Clicks630

Nadácia Slovakia Christiana spustila kampaň „Ani ja ťa neodsudzujem“

christianitas.sk/…christiana-spustila-kampan-ani-ja-ta-neodsudzujem/

Opäť sme po roku v takzvanom „dúhovom mesiaci“, kedy sa rôzne ultraliberálne skupiny budú pod rúškom tolerancie snažiť pretláčať a propagovať LGBT ideológiu a to priamo v hlavnom meste Slovenskej republiky. Už začiatkom júla pribehli tieto skupiny podporiť dvaja najdôležitejší predstavitelia Bratislavy, primátor Matúš Vallo a predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

Primátor Vallo sa na svojom profile okrem iného vyjadril, že sa snaží dosiahnuť, aby bola Bratislava nielen „prvým mestom s kolektívnou imunitou voči vírusu“, ale aj „prvým mestom s kolektívnou imunitou voči netolerancii“. Matúš Vallo pokračuje:

Žijeme v 21. storočí, kedy diskusiu o tom, že ľudia sú slobodní a rovní v dôstojnosti aj v právach a že ľudské práva sú neodňateľné, už máme za sebou. A tým, ktorí ju nezaregistrovali, to pripomínajme – pokojne a vecne. Verím, že v takomto pokojnom duchu sa budú odohrávať aj všetky podujatia tohtoročného PRIDE-u.“

Juraj Droba sa vyjadril podobne: „Nám život obmedzila pandémia. Ľudia z komunity LGBTI však nežili naplno pred ňou a nebudú ani po nej… Dúfam, že sa tak nastavíme nielen my, ale aj naše zákony.“ Pán Droba svoj facebookový status napokon zakončuje: „Dúhový pride potrvá mesiac. Oslávme rozmanitosť a toleranciu. Náš región je a bude miestom tolerancie, úcty a vzájomného rešpektu.“

Na túto podporu LGBT ideológie, ktorá sa šikovne maskuje ako „boj proti diskriminácii“ zareagovala aj Nadácia Slovakia Christiana. Jej riaditeľ, Martin Komár, vyhlásil:

Ako ste si viacerí všimli, máme tu, v Bratislave, takzvaný „dúhový mesiac“, ku ktorému sa oficiálne na svojich profiloch prihlásili aj primátor Bratislavy Matúš Vallo a predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba. Primátor sa vyjadril, že „ide o ľudské práva“ a že diskusiu o tom „už máme za sebou“. Podľa nás ide skôr o nasilu pretláčanú ideológiu, než o ľudské práva. Je to umelo vytvorená ideológia, ktorá nielenže ponára jedincov do bahna hriechu, ale zároveň podrýva a oslabuje rodinu ako základnú bunku spoločnosti. Táto ideológia ide zvlášť tvrdo po deťoch, ktorým sa dá najľahšie vsugerovať, keďže väčšina dospelej populácie ju odmieta ako nebezpečnú a vyhlásenia pánov Valla a Drobu na tejto skutočnosti nič nezmenia.“

Nadácia Slovakia Christiana preto tento mesiac spúšťa svoju vlastnú kampaň s piatimi podsvietenými bilbordmi vystavenými na hlavných ťahoch do hlavného mesta, ktoré nesú nápis:

Ani ja ťa neodsudzujem. Choď a už nehreš.“ Jn 8,11

Slovo „nehreš“ je na bilborde vytlačené v dúhových farbách. Bilbordy tak vyjadrujú klasický kresťanský postoj, ktorý znie: „Miluj hriešnika, ale nenáviď hriech.“ Z tohto pohľadu si Nadácia Slovakia Christiana stanovila, že sa za obrátenie sŕdc týchto ľudí bude tento mesiac zvlášť modliť.

Ak by ste chceli podporiť túto aktivitu Nadácie Slovakia Christiana, môžete tak učiniť zaslaním ľubovoľnej čiastky na č. účtu:

IBAN : SK0409000000005125506315
BIC: GIBASKBX (Slovenská sporiteľňa)

Do „Správy pre príjemcu“ zadajte heslo: Neodsudzujem


24. júla sa tiež pred Katedrálou sv. Martina o 15:00 uskutoční Pochod za rodinu. Akcia si dáva za cieľ „ukázať, že deti potrebujú lásku mamy a otca viac ako veci, či hmotné zabezpečenie“. Pochod chce tiež deklarovať, že rodine založenej manželstvom muža a ženy sa žiadne „priateľské“ vzťahy nevyrovnajú a že len v takej môžu byť deti najlepšie vychovávané.

Rodina si zasluhuje výnimočné postavenie“, píše sa na oficiálnej stránke akcie.

„Dúhová agitka“ sa tento rok aj na Slovensku dostala do popredia ďaleko skôr ako tomu bolo v minulosti. Mohla za to až hysterická reakcia Bruselu a ultraliberálnych aktivistov na chystaný maďarský zákon zakazujúci LGBT propagandu deťom do 18. rokov. Slovo „diskriminácia“ lietalo zo všetkých strán a predstavitelia EÚ boli budapeštianskym návrhom zákona natoľko „pobúrení“, že vyzývali Maďarsko, aby úniu radšej opustilo, opomínajúc to, že Maďarsko bolo vždy pevnou súčasťou Európy a že LGBT ideológia je len nový sociálny konštrukt. Pravdu má premiér Orbán, keď upozorňuje, že dušou Európy je kresťanstvo a nie zhubná ultraliberálna ideológia, ktorá ho chce nahradiť.

U nás tiež Nadácia Slovakia Christiana predstavila knihu profesora Dariusza Oka s názvom Levanduľová mafia: s pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi, v ktorej poukazuje na homosexuálnu kliku vo vnútri katolíckej Cirkvi. Táto klika sa okrem iného snaží pretlačiť, aby aj Cirkev uznala homosexualitu za „ľudské právo“, čo je v príkrom rozpore s tým, čo učil Bohočlovek Ježiš Kristus. Veď Biblia nazýva homosexualitu „sodomským hriechom“.

Na záver pridávame ešte slová otca Ľubomíra Urbančoka:

Na internete je možné nájsť jedno zaujímavé svedectvo mladého homosexuála. Ten vyhľadal mladého biskupa, neskoršieho kardinála Raymonda Lea Burkeho, aby mu vynadal, aký je homofób a ako Cirkev nenávidí homosexuálov. Počas emotívneho rozhovoru mu buchol na jeho stôl ruženec i bibliu, ktorú mu darovala jeho stará mama. Následne, keď odišiel, biskup Burke podal dané predmety svojmu sekretárovi, aby ich dobre uschoval. Po nejakom dlhšom čase sa mladý muž objavil znova. S plačom sa vyznal, že tento biskup bol jeden z mála ľudí, ktorí mu povedali pravdu o tom, že prežívanie jeho orientácie je ťažkým hriechom, ktorý nie je cestou ku šťastiu. Hoci sa mu zdá byť cesta, ktorú učí katolícka Cirkev, náročná, odkedy sa ňou snaží žiť, cíti, že je skutočne šťastným človekom.

V dnešnej mediálne zmanipulovanej spoločnosti, kde sa pravda akoby vytvára, znejú znova Ježišove slová: „Choď a už viac nehreš!“ Na rozdiel od farizejského postoja, ktorý sa aj dnes snažia mnohí protivníci Cirkvi pripísať jej pastierom, keď sa snažia vložiť do Ježišových úst slová rozsudku – ortieľ ukameňovania, ona hlása objektívnu pravdu. Ježiš neodsudzuje hriešnika, ale odsudzuje hriech. Nie z nenávisti, ale
z lásky. Dnes, keď je pojem lásky deformovaný viac ako kedykoľvek predtým, hovorí každému človekovi – „Choď a už viac nehreš!“ Cesta vyhýbania sa hriechu je jedinou skutočnou cestou ku šťastiu. Jediný, kto chce tieto slová umlčať je diabol, pretože on už bol od počiatku klamár. Nenechajme sa ním oklamať.
Roberto 55
Keby sa takto starali o spasu vsetkich ludi a nielen buzikov.
Nemozme sa sustavne "tocit"a prejavovat starostlivost o uchylakov a zabudat pritom na vacsinu. Vsetci potrebujeme starostlivost v otazkach viery a moralky, ktoru nam neveriaci biskupi odmietaju davat. Jednoducho ludi nevedu k spase...
Peter(skala)
zaujimavé by bolo vidieť bilboard, kde by boli biskupi a nápis:

"Počuvajte ich, ale nekonajte podla ich skutkov"

ako skutok by tam boli preškrtnutí zaočkovaní biskupi

alebo:
"Ak nebude vaša viera väčšia ako zakonikov, nevojdete do Božieho královstva"
- tam by bol znak KBS + Vakcina = 666
obyčajná veriaca žena
Veľmi dobrý nápad! Nájde sa odvážlivec, čo ho zrealizuje?
Peter(skala)
tiež si myslim, že je to dobrý NÁVRH :)
Peter(skala)
Páči sa mi ten nádpis resp.citát z Biblie, pretože hovorí A aj B.
Hovorí o milosrdenstve ale zaroven aj o spravodlivosti
Milosrdenstvo Božie odpušťa, ale spravodlivosť Božia aj vyzýva k náprave a tak ked kresťan odpušťa homosexualom ich hriechy nečistoty, tak zároven vyzýva k náprave, čiže homosexual by mal ísť a už nepáchať homosexuálne skutky.

Žiadne PRIDE zvratenosti na verejnosti, žiadne …More
Páči sa mi ten nádpis resp.citát z Biblie, pretože hovorí A aj B.
Hovorí o milosrdenstve ale zaroven aj o spravodlivosti
Milosrdenstvo Božie odpušťa, ale spravodlivosť Božia aj vyzýva k náprave a tak ked kresťan odpušťa homosexualom ich hriechy nečistoty, tak zároven vyzýva k náprave, čiže homosexual by mal ísť a už nepáchať homosexuálne skutky.

Žiadne PRIDE zvratenosti na verejnosti, žiadne zvratenosti na školach, v reklame, žiadna propaganda hriechu nečistoty ale obratenie sa k životu čistoty, mravnosti, heterosexualite...