Clicks713

JEZUS: Przez tę modlitwę przekazuję cenny Dar uzdrowienia

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 15 stycznia 2013 roku, godz. 22.50

Moja szczerze umiłowana córko, gdy ta Misja nadal się rozrasta i rozchodzi po całym świecie, nastąpią nowe cuda, które dzięki Mojej Miłości i współczuciu zostaną udzielone tym, którzy strasznie cierpią. Kiedy przyszedłem po raz pierwszy, Moje Miłosierdzie rozszerzyło się na te dusze, które potrzebowały Mojej pomocy.

Będą tacy, którzy zostaną przeniknięci brakiem wiary i będą nękani straszliwymi cierpieniami fizycznymi. Tym, którzy przyjdą do Mnie, złagodzę cierpienie. Uczynię to, by rozpalić w ich duszach wiarę, ale dokona się to tylko przez Moc Ducha Świętego, dzięki której będą mogli zostać uzdrowieni.

Przynieście Mi swoje cierpienia. Przynieście Mi swoje obawy. Przynieście Mi swój ból. Przyjdźcie do Mnie przez swoje modlitwy, a Ja będę słuchał. Chciałbym wziąć was wszystkich w Moje Święte Ramiona i chronić was.

Proszę, weźcie ten nowy Dar uzdrowienia, który wam teraz ofiaruję. Ma on formę Modlitwy Krucjaty i uleczy wasze umysły, ciała i dusze. Przez tę modlitwę przekazuję cenny Dar uzdrowienia. Odmawiając ją, będziecie wiedzieli, że ta prośba o pomoc przyniesie wam i tym, których obejmiecie tą modlitwą, wielkie Dary z Nieba. Jako taka udziela ona specjalnej ochrony dla odnowy tych zagubionych, którzy nie są pewni swojej wiary i którzy odczuwają znużenie. Mogą cierpieć z powodu wątpliwości. Mogą cierpieć z powodu fizycznych chorób, które odbierają im zdolność pozwolenia Mi, bym przyniósł im pokój, miłość i pocieszenie.

Aby otrzymać to błogosławieństwo dla uzdrowienia, proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty.

Modlitwa Krucjaty 94
O uleczenie umysłu, ciała i duszy

O drogi Jezu, padam przed Tobą znużony, chory, w bólu i z tęsknotą za usłyszeniem Twojego Głosu.

Pozwól, aby dotknęła mnie Twoja Boska Obecność, tak abym został zalany Twoim Boskim Światłem w moim umyśle, ciele i duszy.

Ufam Twojemu Miłosierdziu.

Oddaję Ci całkowicie mój ból i cierpienie i proszę o udzielenie mi Łaski zaufania Ci, tak abyś mógł mnie wyleczyć z tego bólu i ciemności, abym ponownie odzyskał jedność i bym mógł podążyć Drogą Prawdy i pozwolić Ci prowadzić mnie do życia w Nowym Raju. Amen.


Najpierw musicie zatroszczyć się o swoją wiarę. Potem przez Łaskę Mojego Miłosierdzia będę odpowiadał na wasze prośby o uzdrowienie zgodne z Moją Świętą Wolą.

Wasz umiłowany Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…ienia-ktory-wam-teraz-ofiaruje
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…-healing-i-present-to-you-now/