JEZUS: Diabeł wypełnia dusze wielkim ego, pychą i gniewem. Są to te trzy cechy, po których poznacie, że on jest obecny w jakiejś duszy

JESUS: The devil fills souls with ego, pride and anger. They are the three traits by which you will know that he is present in one soul

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 30 czerwca 2013 roku, godz. 23.10

Moja szczerze umiłowana córko, zły duch ani na chwilę nie zaprzestanie prześladowania tych, którzy Mnie kochają. Kiedy dusze są blisko Mnie i gdy ich miłość do Mnie wzrasta, on zawsze będzie obecny, próbując odciągnąć je ode Mnie.

Kiedy ratujecie dusze poprzez swoje modlitwy, zły duch będzie dawał upust całej swojej złości przeciw wam i odczujecie zranienia, bo staniecie się celem krytyki, zwłaszcza od tych, których kochacie. Musicie się przyzwyczaić do tego bólu i smutku, kiedy idziecie za Mną i kiedy akceptujecie Moją Interwencję poprzez te Orędzia. Przyniosą one ze sobą straszliwe biczowanie, bo te Orędzia będą odpowiedzialne za ratunek dla ponad siedmiu miliardów ludzi.

Gdy diabeł wie, że traci dusze dla Mnie, użyje wszelkich środków, jakie uzna za konieczne, by wzbudzić wątpliwości w umysłach tych, którzy są Mi wierni, a wtedy wywoła on straszne tarcia wśród Moich wyznawców. Musicie rozpoznać dzieło diabła takim, jakie ono jest, i wiedzieć, że im bardziej jesteście prześladowani za przyjęcie Mojej Ręki Miłosierdzia, tym większą macie pewność, że idziecie za prawdą. Tylko ze Słowem Bożym, kiedy jest obecne w swój najpotężniejszy sposób – kiedy Duch Święty ujawnia się wśród grup dzieci Bożych – zły duch będzie walczył najzacieklej. On, szatan, jest wściekły z powodu tej Misji. A wy, którzy wątpicie w Moje Słowo przekazywane wam w tym czasie, to wiedzcie.

Tylko Moje Słowo może wywołać takie oburzenie, nawet wśród tych, którzy wierzą we Mnie i przestrzegają Mojego Nauczania. Nikt z was nie jest odporny na ataki. Wy, Moi drodzy wyznawcy, będziecie tymi, którzy przyjmą biczowanie niegodziwymi językami przeciwko Mnie. Oplują was, wyśmieją i ośmieszą. Zostaniecie oskarżeni o spiskowanie przeciw Mojemu Kościołowi, ale jedynym waszym przestępstwem będzie zachowywanie Prawdy. Ci, którzy zachowywali Słowo Boże i którzy odrzucali odstępstwa od Prawdy, zawsze cierpieli z rąk tych, którzy uznawali siebie za szczególnie wybranych spomiędzy przedstawicieli Boga, przed tymi biednymi duszami, które naprawdę Mnie kochały.

Istnieje różnica między tymi, którzy twierdzą, że są lepiej poinformowani i dlatego bardziej godni wydawać wyroki o innych w Moim imieniu, a tymi, którzy po prostu Mnie kochają. Możecie powstać i zadeklarować swoją miłość do Mnie tylko wtedy, gdy idziecie za Moim przykładem. Nigdy nie powiedziałbym, że jeden człowiek jest lepszy od drugiego – bo wszyscy jesteście grzesznikami. I nigdy nie zaakceptowałbym tych, którzy wiedzą wszystko, co można wiedzieć o Mnie, a którzy deklarują swoją wyższość nad innymi. Ci, którzy twierdzą, że Mnie znają, a obrażają innych w Moje Imię, tak naprawdę w ogóle Mnie nie znają.

Diabeł wypełnia dusze wielkim ego, pychą i gniewem. Są to te trzy cechy, po których poznacie, że on jest obecny w jakiejś duszy, kiedy próbuje on uciszyć inne dusze głoszące Prawdę Bożą. Jak bardzo będą cierpieć takie dusze, zwłaszcza teraz, gdy ta najbardziej wyczekiwana Misja wypełnia się pośród was.

Każdy z was, kto odpowiada na Moje wezwanie, będzie musiał stawić czoła zniewagom i publicznym kpinom, które będą wam zapierały dech – tak okrutne będzie to wylewanie nienawiści. Chcę, abyście zrozumieli, że to nie przeciwko wam skierowana jest ta nienawiść, lecz przeciwko Mnie. Szatan chce uciszyć Mój Głos, gdy się rozlega dla uratowania was od jego nikczemnego planu, który został starannie przygotowany i który jest opracowywany od tak długiego czasu. Bestia nie może zwyciężyć, ale wie, jak cierpię, gdy porywa Mi dusze. Nie pozwólcie, aby ta ingerencja zaślepiła was na Prawdę.

Prawda uratuje wasze dusze, a kiedy szerzycie prawdę, przyniesie Mi ona więcej dusz. Z pomocą tych środków pokonam bestię. Będziecie chronieni od wszelkich krzywd, ale będziecie cierpieć upokorzenie określania was mianem głupców. A wszystko to dlatego, że Mnie kochacie.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…ym-waszym-przestepstwem-bedzie-zachowywanie-prawdy