14.6.2022 Kyjev začal povolávat na frontu děti!

Na veřejnost unikl dopis ukrajinského ministra školství, který je před koncem školního roku na Ukrajině právě rozesílán do všech škol. Ministr v dopise přikazuje vedením a ředitelům středních škol, aby vytipovali v řadách absolventů vhodné studenty, kteří mají odpovídající uvědomění a kádrové předpoklady, aby o nich informovali ministerstvo, které jejich seznamy předá ministerstvu obrany, které potom tyto studenty ihned odvede na frontu, aby tam mohli padnout, protože jiný úkol mít nebudou, to je již jasné všem Ukrajincům. Tady je český přepis dopisu:
Drazí kolegové!

Na základě dopisu Ministerstva školství a vědy Ukrajiny ze dne 15.05.2022 №1 / 9-23 informuji, že je nutné upozornit na informace vedoucí a pedagogické pracovníky vzdělávacích institucí, které poskytují středoškolské vzdělání dětem vhodného stáří.

V podmínkách válečného stavu, výjimečného stavu nebo stavu ohrožení státu je nutné sestavit seznamy absolventů v branném věku s charakteristikami pro posouzení vojensko-vlastenecké výchovy. S ohledem na zvláštnosti vývoje každého jednotlivého studenta je třeba určit přítomnost smyslu pro loajalitu k vlasti, ústavní a vojenskou povinnost v době míru a války, vysokou odpovědnost a disciplínu. Dáváme vám pokyn, abyste se řídili tímto dopisem a připravili uvedené charakteristiky do 23. června 2022.

Podle ruských novinářů, kteří situaci na Ukrajině sledují, dochází po celé Ukrajině zásoby nových odvedenců, protože odvodoví komisaři si stěžují, že muži před nimi utíkají, schovávají se, mění adresy pobytu a polští převaděči za úplatu 1500 EUR vyvádí Ukrajince do Polska během nočních přechodů hranic. Na Ukrajině tak dochází noví branci a je nutné sáhnout do tzv. nultých odvodových ročníků, tedy do řad nezletilců, kteří ale studují ve 3. nebo 4. ročníku střední školy nebo učiliště.
Reichstag v Kyjevě mele z posledního, sahá už po nultých ročnících ze školních lavic
Úplně totéž probíhalo v rámci Říšských ozbrojených sil nařízením Branné moci na území Říše od 11. ledna 1945, kdy byli v Německu odváděni studenti 3. a 4. ročníků středních škol na frontu, aby pomohli válečnému úsilí v posledních týdnech a měsících Říše. Jejich cílem už nebylo vyhrát válku, ale pouze zpomalit postup sovětských vojsk na východě a těch spojeneckých na západě.
Je neuvěřitelné, že toto se znovu opakuje na Ukrajině, která tak znovu jako nacisté v Německu v roce 1945 povolává studenty středních škol na frontové linie. Podle ruských novinářů ředitelé škol varují studenty, aby emigrovali z Ukrajiny spolu s matkou, protože mezi učiteli a pedagogy je proti pokračování ve válce obrovský odpor.
(Život vojáka na frontě totiž trvá jen 3 dny než padne za ambice ukrajinského prezidenta)
Zdroj: VK aeronet.news/…emaji-status-valecnych-zajatcu-lavrov-to-vytmavil/
Public domain
Mira393
nesmysl, že by Ukrajina přišla už o cca.10mil. mužů schopných narukovat???
apredsasatoci
Dneska Ukrajina. Zajtra Slovensko, Česko....
Toto je vojna proti Slovanom!
Hanka Kraská
Kanaďanka Eva Bartlettová a Američan Patrick Lancaster (videa) – Necenzurovaná pravda – nepřikrášlená realita islamizovaného světa
Myslím, že následující videa nepotřebují dlouhý komentář. Snad jen, že tupá jednostranná propaganda, kterou zažíváme již víc než dva roky, mne naučila nevěřit mainstreamu, který samozřejmě o tom, co se mu nehodí do krámu, mlčí.
Neexistuje lepší svědectví o jakékoli …More
Kanaďanka Eva Bartlettová a Američan Patrick Lancaster (videa) – Necenzurovaná pravda – nepřikrášlená realita islamizovaného světa
Myslím, že následující videa nepotřebují dlouhý komentář. Snad jen, že tupá jednostranná propaganda, kterou zažíváme již víc než dva roky, mne naučila nevěřit mainstreamu, který samozřejmě o tom, co se mu nehodí do krámu, mlčí.
Neexistuje lepší svědectví o jakékoli události než svědectví lidí, kteří jsou v místě děje, obětí a všech, koho se daný incident dotýká. Všichni přítomní se shodují na tom, že si přejí mír. Ale to je to poslední, co si přejí ti, kdo konflikt stále více eskalují. Nikdo – vyjma těch, kdo na tom jakkoli profitují – nechce válku. Pak ti, kdo válku přikrmují zbraněmi, jimiž jsou následně vražděni civilisté, nejsou nic jiného než zločinci. A je jedno, na které straně právě stojí. Zabíjet civilisty je zločin a stejný zločin je poskytovat k tomuto vraždění zbraně.
https://rumble.com/v18vvk7-june-18-2022.html?mref=7ju1&mrefc=5

Intense Shelling Hits Center Donetsk Again (Everyday)