Clicks40

Промова Монс. К. М. Вігано на онлайн-конференції, організованій Конфедерацією Тріарії

Розкриття брехні та її творців є священною справою, і католик ‒ як і кожен, хто зберіг мінімум гідності та честі ‒ не може ухилятися від цього обов’язку.

*********************************************************************************

EX PATRE DIABOLO

Велике перезавантаження ‒ роздуми
«Vos ex patre Diabolo estis,
et desideria patris vestri vultis facere»
(«Ваш батько ‒ диявол,
і волю батька вашого ви хочете чинити»)

Ів. 8,44

Я хотів би щиро подякувати дорогому професору Массімо Вігліоне, який охоче запросив мене, щоб так би мовити на відстані, взяти участь у конференції, яку він організував як президент Конфедерації Тріарії. Сердечно вітаю і кожного з визначних учасників цього заходу. Дозвольте мені висловити вам глибоку пошану і теплу подяку за ваше сміливе свідчення, за ваш повчальний внесок і за невтомну ревність, яку ви не перестаєте великодушно проявляти наполегливим і рішучим способом ще з лютого минулого року. Закликаю вас не відступати і не роззброюватися у цій смертельній битві, яку ми всі покликані вести у цій катастрофічній годині історії, більше ніж будь-коли раніше.

«Нарешті кріпіться в Господі та в могутності Його сили. Одягніться в повну зброю Божу, щоб ви могли дати відсіч хитрощам диявольським. Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах. Ось чому ви мусите надягнути повну зброю Божу, щоб за лихої години ви могли дати опір і, перемагаючи все, міцно встоятися» (Еф. 6,10-13).

Короткі роздуми, які хочу вам запропонувати ‒ це дещо скорочена версія моєї промови на Венеціанському саміті, який відбудеться 30 травня, який організовує професор Франческо Ламендол і в якому візьмуть участь також деякі з вас.

КОЛИ Сталін у 1932 р. вирішив ліквідувати мільйони українців при геноциді, яким був голодомор, він запланував голодомор через конфіскацію їжі, заборону торгівлі, заборону пересування, цензуру тих, які повідомляли про факти.

Цей злочин проти людства, який нещодавно був визнаний багатьма країнами світу, був здійснений способом, який нічим не відрізняється від тих, що були прийняті т.зв. «пандемічною готовністю» для Великого перезавантаження.

Український селянин, можливо, запитував: «Чому Сталін не надсилає припасів, замість заборони відкриття магазинів та будь-якого пересування? Хіба він не розуміє, що змушує нас усіх померти з голоду?» Спостерігач, який не зазнав впливу комуністичної пропаганди, відповів би йому: «Бо Сталін хоче винищити всіх українців і робить винним у цьому голодомор, який він свідомо створив з цією метою».

Цей селянин зробив би таку ж помилку, як і ті, які сьогодні у час вигаданої пандемії дивуються, чому уряди превентивно нищили систему охорони здоров’я, знизили державні норми для проголошення пандемії, заборонили ефективні методи лікування і призначили шкідливу, якщо не прямо смертельну, терапію, а сьогодні шантажем змушують громадян через довгострокові локдауни, заборону виходження з дому та зелені паспорти підкоритися вакцинам, які не тільки не гарантують імунітету, але навіть спричиняють серйозні короткотривалі та довготривалі побічні дії, а також подальше поширення більш стійких форм вірусу.

Знайти логіку в тому, що нам говорять мейнстрім-медіа, представники влади, вірусологи і т.зв. «експерти», практично неможливо, але ця феєрична ірраціональність зникне і перетвориться в найбільш цинічну раціональність, якщо ми змінимо свій погляд. Це означає, що ми повинні відмовитися від переконання, що наші можновладці вживають заходів для нашого добра, і в цілому, що наші партнери чесні, щирі та керуються добрими принципами.

Звичайно, легше думати, що пандемія справжня, що існує смертельний вірус, який вбиває мільйони жертв, і що потрібно оцінити представників влади та лікарів за зусилля, прикладені у зв’язку з цією безпрецедентною реальністю, яка усіх їх застала неприготованими; або що «невидимий ворог» дійсно буде переможений чудодійною вакциною, виробленою фармацевтичними компаніями з гуманним духом і без економічних інтересів за дуже короткий час. А ще є родичі, друзі та колеги, які дивляться на нас, як на безумних, називають нас «конспіраторами», або ‒ як це мені починає робити один консервативний інтелектуал ‒ звинувачують нас у підвищенні тону конфронтації, яка, будучи поміркованою, допомогла б зрозуміти це питання. А якщо наші друзі відвідують парафіяльний храм, то ми почуємо відповідь, що Франциск також рекомендував вакцини, які проф. Тал Дей Талі схвалив, сказавши, що вони є морально прийнятними, хоча й виготовляються з абортованих плодів, бо, як він попереджає нас, ті особи, які сьогодні критикують вакцину проти Ковіду, приймають ті вакцини, які постачалися досі, хоча і їх отримують з допомогою аборту.

Обман зводить багатьох, навіть самих консерваторів і традиціоналістів. І нам самим іноді важко повірити, що слуги беззаконня так добре організовані, що їм вдалося маніпулювати інформацією, шантажувати політиків, підкуповувати лікарів, залякувати підприємців, змушувати мільярди людей носити непотрібні намордники і бачити вакцину як єдиний спосіб уникнення вірної смерті. Однак було б достатньо прочитати вказівки, написані ВООЗ у 2019 році про «COVID-19», який має прийти, щоб зрозуміти, що існує лише один сценарій в одному напрямку, в якому є актори, які дотримуються призначеної їм ролі, і клаки продажних журналістів, які безсоромно спотворюють реальність.

Ми спостерігаємо ззовні за всією операцією і намагаємося ідентифікувати повторювані елементи: незрозумілість злочинних намірів еліти; необхідність прикривати це прийнятними ідеалами; створення надзвичайної ситуації, для якої еліти вже запланували рішення, інакше неприйнятне. Це може бути збільшення фінансування зброї або посилення контролю відразу після нападу на близнюків (бізнес-центр у США), використання іракських енергетичних ресурсів під приводом того, що Саддам Хусейн володіє хімічною та бактеріологічною зброєю, або трансформація суспільства та постпандемічна робота. На задньому плані завжди є виправдання, вигадана причина, щось неправдиве, що приховує реальність: одним словом, брехня, шахрайство.

Брехня є товарним знаком архітекторів Великих перезавантажень останніх століть: протестантської псевдореформації, Французької революції, Рісорджименто, Російської революції, двох світових воєн, Промислової революції, Революції 1968 року і падіння Берлінської стіни. Як зауважуєте, мнима причина цих революцій ніколи не відповідала реальній.

Цієї довгої серії великих перезавантажень, організованих тією ж елітою конспіраторів, не вдалося уникнути і Католицькій Церкві. Подумайте: що сказали нам літургісти Собору, коли хотіли накинути нам реформовану Літургію? Що люди не розуміли, що Літургія повинна бути зрозумілою, щоб забезпечити більшу участь віруючих. І в ім’я цього акценту, цього фальшивого приводу, вони не переклали Апостольську Літургію, а винайшли іншу, бо хотіли стерти головну доктринальну перешкоду для екуменічного діалогу з протестантами, індоктринуючи віруючих новою еклезіологією II Ватиканського Собору.

Як і всі обмани, ті, які організовує диявол та його слуги, базуються на фальшивих обіцянках, які ніколи не будуть виконані, в обмін на які ми запропонуємо певне благо, яке нам не повернеться. В Едемі перспектива стати як боги привела до втрати приязні з Богом та до вічної погибелі, що могла виправити лише відкупительна жертва нашого Господа. А сатана спокушав і нашого Господа, при тому обманюючи, як завжди: «Я дам Тобі всю цю владу й славу їхню, бо вона мені була передана, і я даю її, кому захочу. Тож коли Ти поклонишся передо мною, вся твоя буде» (Лк. 4,6-7).

Але нічого з того, що сатана запропонував нашому Господу, не було насправді його, і він не міг дати цього кому хоче, і аж ніяк не Тому, хто є Господом і Власником усього. Спокуса диявола базується на обмані: що можна очікувати від того, хто є «вбивцею від початку» (Ів. 8,44), «брехуном і батьком брехні» (там же)?

З пандемією нам поступово казали, що ізоляція, локдауни, маски, заборона виходу з дому, трансляції Літургії, дистанційне навчання, розумна робота (smartworking), кошти на оздоровлення, вакцини та зелені паспорти дозволять нам вийти з надзвичайної ситуації і, повіривши в цю брехню, ми відмовились від своїх прав і свого життєвого стилю, які ніколи не повернуться, оскільки вони попереджають нас: «Вже ніколи не буде нічого такого, як раніше». Отже, «нова норма» буде являти собою поступку, для здобуття якої ми будемо приймати позбавлення свободи, яку ми вважали очевидною, і ми підемо на компроміси, не розуміючи абсурдності нашої поблажливості та вульгарності заяв тих, які наказують нам, віддаючи нам такі абсурдні накази, що вимагають повного зречення розуму та гідності. На кожному кроці ‒ новий поворот гвинта, наступний крок до прірви: якщо ми не зупинимося в цьому бігу до колективного самогубства, то ніколи не повернемося назад.

Наш обов’язок ‒ викрити обман цього Великого перезавантаження, бо його можна приписати всім іншим атакам, які протягом історії намагалися звести нанівець діло відкуплення і встановити тиранію антихриста. Тому що цього, власне, і добиваються архітектори Великого перезавантаження. Новий світовий порядок (назва якого у значній мірі перегукується з постсоборним «Novus Ordom») порушує божественний космос і поширює пекельний хаос, в якому все, що протягом тисячоліть ретельно будувала цивілізація, натхненна Благодаттю, було перевернуто догори ногами і зруйновано, зіпсовано і видалено.

Необхідно, щоб кожен із нас зрозумів, що те, що відбувається, не є результатом нещасливого збігу обставин, але відповідає диявольському плану ‒ в тому значенні, що за цим усім стоїть «злий», який протягом століть має єдину мету ‒ знищити діло Творіння, скасувати відкуплення і усунути кожен слід Добра на Землі. А для досягнення цієї мети останнім кроком є встановлення синархії, в якій правлять кілька безликих тиранів, жадаючих влади, відданих культу смерті та гріха, ненависті до життя, чеснот і краси, бо в них сіяє велич того Бога, проти Якого вони й сьогодні взивають своє пекельне «Non serviam» («Не буду служити»). Членами цієї проклятої секти є не тільки Білл Гейтс, Джордж Сорос або Клаус Шваб, але й ті, які впродовж століть планували в тіні повалення Христового царства: Ротшильди, Рокфеллери, Варбурги і ті, які сьогодні вирішили об’єднатися з лідерами Церкви, використовуючи моральний авторитет папи та єпископів, щоб переконати віруючих прийняти вакцину.

Знаємо, що обман ‒ це емблема диявола, розпізнавальна прикмета його слуг, розпізнавальна прикмета ворогів Бога і Церкви. Бог є Правда, Боже слово ‒ правдиве, і Він сам є Бог: говорити правду, кричати з дахів, викривати обман і його творців ‒ це священна справа, і католик ‒ як і кожен, хто зберіг мінімум гідності та честі ‒ не може ухилятися від цього обов’язку.

Кожен з нас був задуманий, бажаний і створений для того, щоб віддавати славу Богові і бути частиною великого плану Провидіння: споконвіку Господь покликав нас, щоб ми з Ним розділяли діло відкуплення, співпрацювали над спасінням душ і тріумфом Добра. Сьогодні кожен із нас має можливість вибрати: або стати на сторону Христа, або проти Христа; або боротися за добру справу, або бути компаньйоном виконавців беззаконня. Божа перемога певна, як і нагорода, яка чекає на тих, що виберуть поле бою біля Царя Царів; і певною є поразка тих, які служать Ворогу, вічна загибель якого є певною.

Цей фарс розвалиться, розвалиться безповоротно! Пообіцяймо всі з новою ревністю повернути нашому Цареві ту корону, яку зірвали з Нього його вороги. Закликаю вас дозволити нашому Господу царювати у ваших душах, у ваших сім’ях, у ваших спільнотах, у державі, на роботі, у навчальних закладах, у законах та суді, у мистецтві, у засобах масової інформації, у всіх приватних та громадських сферах життя.

Щойно ми святкували річницю появи Непорочної Діви малим фатімським пастушкам: пригадуємо перестороги Діви Марії про небезпеки та покарання, які чекають світ, якщо він не навернеться і не покається. «Щодо цього роду бісів, то його виганяють лише молитвою і постом» (Мт. 17,21), говорить Господь. Очікуючи Папи Римського, який повністю послухається прохання Матері Божої посвятити Росію Її Непорочному Серцю, посвятімо Їй себе та свої сім’ї, витривавши у житті благодаті під прапором Христа Царя. Нехай разом із Ним царює і наша Пресвята Мати і Цариця, Пресвята Марія.

+ Карло Марія Вігано, архиєпископ

15 травня 2021року
Субота після Вознесіння