Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks4.7K

UWAGA! Przestroga przed wysypem Fałszywych proroków!!!

PiotrM
9
Przed kim?! i Przed czym przestrzega o. Michał. Kościół tonie bo niektórzy kapłani utracili Bojaźń Bożą. Ruch Charyzmatyczny jest Marną imitacją Kościoła Katolickiego. To Twór zachodu ludzi bez …More
Przed kim?! i Przed czym przestrzega o. Michał. Kościół tonie bo niektórzy kapłani utracili Bojaźń Bożą. Ruch Charyzmatyczny jest Marną imitacją Kościoła Katolickiego. To Twór zachodu ludzi bez drogi krzyża. Cierpienie ma w sobie moc zbawczą. Sam Chrystus jest tego przykładem. Kto chce iść za Mną a nie bierze swojego krzyża nie jest Mnie godzien! Nie może być Moim uczniem. Bez krzyża nie ma zbawienia! I tak dziś , cierpienie Zbawcze wypływające z krzyża stało się dla wielu pogan głupstwem odrzucając krzyż i cierpienie i zbawczą Moc jaka z Niego wypływa. Kto ma rozum- Niech rozumie!
www.youtube.com/watch
przeciwherezjom
Ok, ale jeśli można - ruch charyzmatyczny to raczej problem drugo-trzeciorzędny....
Josephi
Jakże trafne spostrzeżenie. Bardzo popieram.
szuirad1
Reakcja na Komunikat ws. wypowiedzi abp. Jana Pawła Lengi, podpisany przez rzecznika Episkopatu Polski i wydany w dniu 22.01.2020 r.
Opublikowano 22 stycznia 2020 by wobroniekrzyza
Dosłownie kilka godzin temu pojawił się na stronie Episkopatu Polski komunikat podpisany przez rzecznika Episkopatu, ks. Pawła Rytel-Andrianika, w którym czytamy:
W związku z dyskusją nt. wypowiedzi abp. Jana Pawła…More
Reakcja na Komunikat ws. wypowiedzi abp. Jana Pawła Lengi, podpisany przez rzecznika Episkopatu Polski i wydany w dniu 22.01.2020 r.
Opublikowano 22 stycznia 2020 by wobroniekrzyza
Dosłownie kilka godzin temu pojawił się na stronie Episkopatu Polski komunikat podpisany przez rzecznika Episkopatu, ks. Pawła Rytel-Andrianika, w którym czytamy:
W związku z dyskusją nt. wypowiedzi abp. Jana Pawła Lengi, przypominam, że abp Lenga nigdy nie był i nie jest członkiem Konferencji Episkopatu Polski. Informowałem o tym w kwartalniku Więź (Jesień 2019, 3 [677]). Wypowiedzi abp. Lengi nie można więc w żaden sposób utożsamiać z Konferencją Episkopatu Polski. Nie można ich też traktować jako stanowiska polskich biskupów.
Pojawia się w tym komunikacie zdanie, które, mówiąc bardzo delikatnie, zawiera, wielką nieścisłość.
W komunikacje tym czytamy również: Należy wyrazić ubolewanie, że abp Lenga występuje w środkach społecznego przekazu i wprowadza wiernych w błąd.
Zdanie to jest obraźliwe dla Księdza Arcybiskupa – zawiera bowiem sugestię, że świadomie wprowadza On ludzi w błąd wypowiadając się tak, jakby wypowiadał się w imieniu Episkopatu czy biskupów polskich.
Ksiądz Arcybiskup nigdy czegoś takiego, w żaden sposób nie twierdził ani nie sugerował.
Wręcz przeciwnie podkreślał kilkakrotnie, że wypowiada się wyłącznie w swoim imieniu jako arcybiskup emerytowany, który pełnił posługę w Kazachstanie.
Stanisław Krajski, wydawca książek ks. Abp. Jana Pawła Lengi
Warszawa, 22.01.20120 godz. 18.15.
Mark0S
Coraz mniej dziwią oszczerstwa i kłamstwa episkopatu tylko z nazwy katolickiego bo wiary katolickiej tam nie ma.
PiotrM
Nie musi. Jest pasterzem Kościoła Chrystusa Pana i stanął w porę gdy Kościołowi zagraża coś złego. Te wilki w owczych skórach go zdradzili. On sam jak Apostoł stanął do walki o wiarę i Kościół w Koloseum.
Mirek Witkowski
Prawda w oczy kole !!! Stanowisko hierarchów Kościoła Katolickiego w wielu sprawach jest łagodnie mówiąc kuriozalna. Cóż modernizm w Kościele Katolickim jest faktem i zbiera swoje żniwo.
PiotrM
Żniwo? Bóg też kiedyś zbierze żniwo i oddzieli plewa od ziarna!
MementoMori+++
Przykre to bardzo że taka jest reakcja "Episkopatu" . Jednak nie trzeba być członkiem "Episkopatu" aby głosić Prawdę aby głosić Jezusa Chrystusa , aby pełnić obowiązki chrześcijańsko-katolickie do których powołuje każdego Jezus a nie "Episkopat" którego duma najwyraźniej została urażona , gdyż nie spełnia swojej funkcji zabierania głosu w ważnych sprawach . Oczywiście Episkopat ujawnia swoją …More
Przykre to bardzo że taka jest reakcja "Episkopatu" . Jednak nie trzeba być członkiem "Episkopatu" aby głosić Prawdę aby głosić Jezusa Chrystusa , aby pełnić obowiązki chrześcijańsko-katolickie do których powołuje każdego Jezus a nie "Episkopat" którego duma najwyraźniej została urażona , gdyż nie spełnia swojej funkcji zabierania głosu w ważnych sprawach . Oczywiście Episkopat ujawnia swoją obłudę pisząc oszczerstwo , dlaczegoż niby wypowiedz abp Jana Pawła Lengi miałaby reprezentować innych biskupów skoro mówił w swoim imieniu z miłosci do Chrystusa ? Dlaczego Episkopat przeinacza i manipuluje pisząc nieprawdę ? Znów brak konkretów jak w przypadku oskarżeń o. Pelanowskiego . DRAMAT . To jakiś mason-urzędnik chyba pisał
MementoMori+++
A więc można uznać że skoro Episkopat twierdzi że Abp Jan Paweł Lenga wprowadza w błąd ludzi nie podając argumentów , a skoro milczy w sprawie Marcina Zielińskiego , to wolno nam słuchać Marcina Zielińskiego że Duch Święty nie na kapłanów stąpił tylko na lotnisku na protestantów ? Że można tańczyć w kościołach jak na jezuici tv ? Że możemy wierzyć że wszyscy będziemy zbawieni jak to mówił o …More
A więc można uznać że skoro Episkopat twierdzi że Abp Jan Paweł Lenga wprowadza w błąd ludzi nie podając argumentów , a skoro milczy w sprawie Marcina Zielińskiego , to wolno nam słuchać Marcina Zielińskiego że Duch Święty nie na kapłanów stąpił tylko na lotnisku na protestantów ? Że można tańczyć w kościołach jak na jezuici tv ? Że możemy wierzyć że wszyscy będziemy zbawieni jak to mówił o Szustakw odc o Tailandii ? Skoro Episkopat nie widzi nic podejrzanego w powyższym to zakładam że zwierzchnicy episkopatu liczą się z tym i biorą odpowiedzialność na swoją duszę , za pogubienie i pobłądzenie innych jeśli z ich przyczyny zostaną wprowadzeni w błąd . Posłuszeństwo(ślepe w dodatku) samo w sobie jest bez wartości , jeśli nie jest posłuszeństwem Bogu .