Clicks7

Коментар ВВП до інтерн’ю журналіста з пропагандистом гомосексуалізму - ватиканським радником, священиком Джеймсом Мартіном, єзуїтом (VІ частина: Псевдопапа Франциск і содомія в Церкві)

(VІ частина: Псевдопапа Франциск і содомія в Церкві)

Кореспондент: Чи ви бачите якісь зміни у вченні Франциска з цього питання (ЛГБТ) в порівнянні з його попередниками?

Єзуїт Мартін: Ні, я не бачу ніяких змін в навчанні про одностатеві шлюби, але я бачу зміну в тоні і відносинах.

Коментар: Твердження, що Бергольйо не змінив вчення, є хибним. Жоден папа до нього не схвалював содомію. Це зробив тільки лжепапа Бергольйо. Ще в липні 2013 року він сказав: «… хто я такий, щоб його (гомосексуаліста) судити?» Але обов’язок законного папи ‒ чітко визначити, відповідно до Біблії, содомію як гріх і гидоту. Бергольйо, навпаки, схвалює і просуває гомосексуалізм, і таким чином накликав на себе Божу анатему, тобто відлучення від Церкви. Американський ЛГБТ-журнал «The Advocate» за схвалення содомії проголосив Бергольйо людиною року.

На Великий четвер (квітень 2015 року) Бергольйо миє і цілує ноги транссексуалісту. Це був проломний провокаційний жест Бергольйо! Як відреагував католицький світ? Через папський авторитет він прийняв реалізовану єресь.

У вересні 2015 року 800 000 католиків, в тому числі 200 прелатів (єпископів, архиєпископів і кардиналів), вимагали від Франциска, щоб він чітко сформулював ставлення Церкви щодо питання т.зв. гомосексуальних шлюбів. Але Бергольйо холоднокровно ігнорує їх. У січні 2016 року в Римі пройшла півторамільйонна маніфестація проти усиновлення дітей гомосексуалістами. А що Франциск? У промові після недільної молитви «Ангел Господній» він не тільки не підтримав маніфестації, але, навпаки, висміяв і засудив. Коли він повертався з Вірменії (26.06.2016), сказав: «Римо-Католицька Церква повинна вибачитися перед гомосексуалістами за те, як відносилася до них». Франциск повинен був конкретно сказати, за що Церква повинна вибачитися. За те, що дотримується Божих Заповідей і називає гріх гріхом? За те, що Церква хоче врятувати гомосексуалістів від пекла і тому вимагає, щоб вони відділилися від гріха і не залишалися в ньому?

Під час свого візиту до Ірландії в серпні 2018 року Бергольйо публічно просував гомосексуалізм навіть для дітей. За його словами, батьки не повинні дітям в цьому перешкоджати. У вересні 2018 року Бергольйо відвідав країни Балтики, де хитро просував гомосексуалізм і міграцію. 28 січня 2019 року на зворотному шляху з Всесвітнього дня молоді в Панамі на традиційній прес-конференції в літаку він проголосив: «Думаю, що в школах повинно бути сексуальне виховання».

Основи сексуального виховання, які на міжнародному рівні визначає ООН, цілеспрямовано призводять до зараження ще малих дітей та молоді содомією і транссексуальністю. Діти попадають у рабство збоченої сексуальної пристрасті та неспроможні в майбутньому створити сім’ю. Бергольйо продовжував щодо сексуального виховання: «Секс ‒ це Божий дар, а не якесь чудовисько (злий дух). Це Божий дар, даний для любові…». Але Божим даром для Таїнства шлюбу є природна сексуальність. З нею пов’язана відповідальність за передачу життя і виховання дітей. Сексуальна активність поза шлюбом є гріхом. Сексуальні збочення ведуть прямо до самознищення особистості, сім’ї та суспільства. Бергольйо ще й підтвердив своє шокуюче твердження: «Про секс, як про Божий дар, слід навчати без суворості». Бергольйо хоче розвивати в дітях секс без перешкод! Цим Бергольйо просуває порушення дитячої психіки і відкриття їх невинних душ для пожиттєвої окупації нечистими демонами. На питання, чи служить Бергольйо Богу або сатані, відповідь однозначна: Богу він точно не служить!

Недійсний папа Франциск у вересні 2020 року подякував аргентинській монахині Моніці Асторс Кремон за відкриття нового комплексу з 12 квартир, призначених виключно для чоловіків, котрі проголошують себе жінками, і для їх сексуальних партнерів. Під час своєї розмови з сестрою Кремон папа назвав її транс сексуальних клієнтів «дівчатами». «Дорога Моніка, Бог, який не ходив до семінарії і не вивчав теологію, тобі за це щедро віддячить. Я молюся за тебе і твоїх дівчат », ‒ сказав він. Це не вперше псевдопапа Франциск зробив заяву, яка суперечить тому, що Католицька Церква традиційно навчає про відкинення сексуальної ідентичності, даної Богом.

Мартін: Папа Франциск має друзів-геїв, навіть одружених друзів-геїв. Він перший папа, який висловив слово «гей», і зі запалом говорив про нашу потребу прийняти їх.

Коментар: Єзуїт Мартін суперечить самому собі. Спочатку він стверджує, що не було ніяких змін в порівнянні з попередниками Бергольйо, але тепер він стверджує, що Бергольйо ‒ перший т.зв. папа, який привілеює гомосексуалістів. В цьому випадку Мартін сказав правду. Монсеньйор Рікка, скандально відомий своїми гомосексуальними схильностями, був призначений Бергольйо прелатом Ватиканського банку і управителем дому святої Марти, де мешкає і Бергольйо…

В домі святої Марти ночує Франциск і багато прелатів разом зі скандальним гомосексуалістом Ріккою. Тут вже не потрібні наступні коментарі.

21 березня 2014 року Франциск прогулювався за руку з відомим італійським священиком-гомосексуалістом Луїджі Чіотті. 6 травня Франциск співслужив у Ватикані з ще одним священиком-гомосексуалістом ‒ Мікеле де Паолісом, якому після Літургії поцілував руки.

Бергольйо приймає на регулярні папські аудієнції ЛГБТ-осіб. Цим заявляє, що нерозкаяні содоміти сьогодні є Ватиканською елітою. Звідси випливає, що т.зв. гомофобні католики повинні з послуху т.зв. Святішому Отцеві змінити свою позицію. Вони повинні відкинути Божі Заповіді і прийняти антизаповіді, які забезпечують нагороду в пеклі.

Під час своєї поїздки в США у вересні 2015 року Франциск дав єдину приватну аудієнцію – а саме, гомосексуальній парі. Ватикан назвав її «сім’єю». Один з них, Яйо Грассі ‒ старий знайомий Франциска. Франциск гаряче обіймався і цілувався з цими двома содомітами. Франциск нібито сказав Грассі, що молився за нього і його партнера, та попросив, щоб і вони помолилися за нього. Або це була побожна фраза, або Бергольйо і обидва партнери молилися до свого бога, тобто до диявола.

Мартін: І хоча я не можу відкрито сказати, про що ми (з Бергольйо) говорили приватно минулого року, я можу сказати, що ми довго говорили про служіння ЛГБТ і з нашої зустрічі розійшлися з почуттям натхнення, розради і наснаги.

Коментар: Про що вони говорили? Про те, як просунути деморалізацію Церкви. Це і є т.зв. служіння ЛГБТ. У січні 2015 року Франциск мав телефонну розмову з іспанським транссексуалістом на ім’я Дієго Нерія, яка є насправді жінкою. Він запросив її (його?) разом з її (його) «нареченою-лесбіянкою» в Рим на приватну аудієнцію. І все це за рахунок Ватикану. Транссексуалісту, спочатку жінці, Бергольйо сказав: «Бог любить всіх своїх дітей, якими б вони не були. І ти ‒ Боже дитя, а тому Церква любить тебе і приймає таким, яким ти є».

Цією грубою маніпуляцією Бергольйо легалізує гріх і злочин проти природи. Цим прецедентно скасовує Божі закони. Це запрограмована підтримка збоченої гендерної ідеології з метою самознищення Церкви і народів.

Бергольйо сказав про жінку, переоперовану на т.зв. чоловіка: «Він написав мені листа, що для нього було б втіхою відвідати мене зі своєю дружиною. Я прийняв їх, і вони були дуже щасливі». З чого? З того, що дорогою до пекла йдуть в нерозкаяності разом з Бергольйо?

Кореспондент: Папа пропонує соборність … Ми запитуємо у зв’язку з німецьким синодальним шляхом, яким ви, очевидно, прямуєте: Чи можливий розкол в Церкві?

Мартін: Я не думаю, що ми близькі до розколу Католицької Церкви … Він (Бергольйо) визнає, що Святий Дух діє в Божому народі, тому він намагається прислухатися до Духа, який проявляється на Синодах.

Коментар: Який дух, до якого прислухається Бергольйо, проявляється на синодах? Це точно не Дух Божий. У жовтні 2014 року на Синоді про сім’ю Бергольйо просунув до документу схвалення аморальності: «Гомосексуалісти мають дари і якості, які пропонують християнській спільноті». Те, що просуває Бергольйо, ‒ це дари троянського коня, які в жодному випадку не походять від Бога. Це зараження християнської спільноти содомією. До цих «дарів» належить СНІД і різні форми гепатиту. «Даром» для душ в спільноті є нечистий дух, антипокаяння і дорога до погибелі.

Далі в документі сказано: «Чи ми здатні привітати цих людей і гарантувати їм братнє середовище у наших спільнотах?». Як християни можуть вітати людей, які наперед відкидають істину і покаяння? Християнам довелося б зрадити Христа і підкоритися духу збочення. За норму вони мали б прийняти гріх і відкинути Божі Заповіді. Але це не були б уже християнські спільноти, а Бергольївські гомосексуальні клуби ЛГБТ.

Продовження цитати з документа: «Чи здатні наші спільноти прийняти і оцінити сексуальну орієнтацію?» Цим документом Бергольйо вимагає прийняття оманливого терміну «сексуальна орієнтація» з метою просування содомії до християнських спільнот. З прийняттям терміну «сексуальна орієнтація» єпископська, священича, монаша або мирянська спільнота відкривається процесу самознищення. Що стосується оцінки, то слово Боже незмінно оцінює содомію як гріх і гидоту (Рим. 1,18 і наст.) і застерігає від кари вічного вогню (Юда 1,7). З 4 по 28 жовтня 2018 року в Римі відбувся Синод єпископів про молодь під керівництвом Бергольйо. Заключним документом від 27 жовтня 2018 року цей Синод підлим способом легалізував ЛГБТ. Франциск і присутні єпископи та кардинали отримали веселкові хрести. Бергольйо знову і знову зловживає папським урядом для просування гомосексуальної і гендерної ідеології з метою геноциду Церкви та людства. Він здійснює найтяжчий злочин не тільки проти Церкви, але й проти людства.

21-24 лютого 2019 року в Римі проходив Синод щодо сексуального насильства в Церкві, де замість вирішення проблеми знову підступно просувався гомосексуалізм. Цей Синод послужив Бергольйо для просування зобов’язуючих вказівок для єпископів з метою переведення Католицької Церкви в Бергольївську антицеркву ЛГБТК.

Цю нову програму деморалізації з церковними шлюбами ЛГБТК-осіб, як прецедент починає реалізувати Конференція німецьких єпископів. Це той німецький синодальний шлях, який пропагує і яким прямує єзуїт Мартін.

Як врятуватися? Як втекти з цього Содому і Гоморри від загрози пекельного вогню? Тільки через правдиве покаяння! Перший крок для єпископів і священиків ‒ не згадувати в Літургії ім’я архиєретика Франциска Бергольйо.

(Продовження в наступній частині)

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат


20.09.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей та апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.