Clicks6
NewsLetters

BВП: Ватикан розпочинає синодальний процес безпрецедентних масштабів (+ відео)

Дивіться це відео також на: wistia.com/medias/gm9ug6q5h7
ugetube.com/watch/D2qPf42ApTbr8G2
rumble.com/vixs4t-31809197.html cos.tv/videos/play/28814946812859392


Візантійський Вселенський Патріархат (BВП) вказав на те, що Франциск Бергольйо є архиєретиком і не є дійсним папою. Тому сьогодні існує стан sede vacante! Згідно з Біблією (Гал. 1,8-9) та з догматичною буллою «Cum ex apostolatus…», все, що робить єретик, є недійсним, і ніхто не сміє його слухатися.

Цитата з мас-медіа: Папа Франциск схвалив початок синодального шляху безпрецедентних масштабів, який розпочнеться у жовтні 2021 року і закінчиться в Римі через два роки...

Коментар: Що означає синодальний шлях безпрецедентних масштабів? Німеччина вже показала нам, що таке синодальний шлях безпрецедентної ліквідації основних догм та моральних принципів. Цього разу можна очікувати, що духовне отруєння досягне безпрецедентних масштабів і уразить цілу Католицьку Церкву.

Цитата з мас-медіа: У п’ятницю, 21 травня, Святий Престол офіційно представив новий синодальний процес, який триватиме два роки і буде розділений на три етапи з жовтня 2021 року до жовтня 2023 року, щоб гарантувати «справжнє прислухання до Божого люду».

Коментар: Ми запитуємо, що означає це справжнє прислухання до Божого люду? Сьогодні Святий Престол вже показав нам це. Бергольйо повністю ігнорує голос щирих католиків, які страждають за свою віру. З іншого боку, він прямо вишукує і віддає перевагу усім аморальним маніякам та єретикам. Їхню ненормальну та збочену позицію Бергольйо слухає як голос Божого люду. Але це грубий обман.

Приклад: Два дні 90-річний правовірний кардинал з Китаю стояв на морозі у черзі на аудієнцію, і врешті Бергольйо йому відмовив. Напевно, він не належить до Божого люду? При тому цілі вікенди Бергольйо проводить зі содомітами та різними збоченцями і охоче так звано прислухається до них.

Цитата з мас-медіа: Цей синодальний шлях найперше пройде дієцезіальною фазою, а потім континентальною фазою, які покладуть початок двом різним «Instrumentum Laboris».

Коментар: Можна здогадатися, що обидва «Instrumentum Laboris» вже написані. Це знову буде комедія. Документ «Instrumentum Laboris» підготувала група Бергольйо і на його основі буде створений підсумковий документ. Однак будуть лицемірно розголошувати, що це результат так званих консультацій та голос Божого люду. Насправді це лише голос берголіанської секти, яка окупує Церкву.

Подібна комедія мала місце і у випадку Амазонії. Також був написаний «Instrumentum Laboris», про який деякі кардинали заявили, що це не лише апостазія, але й вершина безумства. Але Бергольйо, який так звано прислухається до Божого люду, в «Instrumentum Laboris» не змінив ані коми, і зреалізував його на Синоді. Потім він підтвердив його підсумковим документом.

Махінація з документами відбулася також на Синоді про молодь. Тут вперше документи містили термін ЛГБТ. Через африканських єпископів цей термін не згадувався у підсумковому документі. Однак він залишився включений до додаткового документу з приміткою, що без нього підсумковий документ недійсний. Отож в кінцевому результаті підсумковий документ все одно містив схвалення терміну ЛГБТ, хоча й імпліцитно. Надзвичайна маніпуляція та винахідливість у просуванні злочину!

Цитата з мас-медіа: Для Святого Престолу це визначення різних етапів є гарантією «участі всіх у синодальному процесі». Зрозуміло, що «це не проста подія, але процес, в якому будуть співпрацювати Божий люд, Колегія єпископів та єпископ Риму, кожен залежно від своєї функції».

Коментар: Насправді не йдеться про участь усіх, але про комедію перед усіма. Насправді так званим людом Божим будуть крикуни з числа содомітів та єретиків. Колегією єпископів на Синоді будуть представники гомо-мережі та посіпаки Бергольйо, які зрадили Христа і Церкву. А замість єпископа Риму сьогодні є лише окупант ‒ архиєретик Бергольйо. Вони діятимуть згідно з наперед визначеною програмою, призначеною масонською елітою, програму якої Бергольйо вірно реалізує, навіть ідучи по трупах.

Цитата з мас-медіа: Цей процес повинен початися дуже скоро, оскільки цей Синод «нового покоління» розпочнеться у жовтні. Він пройде як у Ватикані (папа розпочне його 9-10 жовтня), так і в кожній дієцезії, наступного тижня, 17 жовтня, як зазначено в документі. Ця дієцезіальна фаза консультацій з Божим людом триватиме 6 місяців, до квітня 2022 року. Результати цих внесків будуть зібрані та відправлені до Риму, де Генеральний секретаріат Синоду підготує перший проект «Instrumentum Laboris» до вересня 2022 року.

Коментар: По цьому проекті ясно видно, що це наперед підготований процес з чіткою метою, і ніякий Божий люд не зможе до цього нічого додати чи відняти. По суті, це план переходу до антихристівської псевдоцеркви Нью Ейдж.

Цитата з мас-медіа: Тоді розпочнеться континентальна фаза, яка триватиме від вересня 2022 року до березня 2023 року. Це буде діалог навколо першого «Instrumentum Laboris» шляхом проведення нового розпізнавання.

Коментар: Це не буде ні діалог, ні розпізнавання, оскільки все вже наперед визначено.

Запитуємо: Чим є цей шлях нового розпізнавання? Нове розпізнавання Бергольйо вже розпочав: ідолопоклонство, тобто найтяжчий гріх проти Першої заповіді, вже начебто не є гріхом. Ми бачили це на прикладі інтронізації демона Пачамами у жовтні 2019 року. Наступний ступінь нового розпізнавання ‒ це ліквідація Божих і моральних заповідей та пропихання легалізації союзів содомітів, а це є бунт проти Бога. Цей т.зв. Святий Престол сьогодні просуває геноцидну вакцинацію для всіх. І за це на Бергольйо була подана скарга до Другого Нюрнберзького трибуналу за злочини проти людяності. Якщо Бергольйо вдасться запровадити це нове розпізнавання, і спершу він сам не буде розпізнаний як єретик, а не папа, то цим новим розпізнаванням потягне усіх до пекла.

Цитата з мас-медіа: Підсумковий документ буде знову надісланий до Риму, до червня 2023 року Генеральний секретаріат Синоду підготує проект другого «Instrumentum Laboris». На кінець розпочнеться третій і завершальний етап синодального шляху: етап Вселенської Церкви у жовтні 2023 року.

Коментар: Мета точно встановлена, засоби та методи її досягнення вже продумані: маніпуляція, обман та комедія. Це духовний тероризм Бергольйо з метою не лише ліквідації папства, але й повного знищення Католицької Церкви.

Висновок:

Шановні католицькі єпископи, Патріархат звернувся до єпископів Америки листом від 30 травня. В ньому він оцінив катастрофічну ситуацію в Церкві під деструктивним проводом псевдопапи Бергольйо. Він вказав і на вихід ‒ відділитися від архиєретика, що окупує Святий Престол, і прийняти та проголосити правовірного папу. В даний час існує стан sede vacante, оскільки архиєретик, який заперечує суть Церкви і сам себе виключив з неї, не може бути її главою.

В даний час Візантійський Вселенський Патріархат є голосом волаючого в пустелі: «Покайтеся, бо наблизилося Царство Боже!» Гадюче поріддя, берголіанські фарисеї і садукеї, хто вас навчив утікати від наступаючого Божого гніву? Принесіть плоди, гідні покаяння... Сокира вже при корінні дерев. Кожне дерево, яке не приносить плодів, гідних покаяння, буде зрубане та кинуте у вічний вогонь (пор. Мт. 3,2-10).

Правовірні єпископи, принаймні двоє об’єднайтеся в кожному народі і прийміть та проголосіть правовірного папу. Це той, який закликав Бергольйо і разом з ним усю гомосексуальну мережу піти у відставку. Це той, якому лежить на серці справжнє відродження Церкви.

Стань на захист правовірного вчення, яке забезпечує вічне спасіння. Також стань сьогодні на захист інституту папства. Зроби цей крок і за ціну переслідування, і навіть мученицької смерті.

Дорогі єпископи, своїм пастирським листом закличте вірних своєї дієцезії до заснування молитовних сторож. Так створиться безперервна молитва у кожній парафії цілої дієцезії. Тоді Бог врятує Свій народ (див. vkpatriarhat.org/molytovni-storozhi-bezperervna-molyt/).

Патріархат також звертається до кожного щирого священика, щоб підтримав свого єпископа у здійсненні цього радикального кроку, який зупинить вже запрограмовану катастрофу.

Хто з вас, правовірних єпископів, залишиться боягузом – то усвідом собі, що своєю неоправданою пасивністю ти не врятуєшся. Крім того, накличеш на себе Божу кару за свою співучасть у ліквідації інституту папства і за сатанізацію Церкви Христової. Бергольйо зловживе твоєю пасивністю для того, щоб просунути свої злочинні задуми. Врешті тебе і так виженуть з твоєї єпископської резиденції. Але найгірше те, що Божим судом ти будеш засуджений за боягузтво, за те, що в даний момент ти не зробив того, що був зобов’язаний зробити. Бергольйо ти боїшся, але справедливої Божої кари, яка є вічною, не боїшся? Бог хоче від тебе, щоб ти зробив радикальний крок для свого порятунку і для порятунку цілої Церкви!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
6.06.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8