Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks59
lt.news

Nebus jokių schizmų: bus dar blogiau – teigia dvasios tėvas Reto Nay

Kai Popiežius Pranciškus pripažino „nebijąs schizmų“, visi pradėjo apie jas kalbėti.

Surimtėkime: schizmos yra tik fantazija, likusi iš praeities šlovingųjų laikų. Dabartiniai Pauliaus VI-ojo „Bažnyčios tarybos“ likučiai yra tokie išėsti, jog neliko jėgų net pagalvoti apie schizmas.

Šiuolaikinėje Bažnyčioje egzistuoja galingoji sekuliarizuota modernistų partija, kurią nuolatos remia oligarchų žiniasklaidų kanalai. Ši grupė yra mylima viso pasaulio, visų tų, kurie nekenčia dabartinės Bažnyčios ir nusidėjusių ar išsižadėjusių katalikų.

Šiems modernistams nereikia schizmos, nes nuo pat tarybos Bažnyčia yra jų rankose. Dar svarbiau yra tai, jog liberali schizma būtų iniciatyva be tikinčiųjų. „Modernistinė religija“ niekieno nepritraukia. Niekas nepašvęs savo gyvenimo liberaliai ideologijai. Liberalai tai puikiai žino.

Kita partija, katalikai, yra išsisklaidęs ir visiškai į šoną nustumtas pulkas. Jie vis tiek pašvenčia savo gyvenimus Viešapčiui. Leiskite jiems sukurti schizmą: niekam tai nerūpės, mažų mažiausiai supuvusiai hierarchijai.

Vis dėlto, ateityje nenusimato schizmų. Ji užtrauks bendrąją Bažnyčios susiskaidymą. Modernistai laimi, tačiau „Bažnyčia“ byra į šipulius.

Protestantai jau praėjo šį kelią. Toks pats metodas, toks pats rezultatas. Tačiau modernistai to nesupranta.

Paveiksliukas: © Mazur, CC BY-SA, #newsSaplmvarej