Covid przy tym to igraszka! Koszmar powraca
Jarosław Aleksander

„Trwale zakażony człowiek”, morderczy wirus ma 90 proc. śmiertelności! - Portal-polski.pl

15 marca 2021 Afryka, COVID, covid-19, gorączka krwtoczna, koronawirus, ognisko zakażeń, pandemia, śmierć, śmiertelność, szczepienia, …
jac505
Jakiś człowiek chodził z ebolą przez 5 lat i nikogo nie zaraził ??? Musiał chyba przebywać w izolatce. Znowu mamy kłamstwa z WHO o bezobjawowym nosicielu, co ma nastraszyć wszystkich że bezobjawowi nosiciele kowida są bardzo niebezpieczni. WHO ogłasza też, że wkrótce zapanuje o wiele groźniejszy wirus i to oni go rozniosą ! Panie Jezu przyjdź !
Jan Zbigniew wojan
Dziwne, bo przecież odtrąbiono sukces szczepionki p/Ebola i co nie działa ? A jeśli to podaje za WHO jakiś portal-polski to już się zapala lampka ostrzegawcza - "polski" !
Julia Pole
Memento Mori - i do przodu!
Bos016
Covid już opanowany? 🤪 Trzeba teraz coś nowego rzucić na żer. A szczepionka już się produkuje? 😡
jac505
Zaczną głosić teorie, że ludzie przechorowali kowida, żyją w stresie i stali się słabsi i łatwiej ulegają kolejnemu zarażeniu. A ci nie zaszczepieni będą zwalczani jako siedlisko potencjalnej zarazy, wróg publiczny. A wszystko dlatego bo nasi kapłani ciągle nie nawołują do pokuty, nie widząc w tej "pandemii" skutków naszych grzechów. Panie Jezu przyjdź !
Tymoteusz
No patrzcie, rzekomo przechorowałem „kowida” za sprawą testu PCR (który nie był stworzony do testowania osób „zakażonych” na „kowida”), a nie żyję w stresie, jak również wcześniej nie żyłem w stresie (podczas mojej choroby nie miałem żadnych objawów „kowidowych”) :-)
jac505
Kupcie sobie zapas witaminy C w proszku i sody oczyszczonej i nie bójcie się. 2-3 g zapobiegawczo dziennie askorbinianu sodu lub jak ktoś ma zdrowe nerki, nie ma kamieni 2g witaminy C najlepiej rozpuszczonej w soku owocowym, można podzielić dawkę na dwa razy. Bogu ofiarujcie każdy dzień. Życzę wszystkim najbardziej zbawienia !
BeatkaS
Spokojnie, zaraz będzie skuteczna szczepionka...