pl.news
112.2K

Progejowski kardynał Tobin aprobuje Mszę Pychy

Progejowski kardynał Newark (USA), Joseph Tobin, zezwolił na odprawienie w dniu 28 czerwca w parafii Matki Bożej Łaskawej w Hoboken (New Jersey) trzeciej dorocznej tzw. Mszy Pychy LGBT. Parafia jest …More
Progejowski kardynał Newark (USA), Joseph Tobin, zezwolił na odprawienie w dniu 28 czerwca w parafii Matki Bożej Łaskawej w Hoboken (New Jersey) trzeciej dorocznej tzw. Mszy Pychy LGBT.
Parafia jest prowadzona przez aktywistę gejowskiego, ojca Aleksandra Santorę. Pycha jest jednym z siedmiu grzechów śmiertelnych.
Podczas mszy gejowskiej w 2019 roku Santora powiedział, że kardynał nie tylko wiedział o tym wydarzeniu, ale również je pobłogosławił.
ChurchMilitant.com informuje, że pewna kobieta skarżyła się na Mszę Gejowską. Tobin odpowiedział jej obłudnie: "co mogę z tym zrobić?"
W 2017 roku Tobin powitał grupę homoseksualistów w katedrze w Newark.
Grafika: Joseph Tobin, © wikicommons, CC BY-SA, #newsDudrsfklol
Rafał_Ovile
Przyrodzone działania celem uratowania widzialnego kościoła posoborowego mają marne szanse. Po śmierci obecnego papieża Benedykta XVI mała resztka hierarchów katolickich może wybrać katolickiego papieża i rozwijać prawdziwy Kościół rzymsko-katolicki - Kościół Chrystusowy. Mały Kościół jak prorokował Benedykt XVI.