Clicks47
lt.news

Kunigas žygyje su 60 berniukų nukrito nuo kalnų tako, mirė

Milano Gesù Buon Pastore parapijos kunigo padėjėjas tėvas Graziano Gianola (47 m.) liepos 12 d. nukrito nuo pažymėto kelio 1500 m aukštyje Brentonico mieste, Trentino Alpėse, Italijoje.

Jis buvo nuskraidintas į Santa Chiara ligoninę Trente, kur po kelių valandų agonijos mirė. Gianola vasaros stovyklos metu vadovavo šešiasdešimties savo parapijos berniukų grupei. Jam talkino sesuo Silvija.

Nelaimė įvyko apie 11 valandą ryto, kai Gianola paslydo ir nukrito penkiolika metrų į tuštumą, o paskui dar penkiolika metrų nuriedėjo šlaitu.

Balandžio mėnesį jis išleido paskutinę knygą „Guariti da Gesù. Lectio sul Vangelo di Marco“ (Išgydytas Jėzaus. Pamoka apie Evangeliją pagal Marką), kuriame yra tekstai, kuriuos jis parašė per Covid komendanto valandą.

Sekmadienį, dieną prieš Gianolos išvykimą į Trentiną, jis internete parašė: „Gražios [sekmadienio] Mišios šį rytą, bet dabar atėjo laikas atostogauti kalnuose su oratorija. Brentonico, mes atvykstame!”

Gianola kilo iš devynių vaikų šeimos. 2004 m. birželio mėn. jis buvo įšventintas į Milano arkivyskupijos kunigus ir buvo žinomas dėl savo gitaros, meilės kalnams ir pasaulietinio apdaro.

Kai jis skaitė maldą už mirtį, jis sakydavo: „Amžinas džiaugsmas“, o ne „Suteik jiems amžiną poilsį, Viešpatie“.

#newsQuoejfcfvm