Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
ona
3389

Zatłukli syna, bo nie chciał się spowiadać

Zatłukli syna, bo nie chciał się spowiadać

W stanie Nowy Jork Bruce Leornard i Deborah Leonard z sekty "Słowo Życia" zatłukli na śmierć 19-letniego syna Lucasa

Rodzice oraz inni wierni z sekty Słowo Życia, zatłukli na śmierć swojego 19-letniego syna za to, że nastolatek nie chciał opowiedzieć o swoich grzechach. Jego 17-letni brat, który również odmówił spowiedzi trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Bruce i Deborah Leonard przywieźli 19-letniego Lucasa i 17-letniego Christophera na spowiedź do nowojorskiej świątyni sekty Słowo Życia. Rodzice chcieli, by wyjawili przed zgromadzonymi wiernymi swoje grzechy. Gdy nastolatkowie odmówili rzucono ich na na ziemię i pobito. Bracia do samego końca zachowali milczenie, co sprawiło, że wściekły tłum dosłownie ich skatował. Do tej pory nie ustalono ujawnienia jakich tajemnic domagali się od braci członkowie sekty

Po przyjeździe do domu, 19-letni Lucas źle się poczuł i zmarł niedługo potem w szpitalu. Jego brata znaleziono w ciężkim stanie na drugim piętrze świątyni – chłopak przebywa pod opieką lekarzy. O zabójstwo 19-latka oskarżano nie tylko jego rodziców, ale także czterech wiernych oraz siostrę nastolatka, która również uczestniczyła w linczu. Bruce i Deborah Leonard trafili do aresztu, a pozostałą czwórkę rodzeństwa skierowano do domu dziecka. Siostra Lucasa usłyszała już zarzuty – o jej losie zdecyduje sąd.
Krzyżak
Nie ważne jak się zawała sekta, "Słowo Życia" czy inaczej. Każde odejście od Kościoła Katolickiego może spowodować takie działania ludzi i nie ważne czy to na czele stoi nawiedzony pastor czy zbuntowany ksiądz. Przecież to mogło wydarzyć w Polsce, potencjalnego zabójcę "sług szatana" czy "sług belzebuba" mamy na Glorii.
ona
Quas Primas 13:46
Ojcowie synodalni!
Nie tylko Rzymscy katolicy wierni Tradycji obserwując poczynania Wasze na Synodzie dostrzegają, że w swoich propozycjach ODCHODZICIE od nauki, którą Kościół głosił przez wieki. Dostrzegają to również KONWERTYCI.
Czy Wasze zachowanie nie jest czasem podobne do zachowania lewackich rządów, którzy mają w "wielkim poważaniu" referenda, czy prośby obywateli z …More
Quas Primas 13:46

Ojcowie synodalni!
Nie tylko Rzymscy katolicy wierni Tradycji obserwując poczynania Wasze na Synodzie dostrzegają, że w swoich propozycjach ODCHODZICIE od nauki, którą Kościół głosił przez wieki. Dostrzegają to również KONWERTYCI.
Czy Wasze zachowanie nie jest czasem podobne do zachowania lewackich rządów, którzy mają w "wielkim poważaniu" referenda, czy prośby obywateli z tysiącami podpisów?
List - "Synowska prośba do Ojca świętego", list Konwertytów, pojedyncze listy pisane do Was przez katolików, krucjaty Różańcowe o pokonanie herezji w Kościele katolickim - czy to wszystko jest przez Was ignorowane?
Od kilkudziesięciu lat modernizm - ściek wszystkich herezji, jak to nazwał św. PIUS X deformuje wiarę Chrystusa i prowadzi wiernych błędną drogą, drogą na zatracenie. Zgniłe owoce tego modernizmu widzimy wszędzie. W każdej dziedzinie życia zamieniono sacrum na profanum.

Jeśli nie chcecie się nawracać i nie chcecie trzymać się katolickiej wiary, to odejdźcie z Rzymskiego kościoła i nie wyrządzajcie Mu więcej krzywdy.
Załóżcie swoje zbory i tam "róbta co chceta"

--------------------------------------------------------------------

do czego to doszło, ze człowiek czytając takie bzdury sekciarskiego bractwa musi się wstydzić.Zenada osiągnęła swój szczyt ☕
ona
a juz się bałam ze to byli prawowici katolicy 🙂