Jan Zbigniew wojan
Bill Gates - czarnogłowy robot, który chciał być człowiekiem !
Jan Zbigniew wojan
To wszystko co obecnie się dzieje wyraźnie dowodzi czego chcą dokonać na ludzkości.
Agenda 2030, Projekt ID 2020 - nowa cyfrowa tożsamość dla każdego , "Prof. Klaus Schwab i jego Wielki Faszystowski Reset" wydana w 2020 r. Przecież ONI wszyscy tylko chcą naszego dobra… naturalnego - ziemi, wody, lasów, bogactw naturalnych !
Joe Dobrowski i Jordan Maxwell tłumaczą - musimy przeczekać do następnej …More
To wszystko co obecnie się dzieje wyraźnie dowodzi czego chcą dokonać na ludzkości.
Agenda 2030, Projekt ID 2020 - nowa cyfrowa tożsamość dla każdego , "Prof. Klaus Schwab i jego Wielki Faszystowski Reset" wydana w 2020 r. Przecież ONI wszyscy tylko chcą naszego dobra… naturalnego - ziemi, wody, lasów, bogactw naturalnych !
Joe Dobrowski i Jordan Maxwell tłumaczą - musimy przeczekać do następnej wiosny wszystko zacznie wracać do normy, bo komunizm przetrwa, byle ludzie zmądrzeli i przestali zachowywać się jak niewolnicy. Dlatego się tak spieszą ze szczepionkami, by zlikwidować jak najwięcej ludzi w czasie ich "panowania" niestety ulegli polegną jak mówią Wojciech i Marcin - Słowianie przebudźcie się, musicie przetrwać
Klaus Schwab - od współpracy z nazistami do budowania Nowego Porządku Świata.
prisonplanet.pl/polityka/klaus_schwab_od,p313065925
Artykuł o grupie naukowców apelujących do Bidena o wprowadzenie geoinżynierii klimatu celem schłodzenia Ziemi, a większość mówiła, że to teoria spiskowa, O krok bliżej do manipulacji klimatem. Apel naukowców do rządu USA
interia.pl/…ulacji-klimatem-apel-naukowcow-do-rzad,nId,5131336
tu nie chodzi o walkę z ociepleniem klimatu tylko o pełną jego kontrolę, żeby nas wykończyć, spowodować wzrost cen żywności Systemy kontroli pogody do roku 2025. #1 prisonplanet.pl/(...) pogody_do,p541840428
ONZ, zarządzanie promieniowaniem słonecznym, geoinżynieria i chemtrails.
prisonplanet.pl/(...) rzadzanie,p461734361
97% wszystkich naukowców zgadza się z osobami, które ich finansują !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Orędzia
Jan Zbigniew wojan
Bill G. to taki nawet nie wyrośnięty gówniarz, jeszcze w krótkich spodenkach o ograniczonym umyśle. W młodości obrywał muchom skrzydełka, nadmuchiwał żaby, kroił je tępym scyzorykiem i był szczególnie nieznośnym chłopcem otrzymując sowite lanie. Pamiętam takich ze szkoły, byli dużo poniżej przeciętnej, a później szli do milicji, wojska, czy innych służb, gdzie mogli się wyżyć i pokazać swoją “…More
Bill G. to taki nawet nie wyrośnięty gówniarz, jeszcze w krótkich spodenkach o ograniczonym umyśle. W młodości obrywał muchom skrzydełka, nadmuchiwał żaby, kroił je tępym scyzorykiem i był szczególnie nieznośnym chłopcem otrzymując sowite lanie. Pamiętam takich ze szkoły, byli dużo poniżej przeciętnej, a później szli do milicji, wojska, czy innych służb, gdzie mogli się wyżyć i pokazać swoją “wyższość” nad innymi. Bardziej cwani handlowali dolarami, byli kapusiami itp. Niektórzy wyszczekani zostali radnymi, lub “zaszli” jeszcze wyżej np. do Sejmu. Teraz taki właśnie cwaniak pragnie przeprowadzać swoje “eksperymenty” na ludziach - taki charakter, to jest w genach i jeszcze zarobi ! Teraz nie może pogodzić się z faktem starzenia, że nadchodzi kres życia i nie pomogło picie krwi dzieciątek , czy zjadanie ich ciałek - niestety trzeba zdychać, więc zabiera innych ze sobą ! Nie on jeden, bo obcych wśród nas jest wielu o czym zaświadcza Biblia - nie pisana przed stu laty !
Przecież nie do nas - Polaków Jezus mówił: Św. Mateusz 12,34 „Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście? Przecież z obfitości serca usta mówią.” Św. Mateusz 12,35 „Dobry człowiek z dobrego skarbca wydobywa dobre rzeczy, zły człowiek ze złego skarbca wydobywa złe rzeczy.”
Św. Mateusz 23,33 „Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?” Św. Mateusz 25,40 „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.”
Te istoty, te czarnogłowe roboty zaprogramowane są na niszczenie zwłaszcza nas Słowian, jedynej białej rasy na Ziemi !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Jan Zbigniew wojan
Bill Gates - Robot, który został człowiekiem
Bill Gates z „naukowcami” wpadli na genialny pomysł, aby w związku z „globalnym ociepleniem” zasłonić słońce ! Jak wynika ze stwierdzeń tychże podobno jest to możliwe i B. G. przeznaczył już na ten cel olbrzymią sumę ! Gdyby udało się zasłonić słońce, by na całej ziemi zapanował mrok, byłby to dowód, że ziemia nie jest kulą, a słońce krąży nad ziemią …More
Bill Gates - Robot, który został człowiekiem
Bill Gates z „naukowcami” wpadli na genialny pomysł, aby w związku z „globalnym ociepleniem” zasłonić słońce ! Jak wynika ze stwierdzeń tychże podobno jest to możliwe i B. G. przeznaczył już na ten cel olbrzymią sumę ! Gdyby udało się zasłonić słońce, by na całej ziemi zapanował mrok, byłby to dowód, że ziemia nie jest kulą, a słońce krąży nad ziemią i nie znajduje się w odległości 150 milionów kilometrów. Czyżby ta przepowiednia o trzech dniach ciemności miała się spełnić dzięki takim Billom ?
Banki przekazały 2,6 bln dolarów na niszczenie planety
youtube.com/null

Budują autostrady, a w Polsce we wszystkich miastach już drogi są bardzo zwężane i stawiane są słupki blokujące na wielu ulicach, aby łatwiej było zablokować dojazd. Bardzo poszerzane są za to chodniki dla zwiększenia ruchu pieszego w przyszłości. Jest to przygotowanie do likwidowania prywatnych pojazdów zgodnie z programem Agenda 2030, kiedy wszystko będzie należało do koncernów lub państwa - nic prywatnego !
Przecież to jest wojna i jak śpiewa Pani Agnieszka "...tylko nie pękać i żadnych tam subtelności, tylko w pysk i w łeb i łamać kości..." wroga trzeba likwidować, aż zupełnie zniknie z pola ! I nękać wroga nieustannie, aby się zaczął bać i zniknął !
Jedyny polski narodowy tygodnik ma tak opisaną pierwszą stronę:
"Nie lewica, nie prawica Tylko Polska" - kup, przeczytaj prawdę !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/