Clicks569
Samson1
82

https://www.facebook.com/groups/1721289004770745/permalink/2659445684288401/

Je skutečně velice zajímavé, že v pozadí Milionu chvilek stojí nejvíce lidé, kteří se účastnili sudetoněmeckého školení v Mariánských Lázních. Hlavním tématem tohoto školení bylo, jak docílit toho, aby česká vláda sama a dobrovolně usilovala o zrušení Benešových dekretů, a jak v České republice nastolit pořádek ve smyslu nové Německé Evropy. Zajímavá témata, viďte? Kdo z politiků či veřejně známých osob toto školení absolvoval? Tak například Barbora Procházková, která dříve pracovala pro pana Bakalu a jeho Respekt. Nyní pracuje jako šéfka zpravodajství ČT 24. Ondřej Matěka, pracující na ÚSTR. Libor Rouček (ČSSD), bývalý místopředseda Evropského parlamentu, který pravidelně dojíždí na zasedání sudetoněmeckého landsmanšaftu. Zdeněk Papoušek, senátor za KDU-ČSL, a další. A kdo vedl ono zajímavé školení? No, byl to hlavní ideolog sudetoněmeckého landsmanšaftu Tilman Asmus Fischer.
Zde přesné tematické dělení:
Rozštěpit české vlastenecké frakce tak, aby nebyly ochotné navzájem spolupracovat a neshromažďovaly odpor proti německým zájmům v ČR. Byli vytipovaní základní politici, Václav Klaus st. v ČR a Jarosław Kaczyński v Polsku v rámci definování páteřních ohnisek vlasteneckých sil a prosazování českých i polských národních zájmů. Zároveň byl definovaný Andrej Babiš jako překážka v prosazování německých zájmů v ČR.
Postupná relativizace historie, aby se stala kompatibilní s německým pohledem a uspořádáním Nové Evropy podle Berlína, kterou definovala už Angela Merkelová. Novodobí historici, vykládající pokroucená historická fakta, relativizující řádění německých nacistů, zveličující údajné vyhnání Němců po 2. světové válce (podepsané na Jaltě).
Přimět Českou vládu, aby sama a DOBROVOLNĚ usilovala o zrušení Benešových dekretů. Němci sami nesmějí vstupovat do těchto procesů, které byly podepsány na Jaltě vítěznými mocnostmi, protože by postupovali v rozporu s mezinárodním právem. Dosazením proněmeckých politiků v cílových zemích na všech úrovních se ale dospěje k tomu, že rovněž sami čeští politici budou o zrušení Benešových dekretů DOBROVOLNĚ usilovat. To přece chtějí sami Češi, což už v rozporu s mezinárodním poválečným právem přeci nebude. Musím ještě dodat, že tomuto svinstvu se říká Mariánské dialogy.
Je zřejmé a doložitelné, že v ČR máme prodejné a kolaborující politiky, kteří by prodali i svou matku. O co vás chtějí tito lidé připravit?
Jedná se především o pozemky a stavby na území bývalých Sudet. Jedná se téměř o 200 000 tisíc staveb na vesnicích. Téměř o 250 000 tisíc bytů, domů a jiných staveb ve městech a 23 000 km2 pozemků. To nemáte strach? Před jistým časem jsem psal, že mi to přijde, jako bychom měli opakovat rok 1938, a věřte, že mě ani nenapadlo, že to už je za dveřmi. A věřte tomu, že vás Němci začnou tahat po soudech, jako to učinila Johanna Kamerlanderová, která je dědičkou po rodu Walderode, a přidete o své majetky a domovy, nebo budete muset své majetky vyplácet. Až tam nás ti čeští kolaboranti dovedou. Takzvaná demožumpa v tom jede celá a ČSSD je pojistkou a hlídačem vlády. Jistě se tážete, jak to může běžný občan ovlivnit. No zajisté tak, že při jakýchkoliv volbách nedáme ani jeden hlas ČSSD, TOP, KDU-ČSL, STAN, PIRÁTŮM a ODS. To všechno je šmejd. Dalším řešením jsou stávky a dotlačení vlády k CZEXITU po vzoru Anglie. Ti první pochopili, že na EU cosi smrdí. No a hlavně, až bude mít zase nějakou demonstraci Milion chvilek, tak tam určitě jít a těm hlídacím kolaborantům rozbijte držky. Nezastavíme-li to, tak pán bůh s námi.
A že to je nemožné a straším? Nikoliv. Benešovy dekrety byly už prolomeny několikrát a český národ drží hubu. Na to spoléhají. Vlastenci však nezapomínají na prolomení Benešových dekretů Schwarzenbergy, Havlem, Kammerlanderovou nebo při církevních restitucích. Nyní však už jde o vaše vlastní domečky a políčka, a že jsou to desítky miliard, to snad ani říkat nemusím.
Už od základních škol mrší lidi. Proto ti mladí ani nevědí, co jsou to Benešovy dekrety. Proto mladí říkají, že naši zem osvobodili Američané, a německá zvěrstva se bagatelizují. Proto jsou záměrně vytahována zavádějící témata na štěpení vlasteneckých sil typu Vlasovci, migranti, cikáni, islám atp. O tom ČT hlásí všechno možné, ale o tom, co se za našimi zády děje ze strany Německa, ČT mlčí!
Jako celek tato zásadní záležitost vychází z materiálně ideového základu německého úsilí, což je stará německá taktika s názvem Schwerpunkt, kde se vychází z toho, že všichni musí znát cíle daného úsilí a bude ho dosahováno různými cestami. Tato ideová směrnice zmate protivníka, jenž ve své naivitě přistoupí na německé požadavky. Že v tom jede i německá vláda, je zřejmé, protože když se 28. srpna 2018 konala v Berlíně konference Den vlasti (Tag der Heimat), tak byla založena v tento den i organizace se stejným názvem. Ta byla založena za evropské peníze z dotačních fondů a má jasnou podporu spolkového ministra vnitra. Jejím programovým cílem je prosazování ideologie sudetoněmeckého ideologa Tilmana Asmuse Fischera, jenž je oním Fischerem, který v Mariánských Lázních ideologicky školil české elity.
Samson1
Putin se zastal ČR www.youtube.com/watch
Theodorá-Máriá
Ano V.V.Putin dokazuje z dokumentů , z mezinárodních smluv
svévolnost elit v předělávání dejin. :HROZNÝ SKANDÁL! RUSKO VÍCE NEBUDE TRPĚT ÚTOKY POLSKA .
Theodorá-Máriá likes this.
Samson1
ekans
to jsou žvásty
Bratia a sestry likes this.
Monika G likes this.
Theodorá-Máriá
ŽÁDNÉ BENEŠOVY DEKRETY-JE TO MATOUCÍ!
Byly schváleny parlamentem
dle našeho právního řádu
!

www.youtube.com/watch
MIKULÁŠ MINÁŘ PROPAGUJE NSDAP

PÁTÁ KOLONA -T.J. VLASTIZRÁDCI ČI TAKÉ KRISTA ZRÁDCI
Samson1
No, náš právní řád má být nahrazen právním řádem IV říše.
Samson1
Theodorá-Máriá
A ty si jeho stálým dobrovolným přisluhovatelem,
tím že navštěvuješ satanské mše římské říše-latinské.
Nemáš děti nemáš budoucnost, ani duchvní děti nemáš,
tak je ti to jako každému zbabělci putna.
Stejně jsi to sem dal jen proto aby ses pokochal
odporem vlastenců-si myslím.
Theodorá-Máriá likes this.