lv.news
13

Franciska prāts: Slovēnijas bīskapi vēlas "pilnībā aizliegt Romas misi!"

"Iepriekšsaskaņas rituāls ir pilnībā jāaizliedz," Slovēnijas bīskapu liturģijas komisijas ģenerālsekretārs, stingrs tēvs Slavko Krajncs - priesteris, kurš ģērbjas kā Jehovas liecinieks - rakstīja vēstulē Svētā Jāzepa Romas Mises grupai Ļubļanā (Rorate). -caeli.Blogspot.com, 14. janvāris).

Garīdznieks apbēra vienkāršos ticīgos ar virkni apsūdzību: "pēckonciliārās liturģijas nogurums un neizpratne", "nepaklausība", "atkrišana", "paralēlas Baznīcas" izveidošana. Tomēr viņam jāatzīst, ka “pieaugošs skaits jauniešu” piesaista tā, ko viņš sauc par “liturģisko neatkarību”, kas varētu radīt vēl lielāku apjukumu turpmākajā pastorālajā darbā.

Krajncs priecājas par legālistisko un nežēlīgo Francisku, kurš "beidzot izlēma rīkoties un skaidri norādīja, ka vēlas likvidēt "paralēlo baznīcu un paralēlās liturģijas".

Pamatinformācija: neskatoties uz daudzajiem priesteru un laju lūgumiem, Slovēnijas bīskapi neievēroja Benedikta XVI Summorum Pontificum un atļāva tikai vienu Romas Misi mēnesī. Pēc Traditionis Custodes svinētājs tika aizstāts ar cisterciešu priesteri, kurš pēc iesvētīšanas nepacēla biķeri un iegrūda Komūniju cilvēku rokās utt. Rezultāts: Trīs mēnešu laikā apmeklējumu skaits pieauga no vairāk nekā 300 līdz pieciem.

Attēls: AdDominum.si, #newsSsndxfxupo