Clicks2K

Jeszcze raz Bóg przemawia do Hierarchii Kościoła Rzymsko-Katolickiego!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Orędzie z książki "Jak dostać się do Nieba", autorka: s. Miłosiernego Serca Jezusowego. Zmarła 29.04.2017r. Pogrzeb odbył się 2.05.2017r. Była kuzynką Jana Pawła II. Na imię miała Honorata.

Kanon 1399-2318 dawnego prawa Kanonicznego został zniesiony przez Papieża Pawła VI /A.A.S.58. 1966r. 445/ - nie ma już zakazu publikowania oraz rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp.


Jeszcze raz Bóg przemawia do Hierarchii Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

Ja Bóg Ojciec Przedwieczny
Mówię Swoje Słowo Ojcowskie do całej Hierarchii Kościoła Rzymsko-Katolickiego w Polsce. Jak daleko chcecie zajść w swoim wiarołomstwie? Czy zdajecie sobie sprawę, dokąd wy zmierzacie?

To Ja, wasz Ojciec Przedwieczny wam powiem.

Jak długo chcecie wprowadzać te nowości w Moim Kościele? I jak długo mam znosić tę zniewagę Mojego Majestatu. Wy wiecie dokładnie, co wam wolno, a czego nie wolno! Waszego wprowadzania tej "Odnowy" w Moim Kościele już dłużej znieść nie mogę. Pytam się was, komu wy służycie?

Judasz za parę srebrników sprzedał Mego Syna Jednorodzonego, a wam ile Mój wróg płaci za wprowadzanie tego diabelskiego modernizmu? Czy na to chcecie liczyć, że otrzymacie u mnie nagrodę? Nagrodą waszą będzie ogień piekielny, który nigdy nie wygasa i już nigdy z niego nie wyjdziecie.

To Ja, Bóg Ojciec Przedwieczny obiecuję wam. Daję wam jeszcze szansę - niech Mój Kościół wróci do Fundamentów, jakie założył Mój Syn Jednorodzony, Jezus Chrystus. Wyrzućcie szatana modernizmu z Moich Świątyń. Przywróćcie Komunię Świętą na kolanach i do ust, wypędźcie szafarzy świeckich od Ołtarza i te wszystkie nowości niech opuszczą Mój Kościół. Przywróćcie Mszę Trydencką.

Macie niewiele czasu na wypełnienie Mojej Ojcowskiej Woli. Jako wasz Ojciec radzę wam: pośpieszcie się. Czas się wypełnił i bliski jest dzień, że polecę Mojemu Synowi osądzić ten świat, a wtedy nie liczcie na Moje Miłosierdzie.

Ja Bóg Ojciec Przedwieczny udzielam Swego Błogosławieństwa na wypełnienie Moich Poleceń. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.


źródło: Isidorium
Zbigniew Darowski shares this
2K
Orędzie
Posoborowe absurdy
I powtórka z rozrywki. Tych hierarchów wybrał JAN PAWEŁ II.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Posoborowe absurdy , a ciebie kto wybrał , aby zniesławiać i szkalować
Jana Pawła II?
jac505
Oni, ci bierni, wypaleni duchowo administratorzy są wyjątkowo oporni na dialog z Bogiem. Nic do nich nie dociera z objawień. Owszem czytają je na pewno, ale nic z nimi nie robią. I w ten sposób doprowadzą do katastrof na nasz kraj. Wtedy będzie wielkie wołanie do Boga i Maryi, jak ujrzą jak okropnych szkód, zniszczeń narobili. Panie Jezu przyjdź !
marta1012
A więc, nawróćcie się. Jeszcze czas. Jeszcze Miłosierny Bóg czeka. Czy tak szeroką drogą pilno wam na ogień wieczny. Czy za mało naszych modlitw za was?