Clicks1.6K
m.rekinek
18
NIEZWYKŁY PASTERZ (film) youtu.be/5_Wt-22B2n4More
NIEZWYKŁY PASTERZ (film)
youtu.be/5_Wt-22B2n4
V.R.S.
"Od siebie polecę ten świąteczny odcinek serialu The Chosen który ukazał się przed Wigilią Prawdziwa historia Syna Bożego"
---
Zagadka: Jak można nazwać osobę, która poleca film pod fałszywym tytułem, jednoznacznie heretycki i antykatolicki? Odpowiedzi jest kilka.
MementoMori+++
Od siebie polecę ten świąteczny odcinek serialu The Chosen który ukazał się przed Wigilią
Prawdziwa historia Syna Bożego narodzenia - Film z napisami

youtu.be/EdULLO-mYP4
MementoMori+++ shares this
152
🤗
Anieobecny
Pan Jezus powiedział: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. Kto się więc uniży jak to dziecko, ten jest największy w królestwie niebieskim. /Mt 18, 3-4/...
Tymoteusz
To nie jest zwyczajny film religijny, ten film jest niezwykły...
Mbuckop
Wlasnie od dzieci uczmy sie prawdziwej wiary .
Weronika....S
Mbuckop. No właśnie. Podam swój własny przykład. Gdy jako dziecko usłyszałam o męczeństwie Chrystusa, pomyślałam ,,gdybym ja tam była, to rozgoniłabym wszystkich i obroniła Chrystusa,,. W taki bezpośredni sposób dzieci reagują dzieci. Dojrzałość uzupełnia wiedzę religijną o świadomej misji cierpienia, podjętej przez Chrystusa dla zbawienia ludzi.
MementoMori+++
Rzeczywiście, niezwykły i piękny film, nigdy go wcześniej nie widziałem. W Ojcze Nasz mówimy "Odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcą " tak modlił się również święty Pan Jezus. Można unikać grzechów ciężkich, żyć w skoncentrowaniu na unikaniu samych grzechów, ale jak nie odpusczamy innym zła, nie przebaczamy to nam Ojciec nie odpuści grzechów i wtedy stajemy się …More
Rzeczywiście, niezwykły i piękny film, nigdy go wcześniej nie widziałem. W Ojcze Nasz mówimy "Odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcą " tak modlił się również święty Pan Jezus. Można unikać grzechów ciężkich, żyć w skoncentrowaniu na unikaniu samych grzechów, ale jak nie odpusczamy innym zła, nie przebaczamy to nam Ojciec nie odpuści grzechów i wtedy stajemy się współwinni tego zła którego nie odpuścimy bliźnim. Pan Jezus więc póki żył na ziemi był miłosierny, gdyby walczył ze złem i się buntował to by znaczyło że kierowała by nim jakaś uraza i chęć odwetu, a każdy dostanie sprawiedliwy wyrok to na co zasłużył po śmierci.