Clicks84
uk.news

Вігано закликає створити католицький опір

У своєму листі на адресу CatholicFamilyNews.com від 1 вересня архієпископ Карло Марія Вігано зазначив, що католики не можуть залишити церкву тільки тому, що її заполонили "єретики і розпусники".

Проте, в тій ситуації, коли віруючих під час "євхаристії" змушують брати участь у святотатстві, єресі і злочині, вони можуть почати пошуки нової церкви.

Вігано рекомендує повернутися до традиційної латинської месі, адже вона ідеально відповідає потребам віри. Він похвалив Священицьке братство святого Пія X за те, що вони зберегли традиції: "Священики братства зберегли здоровий глузд, коли прийняли рішення залишитися осторонь від центрального керівництва".

Вігано пояснює, що церква виявилася в тіні "дивної і екстравагантної церкви, створеної в Римі". Він вважає, що миряни повинні створити опір, "адже жоден син не дозволить прислужникам використовувати свою матір".

"За часів, в яких не залишилося місця честі, вірності слову і героїзму" він закликає створити опір і повернути християнство в наш світ.

Він підкреслює, що Господь допомагає християнам: він висушує це болото, та позбавляє церкву від нікуди не придатних семінарій і монастирів.

#newsDkpqfshijw