23:27
Marieta Ria
61.4K
SMER mal pri obrannej dohode s USA pravdu! Porovnanie s dohodou, ktorú uzavrela Česká republika!! Prvé tri minúty videa nejde zvuk - pravdepodobne hovorí v náväznosti na Opití, agresívni americkí …More
SMER mal pri obrannej dohode s USA pravdu!
Porovnanie s dohodou, ktorú uzavrela Česká republika!!
Prvé tri minúty videa nejde zvuk - pravdepodobne hovorí v náväznosti na
Opití, agresívni americkí vojaci vyčíňali vo zvole…
U.S.C.A.E.
Mám otázku do pléna, ak som správne pochopil nehovorí o vypovedaní zmluvy ktorá je tak zlá, že je tým samým neplatná, ale hovorí iba o revízii? To je totiž veľký rozdiel vypovedať a iba upraviť, mne tam smrdí prístup sedieť na dvoch stoličkách.
Marieta Ria
Aj Češi majú zmluvu, ale nemajú ju tak debilne nadstavenú. Myslím si, že by bolo úspechom aj jej revízia... Nemajme hneď veľké oči. To je ako o vystúpení z EÚ a NATO - každý len poďme von. Ale ono to nie je také jednoduché. Niekto si to predstavuje ako Hurvínek vojnu. Vystúpime a hotovo! Veď by nás roztrhali na cucky... čo my, ako malý štát, môžeme takto konať, museli by sme mať záruky …More
Aj Češi majú zmluvu, ale nemajú ju tak debilne nadstavenú. Myslím si, že by bolo úspechom aj jej revízia... Nemajme hneď veľké oči. To je ako o vystúpení z EÚ a NATO - každý len poďme von. Ale ono to nie je také jednoduché. Niekto si to predstavuje ako Hurvínek vojnu. Vystúpime a hotovo! Veď by nás roztrhali na cucky... čo my, ako malý štát, môžeme takto konať, museli by sme mať záruky silnejších mocností - viď snaha o neutralitu - sami nič nezmôžeme.
U.S.C.A.E.
Zas Fico to prezentuje že snáď češká verzia DCA je niečo diametrálne iné ako tá slovenská. To že je tam pár úprav neznamená rozdiel v podstate. Na tieto okupačné lajstrá majú JúEsEj jeden muster. Čo je to za dohodu, keď si potupne potrebujete dílovať ústupky. Však to je ala mafia a fakticky okupácia.
U.S.C.A.E.
Žili sme aj bez DCA. Čiže nebola upravená, nebola žiadna.
Marieta Ria
Samozrejme, že bez nej by bolo najlepšie!!
U.S.C.A.E.
Asi by Rusko bolo "veľmi nešťastné" keby sme sa sebavedomo vrátili, aspoň na stav pred DCA. To k tým zárukám.