Clicks32
Victory
Bude arcibiskup Zvolenský konať pokánie? Pod vedením premiéra Igora Matoviča bola na Slovensku v súvislosti s COVID–19 šikanujúcimi štátnymi opatreniami vytvorená neznesiteľná atmosféra. Mnohé …More
Bude arcibiskup Zvolenský konať pokánie?

Pod vedením premiéra Igora Matoviča bola na Slovensku v súvislosti s COVID–19 šikanujúcimi štátnymi opatreniami vytvorená neznesiteľná atmosféra. Mnohé opatrenia majú podľa mienky právnikov protiústavný charakter, ich oprávnenosť bola spochybnená aj odborníkmi z oblasti medicíny. Tieto opatrenia majú ťažký dopad na spoločnosť, ekonomiku, medziľudské vzťahy, zdravotníctvo, ktoré je zneužívané pre politické a ideologické ciele. Sú bezprecedentne obmedzované ľudské práva, sloboda vierovyznania a jeho praktizovanie. V mnohých prípadoch je vstup do zamestnania podmieňovaný testovaním.

Advokátka Adriana Krajníková, ako aj iní, upozornila na škandálny prípad. Mladá mamička bola tesne pred pôrodom nútená do testovania na COVID–19, ona však toto testovanie odmietla. Ako uvádza advokátka, nemocničný personál povedal mamičke, že jej bude „odmietnutý príjem na pôrod, alebo v zmysle nariadení vedenia nemocnice bude dieťa po pôrode izolované od matky s odôvodnením, že matka je odmietnutím testu automaticky považovaná za covid pozitívnu, čím ohrozuje dieťa; dieťa, ktoré je deväť mesiacov súčasťou jej tela!“ (1) Až po niekoľkých právnych úkonoch na ochranu mladej mamičky nemocnica prestala s vyhrážkami a dieťatko sa šťastne narodilo. Toto už nie je právny štát, ale selekcia obyvateľstva na testovaných a netestovaných, pozitívnych a negatívnych, je to tyranizujúca stigmatizácia obyvateľstva a upieranie základných práv v mene politických a ideologických cieľov.

Vy, arcibiskup Zvolenský, ste nehanebne poslúžili tomuto tyranizujúcemu režimu, keď ste hneď od začiatku podriaďovali Katolícku cirkev na Slovensku neprimeraným štátnym opatreniam. Zradili ste tým Krista, veriacich i celý slovenský národ. Alebo ste taký slepý, že nevidíte, že toto covidové politické divadlo, podvody so štatistikami, celoplošné testovanie, zákaz vychádzania má za konečný cieľ vakcináciu, digitálnu identifikáciu, teda čipovanie ľudí? Pochybujete snáď o tom, že čipovanie ľudí a ich totálna kontrola je oným znakom šelmy z knihy Zjavenia?

Vašou výzvou, aby veriaci podporili celoplošné testovanie a sami sa mu podrobili, ste zapojili katolíckych veriacich do sebazničujúceho genocídneho programu. Bill Gates, ktorý finančne podporuje a organizuje celosvetovú vakcináciu, povedal: „Ak odvedieme dobrú prácu s vakcínami, znížime populáciu o 10-15 %.“ Alebo snáď súhlasíte s redukčnými plánmi Gatesa?

Uvedomujete si, akého ťažkého zločinu proti Kristovi, veriacim a slovenskému národu ste sa spolu s ostatnými slovenskými biskupmi dopustili vašim odporúčaním celoplošného testovania a vašou servilnosťou režimu?

Ako svedčia médiami opublikované dokumenty, počas minulého režimu ste zrádzali kňazov, teraz ste opätovne zradili Krista, veriacich i národ. Pokiaľ máte ešte štipku svedomia a Božej bázne, konajte pokánie, aby ste neboli zatratený.
Čo konkrétne máte robiť?

1) Vypočujte si postoj renomovaných odborníkov z rôznych krajín sveta ku štátnym koronavírusovým opatreniam, ku štatistikám, vakcinácii a testovaniam.

2) Potom vydajte vyhlásenie, v ktorom uvediete, že neodporúčate PCR a ani antigénové testovanie vzhľadom na veľké riziká pre fyzické zdravie a večný život.

3) Postavte sa verejne proti vakcinácii, čipizácii – digitálnej identifikácii ľudí.

4) Vyzvite všetkých slovenských biskupov a kňazov, aby prestali spomínať vo svätej omši meno heretika a apostatu Františka Bergoglia.

+ Timotej OSBMr + Metod OSBMr
Biskupi sekretári Byzantského katolíckeho patriarchátu

26. 10. 2020

(1) hlavnespravy.sk/…aciu-riesili-policajti/2327500

Byzantský katolícky patriarchát (BKP) je spoločenstvo mníchov, kňazov a biskupov žijúcich v kláštoroch. Na čele BKP stojí patriarcha Eliáš s dvoma biskupmi-sekretármi +Timotejom a +Metodom. BKP povstal z potreby hájiť základné kresťanské pravdy proti herézam a apostázii. Pseudopápeža Bergoglia neuznáva a nepodriaďuje sa mu.