Clicks2.5K
pl.news
9

Biskup Schneider wyjaśnia, dlaczego Watykan dąży do zniszczenia Kościoła

Kościół upodabnia się do protestantyzmu od czasów Soboru Watykańskiego II, biskup Athanasius Schneider powiedział Gloria.tv (film po niemiecku poniżej).

Zauważa on, że większość grup protestanckich na świecie przeszła na ideologię gender, uznała aborcję i neopogaństwo, pozostawiając tym samym bardzo niewiele z chrześcijaństwa.

Dla Schneidera jest oczywiste, że Kościół soborowy podzieli los liberalnego protestantyzmu. O dziwo – wyjaśnia – watykańscy biurokraci są tego świadomi i dokładnie wiedzą, co robią:

"jest to zaplanowane i stanowi realizację precyzyjnie przemyślanej ideologii, aby dostosować wiarę chrześcijańską do tego świata" – mówi Schneider. Przedstawia on dwa możliwe wyjaśnienia dla tego modus operandi Watykanu.

Pierwsze z nich: watykańscy biurokraci stracili swoją wiarę. Dlatego chcą dostosować się do świata i do zsekularyzowanych "wartości". Odrzucili wiarę i przedstawiają się tylko na zewnątrz jako biskupi i kardynałowie.

Drugim wyjaśnieniem jest to, że kościelni biurokraci nie działają z przekonania, ale są tylko karierowiczami, którzy chcą uzyskać osobiste korzyści, urzędy i tytuły.

#newsNmwqkyrlgc

Tradycja i Wiara
Ale zawsze racji też nie ma> wobronietradycjiiwiary.com/?s=Schneider
Weronika....S
W czasach Świętego Piotra Rzym nazywano Babilonem. Tak też Rzym jest określony w Apokalipsie jako Wielki Babilon. W La Salette Matka Boża powiedziała, że Rzym straci wiarę i stanie się stolicą antychrysta. Należy zwrócić uwagę na określenie ,,stanie się,, co oznacza odejście Rzymu od głoszenia nauczania Apostołów, co niewątpliwie już nastąpiło i obejmuje dość długi już szereg lat.
ELOHIM.
Biskup Schneider jakiej Diecezji jest Biskupem i pod jaki Episkopat podlega?
V.R.S.
No pod rabiego Gandauera na pewno nie.
Andreios
Biskup Athanasius Schneider jest biskupem w Astanie w Kazachstanie.Jest biskupem w tej samej diecezji w której był arcybiskup Jan Paweł Lenga.Mam wielkie szczęście i zaszczyt znać biskupa Schneidera osobiście.Kapłan pełen wiary,skromności i mądrości.
marcys.td
Oczywiście. Prawda.