Clicks2.2K
szuirad1
13
Andrzej Wronka - Świat przyspieszył. Andrzej Wronka, znany apologeta, teolog, specjalista od sekt, okultyzmu i magii. Prezes Stowarzyszenia Effatha (Stowarzyszenie Ruch Effatha im. św. Maksymiliana …More
Andrzej Wronka - Świat przyspieszył.

Andrzej Wronka, znany apologeta, teolog, specjalista od sekt, okultyzmu i magii. Prezes Stowarzyszenia Effatha (Stowarzyszenie Ruch Effatha im. św. Maksymiliana Marii Kolbego i św. Andrzeja Boboli – katolickie stowarzyszenie prowadzące działalność apologetyczno-ewangelizacyjną) od 1999 roku. Liczymy na Państwa ofiarność i wsparcie dalszego rozwoju Radia i Telewizji Chrystusa Króla. Prosimy o pomoc finansową w propagowaniu wartości prawdziwie Katolickich w tych jakże ciężkich czasach. Dokonywać przelewów możecie Państwo za pomocą zakładki PayPal na naszej stronie: telewizjachrystusakrola.pl Bardzo prosimy o oglądanie naszych filmów, polubienie ich, podzielenie się nimi ze wszystkimi znajomymi i subskrybowanie naszego kanału.
Voytek
Pan Wronka teolog górna półka, a przy okazji (merytoryczny) młot na sekciarzy, szczególne Świadków Jehowy.
--rN-- shares this
2.2K
Tymoteusz
Jak zwykle u Pana Andrzeja Wronki wyskoki poziom wiedzy (religijnej i nie tylko, np. cybernetyka), inteligencji, szczerości.

Od ponad 20-tu lat znam Pana Andrzeja (z Jego wykładów, konferencji na różne tematy, przykładowo u franciszkanów na Górze św. Anny - analiza i przestroga przed Świadkami Jehowy).
Posoborowe absurdy
Cieszy mnie fakt, że pan Wronka poznał Mszę Trydencką do niej zachęca. Choć wcześniej pochwalał Mszę Novus Ordo.