SPOLOČNOSŤ PFIZER BIONTECH OTVORENE PRIZNÁVA, ŽE JEJ PRODUKT MÔŽE ZMENIŤ DNA OČKOVANÉHO A SPÔSOBIŤ I JEHO SMRŤ – PFIZER VARUJE PRED VLASTNOU COVID-19 VAKCÍNOU.
Svätý Malachiáš(prorok)

SPOLOČNOSŤ PFIZER BIONTECH OTVORENE PRIZNÁVA, ŽE JEJ PRODUKT MÔŽE ZMENIŤ DNA OČKOVANÉH…

Spoločnosť Pfizer BioNTech otvorene priznáva, že jej produkt môže zmeniť DNA očkovaného a spôsobiť i jeho smrť, uviedol to nemecký portál Laufpass.…
ľubica
Z Rockefellerovej príručky:
Fáza 1:
Prechladnutie/chrípka. Nanajvýš iba mierne príznaky. Mediálne šírenie masovej paranoje a strachu. Využíva sa chybný testovací systém, ktorý zachytí akýkoľvek genetický materiál v tele a vyvolá pozitívny výsledok. Inflácia počtu úmrtí na COVID pozmeňovaním úmrtných listov, dvojnásobným započítavaním a uvádzaním COVID-u 19 ako príčiny všetkých úmrtí, aj v …More
Z Rockefellerovej príručky:
Fáza 1:
Prechladnutie/chrípka. Nanajvýš iba mierne príznaky. Mediálne šírenie masovej paranoje a strachu. Využíva sa chybný testovací systém, ktorý zachytí akýkoľvek genetický materiál v tele a vyvolá pozitívny výsledok. Inflácia počtu úmrtí na COVID pozmeňovaním úmrtných listov, dvojnásobným započítavaním a uvádzaním COVID-u 19 ako príčiny všetkých úmrtí, aj v prípade iných chorôb a prirodzených príčin. Lockdown nás nastaví na spôsob života podľa drakonických zákonov, zabráni protestom a identifikuje odpor verejnosti.
Fáza 2: Kým fáza 1 povedie k narušeniu a oslabeniu imunitného systému z dôvodu nedostatku potravy, sociálnej izolácie, nosenia masiek a nedostatku kontaktu so slnečným žiarením a zdravými baktériami, vystavovanie žiareniu 5G teraz bude ďalej útočiť na imunitný systém. Keď sa ľudia vrátia do spoločnosti, ochorie viac ľudí. Bude to prisudzované Covidu 19. To všetko sa stane ešte pred príchodom očkovania, ktoré by to všetko zrovnalo. Bude nasledovať dlhší a účinnejší lockdown, až kým sa každý dá zaočkovať.
Fáza 3:
Ak väčšina ľudí odolá očkovaniu, bude vypustený bojový vírus SARS/HIV/MERS. Mnoho ľudí naň zomrie. Bude to prežitie tých najsilnejších. Vyvinie to tiež maximálny tlak na očkovanie všetkých, aby sa situácia vrátila do normálu. Tí, ktorí sa dajú vakcinovať, budú vo vojne s tými, ktorí sa vakcinovať nedajú. Bude anarchia zo všetkých strán.
ľubica
hlavnespravy.sk/…akup-vakciny-sputnik-v/2415346
..aspon jedna konverzacia pod tymto článkom:
Maďari to vyriešili šalamúnsky. Aj vlk je sýty, aj ovca ostala celá. Nakúpili od všetkých výrobcov a ľudia si môžu vybrať.Takto im EK a EU nemôže nič.
1/Pfizer. Moderna - vakcína mRNA vyrobená in vitro ( v skúmavke) poskladaná z časti F výbežkov vírusu Skladovanie -70, stupňov ., Novinka na trhu, …More
hlavnespravy.sk/…akup-vakciny-sputnik-v/2415346
..aspon jedna konverzacia pod tymto článkom:
Maďari to vyriešili šalamúnsky. Aj vlk je sýty, aj ovca ostala celá. Nakúpili od všetkých výrobcov a ľudia si môžu vybrať.Takto im EK a EU nemôže nič.
1/Pfizer. Moderna - vakcína mRNA vyrobená in vitro ( v skúmavke) poskladaná z časti F výbežkov vírusu Skladovanie -70, stupňov ., Novinka na trhu, neodskúšaná.
2/Astra Zeneca - rekombinovaná (m RNA)vakcína kmeň adenovírusu pomnožený v slepačích vajciach . GMO. Princíp ako pri biologických liekoch. Skladovanie -20 stupňov.
3/Vakcína Sputnik od R Farm. Upravený adenovirús Covid 19. Skladovanie - 2 do -18 stupňov. Účinnosť 2 roky.
..................................................
Poznámka: vakcína od Astra Zeneca je vo forme nasalný sprey.
-zeneca je na tej istej baze ako sputnik, teda z adenovirusu (aj ked kazdy pise neico ine. fakt je ze zeneca zacala spolupracu s vyrobcom sputnika). ci je geneticky manipulovana, to neviem.ale asi je lebo je modifikovana.
Aká je takzvaná "oxfordská" vakcína? Tvorí ju modifikovaný adenovírus, ktorý obsahuje gén na tvorbu spike proteínu. Samotný adenovírus sa nemôže množiť ani spôsobiť ochorenie. Po očkovaní sa gén na tvorbu spike proteínu dostane do buniek ľudského tela a ľudský organizmus si po očkovaní spike proteín sám vytvorí.
....................
Ano, spoluprácu deklarovali, ale Astra Zeneca používa GMO technologiu pri výrobe vakcíny. Rusi vsadili na odskúšaný model výroby vakcín. GMO je v Rusku zakázané.
............................

tak obcan proste vakcinu pokial to nie jen sputnik, odmietne.alebo si da podpisat lekarom prehlasenie, ze lekar zaplati pacientovi 1000000 € za poskodenie zdravia.
pacient ma pravo si vybrat vakcinu, pokial taky vyber existuje a o svojom zdravi rozhoduje len a len on. nik iny
----------------------------
no všetky tieto vakcinacie ruší vyhlásenie WHO 5.1, 2021

zvedavec.org/vezkratce/17461/
a ešte toto cz24.news/…-je-pribalovy-letak-k-vakcine/
Peter(skala)
skôr by som povedal, že madarov zlomili tou poslednou možnosťou, ako docieliť, aby sa madari zaočkovali.

... je to taktika boja, ak nepriatela nezlomiš v boji násilím, tak podvodom. Madarov nedostali nasilim ale podvodom. Nedali sa zaočkovať nasilim - pod hrozbou nejakej straty... ale podvodom, že ruska vakcina je bezpečná.

.. a teraz maju čipy v tele aj ked si myslia, že nemaju
gejbika shares this
1.3K
pfizer priznáva že vakc.mení DNA