mk2017
7

Księża przeciwko idolatrii Synodu Amazońskiego. Polscy kapłani przerywają milczenie.

Księża w naszych dekanatach stwierdzili, że jeśli jakaś osoba uznaje bandycki i pogański synod Amazoński, to winna jest wszystkich kar kościelnych …
fartuszniak leszek
Należy z rozwagą podchodzić do treści na stronach, które z pozoru są za "wiarą i obroną tradycji", bo wydaje się, że mówią prawdę o złu tego świata, a do końca tak nie jest.
Strona "wordpress.com" nie wiadomo przez kogo jest prowadzona, jaki kapitał stoi za tą stroną ? Na pewno to nie są Katolicy, bo prawdziwi Katolicy są biedni. Pod artykułami dotyczących wiary katolickiej brak podpisów …More
Należy z rozwagą podchodzić do treści na stronach, które z pozoru są za "wiarą i obroną tradycji", bo wydaje się, że mówią prawdę o złu tego świata, a do końca tak nie jest.
Strona "wordpress.com" nie wiadomo przez kogo jest prowadzona, jaki kapitał stoi za tą stroną ? Na pewno to nie są Katolicy, bo prawdziwi Katolicy są biedni. Pod artykułami dotyczących wiary katolickiej brak podpisów autorów tych wiadomości.
Diabeł jest bardzo inteligentny i potrafi wybiórczo manipulować faktami by prowadzić podstępnie do osłabienia wiary.
Te wiadomości pokazują głównie zło dziejące się w Kościele co ma stworzyć wrażenie beznadziejności metodą podprogową wpojonego "potępiactwa".
Jeżeli to niby jest strona, która mówi o wszystkich problemach wiary katolickiej to powinny być poruszone różne problemy.
Przykładowo na "wordpress.com" dałem takie zapytanie:
"Wyniki wyszukiwania dla zapytania „Natanek
Przykro nam, ale nie znaleziono niczego na podstawie wpisanych terminów. Spróbuj ponownie używając innych słów kluczowych.
Szukaj
:
"
---
Można akceptować lub nie akceptować Księdza Natanka, który jest w przestrzeni publicznej i jeżeli chce się mówić prawdziwie o problemach Kościoła Katolickiego w Polsce, to nie można pominąć Jego osoby.
Wiele ta-zwanych stron katolickich jest nastawiona głównie na "potępiactwo" które niszczy nadzieję, by nakłonić nas do zejścia z drogi prowadzącej do zbawienia.
Ksiądz Natanek:
,,Jaka jest celowość stwórcza Boga nas, po co jesteśmy stworzeni ?
Dla oddawania Chwały Bogu...
Co nam zakazuje Pan Bóg dobitnie ?
Nie zajmujcie się samym skutkiem.
Siedzicie gloria.tv, PCH24 i cały czas:
- tam w Ameryce to
- w Kanadzie ten biskup zrobił tak.
I co, mijają lata i co ?
Większy tylko śmietnik powstaje w twoim umyśle i się nie rozwijasz.
Przestańcie się zajmować samym skutkiem.
Odbudujcie przybytek wewnątrz a Ja (Bóg) odbuduje go na zewnątrz
."
=> ks. Piotr Natanek - 06.06.2019r
predex
W obronie tradycji , skad takie duraki na tej stronie, on szuka nacjonalistów wśrod Polakow, a nie Hitlerowców stalinowców czy UPowców.
Duraku, kaci pomylili ci sie z ofiarami, jestes całkowicie zagubiony, człowieku ty szkodzisz Polsce, opamietraj sie , pokazujesz martsz ukraińcow a najeżdżasz na Polskich patriotów, skad taki faryzej na tej stronie , ty sobie wyszukaj jakąś strone satanistów.cha …More
W obronie tradycji , skad takie duraki na tej stronie, on szuka nacjonalistów wśrod Polakow, a nie Hitlerowców stalinowców czy UPowców.
Duraku, kaci pomylili ci sie z ofiarami, jestes całkowicie zagubiony, człowieku ty szkodzisz Polsce, opamietraj sie , pokazujesz martsz ukraińcow a najeżdżasz na Polskich patriotów, skad taki faryzej na tej stronie , ty sobie wyszukaj jakąś strone satanistów.cha cha cha
predex
n ikt tego nie podpisal , czuje tu zapach tchórza cha cha cha.
One more comment from predex
predex
Co za manipulatorek z tego obrońcy tradycji PRL,

ani slówka ,że to ukraina w tytule, tylko jakis marsz, na pewno niepodleglości.

Dziwi mnie administrator , czyzby bra,l również udzial w tych manipulacjach, jak myslicie.
Tradycja i Wiara
predex
Ten głupi antypolski obrońca tradycji , nawet sie niezajaknął ,że chodzi mu o UPA ukraińskie tylko przy okazji tych UPowcowe chce szkalować polskich patriotów.

To taki faryzeizm do potegi, to ukraińcy ,niemcy i rosjan ie mordowali Polakow a on ściga ofiary , czyli Polaków zamiast sporawcow, a jaka przewrotność w tytula , nacjonalizm nie UPA co za faryzej.
Kunegunda
Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby nabrali odwagi i BOJAZNI BOŻEJ!