Parafii Św. Barbary w Będzinie odbyła się uroczysta msza święta dziękczynna za dar posługi kapłańskiej ks. kan. Stanisława Sarowskiego Proboszcza …More
Oto ja poślij mnie
W dniu 25.09.2022 r. o godz. 11.30 w Parafii Św. Barbary w Będzinie odbyła się uroczysta msza święta dziękczynna za dar posługi kapłańskiej ks. kan. Stanisława Sarowskiego Proboszcza tejże parafii odchodzącego na emeryturę po 33 latach posługi w tej parafii.

Uroczysta msza święta dziękczynna była inicjatywą parafian wdzięcznych proboszczowi za lata wiernej posługi w tejże parafialnej bożej owczarni. Mszy świętej przewodniczył ks. kan. Stanisław Sarowski wraz z ks. Janem Stroną kapelanem szpitala w Dąbrowie Górniczej. Ksiądz Proboszcz wielokrotnie mógł liczyć na przestrzeni ostatnich lat na wsparcie ks. Jana w posłudze duszpasterskiej w parafii w sytuacji, gdy była potrzeba odprawienia mszy świętej koncelebrowanej, ze względu na liczne intencje zamawiane przez wiernych. Na mszę dziękczynną przybył także ks. Maciej Gaik kapłan wywodzący się z tej parafii którego w drodze do kapłaństwa wspierał ks. Stanisław.