Clicks990
Libor Halik

Varováním za války a 3 dny tmy poté si nás Bůh srovná do latě

Třeba takto by to mohlo proběhnout technicky, ač Bůh to může technicky provést i jinak.
Např. February 4, 2019 AC24.cz - Vědci informovali o zrychlení posunu magnetického pólu Země. Rychlost pohybu Severního magnetického pólu Země se během posledních desetiletí několikanásobně zvýšila, zjistili vědci z amerického Národního institutu informací o životním prostředí. Z uveřejněných údajů vyplývá, že pól se pohybuje od kanadské Arktidy směrem k Sibiři. Po většinu minulého století se nacházel v Kanadském souostroví a pohyboval se směrem k Severnímu geografickému pólu s posunem přibližně 10 km ročně. Koncem devadesátých let si odborníci všimli jeho značného zrychlení: v roce 2001 rychlost driftu dosahovala 40 km ročně, v roce 2007 — 50 a nyní dosahuje rychlosti 55 km za rok. Pohyb magnetického pólu se zřejmě zrychluje díky nepředvídatelné aktivitě v zemském jádru, která je zvláště patrná v oblasti Severního pólu, domnívají se vědci. Více : ac24.cz/-/vedci-informova… Zdroj: www.ncei.noaa.gov/news/world-magnetic-…

Podľa článku uverejneného 26.1.2018 na vedeckej stránke Undark (undark.org/…/books-alanna-mi… ) sa obidva magnetické póly za posledných 200 rokov oslabili o 15 percent, čo údajne naznačuje, že čoskoro dôjde k ich výmene.
Článok varuje, že ak by skutočne došlo k výmene magnetických pólov, pravdepodobne by to znamenalo výpadok elektriny a následný kolaps ekonomiky. Fyzik Daniel Baker z Colorada (USA) dokonca prehlásil, že niektoré časti Zeme sa počas výmeny pólov stanú neobývateľné.

Výpadkem elektřiny by vzaly za své plány židovských bankéřů Rothschildů, kteří počítají s budoucností peněz bitcoinů z elektřiny, s elektrizací všech aut a všeho...a s tím, že nad vším bude vládnout Antikrist.

Athoskému mnichovi Josifu Vatopedskému Bůh zjevil, že po blízké 3. světové válce nenastoupí Antikrist k světovládě hned, ale až za 30 až 40 let.