Clicks469

Co łączy obowiązkowe szczepienia i wprowadzenie sieci 5G

Nasz kraj oraz świat stają przed bezprecedensowymi wyzwaniami, jeśli chodzi o nasze zdrowie. Z jednej strony wprowadza się obowiązkowe szczepienia, a z drugiej – sieć 5G, obejmującej coraz bardziej złożone i toksyczne częstotliwości elektromagnetyczne.

Oba te programy wdrażane są poprzez coraz bardziej chimeryczne partnerstwo międzynarodowych korporacji i przyszłych rządowych organów regulacyjnych, zarówno bez pełnej i świadomej zgody społeczeństw.

Szczepienia stanowią obietnicę dla świata bez chorób zakaźnych i teoretycznego zmniejszenia zachorowalności i umieralności, które mogłyby „uratować miliony istnień ludzkich”. W świecie obecnego wirusa, strach wokół ryzyka chorób zakaźnych osiągnął szczytową gorączkę, i obecnie opracowywanych jest ponad 100 szczepionek przeciw COVID-19, które najwcześniej dostępne będą tej jesieni.

Z drugiej strony wprowadzana jest rewolucja technologiczna w postaci sieci 5G, która ma zwiększyć prędkość transmisji bezprzewodowej i połączenie miliardów urządzeń w internet rzeczy. Jest to przedstawiane jako ogromna wygrana konsumenta (np. szybsze przesyłanie strumieniowe), ale ignoruje się inne zastosowania tej sieci, które obejmują nieustanne monitorowanie w czasie rzeczywistym zachowanie wszystkich ludzi, a nawet potencjalną broń.

Fakt, że sieć 5G wykorzystuje częstotliwości fali milimetrowej jest całkowicie pomijany, podobnie jak to, że harmonogram immunizacji CDC zawiera wieloskładnikowe szczepionki, które zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności, w podwójnie ślepej próbie z zastosowaniem placebo w postaci soli fizjologicznej. Ten cały harmonogram zawiera w toksykologicznym koktajlu dosłownie tysiące antygenów, które mogą powodować ostre niepożądane odczyny poszczepienne, jak i przewlekłe działania niepożądane, takie jak np. chorobę autoimmunologiczną.

Brak testów bezpieczeństwa, zarówno dla szczepionek, jak i sieci 5G, powinno być powodem wstrzymania ich realizacji. Medyczna zasada etycznej świadomej zgody, do której doszliśmy dopiero po ujawnieniu horrorów nazistowskich w postaci eksperymentów na ludziach, podczas procesów w Norymberdze, wymaga, aby osoby, które są narażone na ryzyko zdrowotne, były w pełni poinformowane o tych zagrożeniach, a nie tylko o rzekomych korzyściach. Bez dostępu do prawdziwych informacji, świadoma zgoda społeczeństw nie jest możliwa. Branża farmaceutyczna i telekomunikacyjna naruszają więc podstawowe prawa człowieka.

Wszystkie szczepienia obecnie zatwierdzone do stosowania przez FDA i CDC mogą powodować efekt uboczny w postaci kalectwa a nawet śmierci. Istnieją też tysiące badań potwierdzających biologiczną szkodę spowodowaną przez niejonizujące, nietermiczne skutki promieniowania bezprzewodowego.

Rzeczywistość jest taka, że populacje dotknięte programem obowiązkowych szczepień i wdrażania sieci 5G, zgodziły się na ryzyko i korzyści z tym związane, które wymaga poświęcenia jakiegoś aspektu zdrowia a nawet pewnej podgrupy populacji. Trzeba podkreślić, że brak działania z naszej strony jest również wyborem.

Wolność nie jest nam dana. W miejscach, w których jest ona ustanowiona prawem lub w konstytucjach państw, trzeba pamiętać, że trudno było ją zdobyć. Często wymagało to głębokiej odwagi a nawet rozlewu krwi. Po odebraniu nam wolności, przywrócenie jej będzie niezwykle trudne, a nawet niemożliwe. Nie pozwól więc, aby tak się stało. Stań w obronie swoich praw i podejmij odpowiednie działania.

Polecam również artykuł: “Szczepionki największym przekleństwem XX i XXI wieku“.

Źródło: www.greenmedinfo.com

___________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Wystrzegajcie się takiego nagle zapowiedzianego ogólnoświatowego szczepienia, bo ono was zabije


JEZUS: Szatan śmieje się, kiedy technologia jest wykorzystywana do szpiegowania lub zabijania

ORĘDZIA O GLOBALNYCH SZCZEPIENIACH

ORĘDZIA O PIECZĘCI BOGA ŻYWEGO

JEZUS: Nie pozwólcie szatańskim potęgom kontrolować waszych krajów

JEZUS: Jeśli nie powstaniecie w obronie swoich praw, to zostaniecie zmuszeni do przyjęcia znamienia bestii

JEZUS: Ujawniajcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię

JEZUS: Moje dzieci, musicie się modlić, aby zapobiec i zwalczyć serie okrucieństw planowanych przez nowy porządek świata

___________________________________________________________________
CÓRKA MARYI
PANDEMII NIE MA , TO TYLKO KURTYNA WHO NA PROJEKTY 5G ORAZ ID2020 - ELEKTRONICZNY OBÓZ KONCENTRACYJNY.