Clicks1.1K
Ela17
6
DARCO
Rząd zabronił leczenia covid 19 amantadyną!!!
facebook.com/…5192199/posts/113771480555747/
scythia
Takimi informacjami należy zasypywać główne portale internetowe. Takie jak onet,wp, Interia itd. ponieważ właśnie tam przebywa codziennie najwięcej kowidian. To , że na takiej niszowej glorii przeczyta je grupka zorientowanych niczego nie zmieni.
jac505
Cytat - Po przeprowadzeniu masowych testów IQ okazało się, że mamy pandemię idiotów. Panie Jezu przyjdź !
Weronika....S
@coliber Chyba podoba ci ten z czarną gębą...
Weronika....S
Z tego filmu wynika, że szczepionki te mają być sposobem genetycznego zapanowania nad rodzajem ludzkim, dlatego też mają objąć wszystkich, a koronawirus to metoda do zrealizowania tego zamierzenia. Być może to przemodyfikowanie osobowości to okazja do sztucznego wyeliminowania pojęcia Boga z ludzkiej świadomości. Wiele by na to wskazywało. Byłaby to część dalsza, bo to już się zaczęło od nakazu …More
Z tego filmu wynika, że szczepionki te mają być sposobem genetycznego zapanowania nad rodzajem ludzkim, dlatego też mają objąć wszystkich, a koronawirus to metoda do zrealizowania tego zamierzenia. Być może to przemodyfikowanie osobowości to okazja do sztucznego wyeliminowania pojęcia Boga z ludzkiej świadomości. Wiele by na to wskazywało. Byłaby to część dalsza, bo to już się zaczęło od nakazu wylania wody święconej i uświadamiania epidemiologicznego z udziałem kapłanów. Kapłani to obecnie strzegący nie tyle naszego życia religijnego ile zasad epidemiologicznych.
wlowoj
co by krzywousty nie kitował plan szczepień jest taki, że dostajesz smsa z wezwaniem, nie stawiasz się - dostajesz karę 2 tyg aresztu domowego i pewnie jakiś mandat. potem od nowa. jakby ktoś nie wiedział to można kupić sobie kartę z nr telefonu nie wymagającym rejestrowania danych - z CZ lub NL, tam nie ma takiego obowiązku, a działaja normalnie w roamingu.