m.rekinek
315.2K

TOP 7 NAJSTRASZNIEJSZYCH Zdarzeń Niepożądanych po szczepionce Covid, które stają się coraz bardziej powszechne

CDC i MSM nazywają to „wahaniem się na szczepionki”, ale bardziej chodzi o „naukę o szczepionkach”, która pokazuje, że szczepienie mutacją genu COVID-19 jest eksperymentalne, niebezpieczne i nieskuteczne. To nie jest „zawahanie się”, jeśli statystyki pokazują, że zrobienie zakrzepu jest DUŻO bardziej niebezpieczne dla większości populacji, która faktycznie zaraża się najnowszym koronawirusem.

Nie jest to teoria spiskowa, że zastrzyki zakrzepowe są w najlepszym razie eksperymentalne, z aprobatami „tylko do użytku w sytuacjach awaryjnych” i oszukańczymi próbami klinicznymi, które ujawniają zwykłe koszmarne skutki uboczne i zdarzenia niepożądane.

To, że media głównego nurtu (fałszywe wiadomości) nie podają faktów, nie oznacza, że nie dzieją się one wokół nas. Jeśli drzewo spada w lesie, ale nie słyszysz, jak uderza, to nie znaczy, że nigdy nie upadło.

Kiedy doskonale zdrowi sportowcy, piloci i wojskowi padają martwi z powodu skrzepów krwi, zapalenia mięśnia sercowego, ataków serca i udarów, zaledwie kilka dni lub tygodni po wstrzyknięciu szczepionki z terapii genowej COVID-19, istnieje ważny powód, aby być bardzo zaniepokojonym.

Po co dawać jakiemukolwiek nastolatkowi, nastolatkowi lub dziecku śmiertelną dawkę zakrzepu wirusa Wuhan , gdy istnieje prawie zerowa szansa, że umrze na COVID?

Nawet po tym, jak CDC i FDA przyznają, że nastolatkowie i dzieci są narażeni na bardzo niskie ryzyko zarażenia się lub śmierci z powodu Fauci Flu, nadal naciskają i propagują szczepienia dla wszystkich, z powodu… czekaj… dojnych krów i programu depopulacji .

To jak wstrzyknięcie szczepionki HPV, zastrzyku na chorobę przenoszoną drogą płciową, 9-latkom. To tak, jakby zastrzyk na AIDS był obowiązkowy dla każdego Amerykanina.

Mamy prawa, a jednym z nich jest to, czy wstrzykiwać do naszej krwi toksyny przez nieuczciwych lekarzy i intrygujących naukowców, którzy czerpią ogromne korzyści ze swoich leków na olej węża. Co dalej, obowiązkowa chemioterapia przedrakowa dla wszystkich Amerykanów?

Czy wszyscy będziemy musieli ustawić się w kolejce do „kroplówki”, zanim będziemy mogli kupować artykuły spożywcze, pracować lub prowadzić naszą działalność?

Kompleks przemysłowy szczepionek wydał ponad 4 miliardy dolarów na urazy i zgony wywołane szczepionką w ciągu ostatnich kilku dekad, a szczepienia COVID-19 są BARDZIEJ ŚMIERTELNE niż wszystkie inne szczepionki razem wzięte, od lat 60. XX wieku.

Dwie trzecie wszystkich Amerykanów zostało poddanych praniu mózgu przez opartą na strachu kampanię propagandową mającą na celu zaszczepienie w COVID

Dni nauki opartej na dowodach są w Ameryce martwe. Czasy kontroli i równowagi minęły. Agencje regulacyjne są pełne guru Big Pharma, którzy opierają wszystkie zasady i nakazy na zerowej nauce. Tylko strach może sprawić, że setki milionów Amerykanów utkwią w zastrzykach, które zatykają krew, zalewają narządy i powodują „syndrom nagłej śmierci dorosłych” (SADS).

Tylko kampania oparta na strachu na rzecz wirusa, który powoduje znacznie mniej niż jeden procent śmiertelności, może przekonać dwie trzecie wszystkich Amerykanów do noszenia maski do hodowli bakterii na swoim układzie oddechowym przez dwa lata z rzędu.

Tylko scamdemic mógł zabrać tyle pieniędzy podatników i przekazać je złym naukowcom, politykom i bandytom regulacyjnym, którzy je sfinansowali, zaprojektowali i rozpropagowali. Spójrzmy prawdzie w oczy, nie ma NIC „bezpiecznego” ani „skutecznego” w szczepieniach Fauci Flu. Unikaj ich jak ognia.

Top 7 NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCYCH „zdarzeń niepożądanych” COVID-19 po szczepieniu MSM i CDC nigdy nie wspominają z obawy przed „wahaniem się do szczepień”

#1. Nagła śmierć z „niespodziewanych przyczyn”, czyli SADS (zespół nagłej śmierci dorosłych)

#2. Dziwne, długie, gumowate, włókniste skrzepy krwi (biostruktury)

#3. Zapalenie mięśnia sercowego, nieregularne bicie serca i zawały serca

#4. Rak i guzy pojawiają się znikąd

#5. Łapanie i/lub umieranie z powodu COVID-19 lub jego wariantów

#6. Paraliż rąk, nóg lub twarzy (zespół „ Ramsay Hunt ” Justina Biebera )

#7. Nagle cierpi na GBS ( zespół Guillain-Barre ), AIDS, ADE lub VAED


Dodaj Vaccines.news do ulubionych niezależnych witryn internetowych, aby uzyskać aktualizacje dotyczące eksperymentalnych szczepionek „tylko awaryjnych”, które rozprzestrzeniają wirusa Wuhan Coronavirus i zapewniają zerową ochronę przed nim.

Źródła tego artykułu obejmują:
Health.ClevelandClinic.org
TheGatewayPundit.com
NaturalNews.com
Iwona Sękowska-Kielar shares this
7
Paweł - Kielar shares this
825
Marzenia K. shares this
19
Don Mac
Daj małpie kowida a prawdę Ci powie !
Daj małpie kowida a prawdę Ci powie !