Ono żyje! Niektórzy ludzie potwierdzili, że trzymając Dzieciątko zamiast ceramiki, czuli pod palcami prawdziwe ciało, skórę, ludzkie ciepło...

3 cuda Dzieciątka Jezus

Anna Bandura
Anna Bandura/Niedziela

Figurka Dzieciątka Jezus znajduje się w domu monfortianów w Częstochowie
Czy przytulenie betlejemskiej figurki Dzieciątka Jezus może przynieść realną zmianę w życiu? Pielgrzymi domu św. Gabriela w Częstochowie opowiadają o doświadczanych cudach…

Dzieciątko Jezus przybyło do monfortiańskiego domu w Częstochowie prosto z Betlejem. W koszyczku, na sianie, zawinięte białą serwetką zajmuje centralne miejsce w budynku – i to nie tylko w święta Bożego Narodzenia.
Figurą opiekuje się mieszkanka domu, p. Maria. Pod natchnieniem Ducha Świętego zachęca niektórych pielgrzymów do przyjęcia Dzieciątka Jezus na noc. – Wygląda to tak, że w moim sercu pojawia się przekonanie, że dana osoba powinna wziąć figurkę na noc do swojego pokoju. Rano ludzie schodzą do mnie i dziękują. Mówią: „Gdyby pani wiedziała, co Ono dla mnie uczyniło!” – opowiada kobieta.

Lęk zniknął
– Właśnie do utulenia Dzieciątka Jezus któregoś razu zachęciła mnie p. Marysia – mówi Damian. – Przez całe życie bardzo się bałem dzieci. Jeśli ktoś podawał mi do potrzymania dziecko, to czułem się niezręcznie. Wynikało to z ran zadanych w dzieciństwie, ale przez długi czas nie byłem tego świadomy. Pani Marysia wręczyła mi Dzieciątko. Spędzałem z Nim każdą noc, przytulałem Je, rozmawiałem. Dziś mogę zaświadczyć, że to uzdrowiło moje serce i jestem wolny. Otworzyłem się na dzieci i nie mam już żadnej blokady – dzieli się chłopak.
Ojciec Nikola Tandara, monfortianin podkreśla, że mały Jezus rodzi się w naszych ranach, by dać nam nowe życie. – Warto zwrócić uwagę, że Szatan może wykorzystywać nasze zranienia. Co by było, gdyby mężczyzna z takim poranieniem wszedł na drogę małżeńską i czuł odrazę, niechęć do dzieci? Jezus chce leczyć nasze najgłębsze rany, my mamy się tylko otworzyć i Mu na to pozwolić.

Po utracie dziecka
Betlejemskie Dzieciątko Jezus wędruje też do rodzin, które cierpią po utracie potomstwa… Pani Maria opowiada historię kobiety z Wrocławia, gdzie Dzieciątko Jezus pojechało w okresie bożonarodzeniowym. – Mama, od momentu utraty dziecka nie potrafiła wziąć żadnego maluszka na ręce. To było dla niej ogromne cierpienie. Podczas rodzinnego spotkania, gdy Dzieciątko Jezus zagościło w ich domu, kobieta po raz pierwszy miała w rękach dziecko. Figurkę Dzieciątka, przez którą przyszło uzdrowienie. To był wzruszający moment dla całej rodziny – mówi p. Maria.
W domu św. Gabriela w Częstochowie ukojenia szukały też dwie kobiety, które modliły się o wyzwolenie z bólu ich wnuka i syna, który cierpiał po utracie dziecka. – Chłopak był w rozpaczy. Dałam tym paniom Dzieciątko, a kobiety modliły się przed figurką o uzdrowienie młodego taty, a także całej rodziny. Promienie tego uzdrowienia dotarły do ich domu, pod Wrocławiem. Mężczyzna otrzymał pokój serca – wspomina p. Maria.

Ono żyje!
Niektórzy ludzie potwierdzili, że trzymając Dzieciątko zamiast ceramiki, czuli pod palcami prawdziwe ciało, skórę, ludzkie ciepło – mówi p. Maria. – Pan Bóg zna serce każdego i do niektórych przychodzi przez znaki materialne. Tak znajduje sposób, aby przemówić do danego człowieka – niezwykłe sytuacje mające miejsce w domu św. Gabriela komentuje o. Nikola.
– Jezus sam powiedział, że jak wy nie będziecie słuchać, to kamienie zaczną mówić. Bóg próbuje do nas dotrzeć na różne sposoby. Największym cudem jest to, że kawałek chleba po modlitwie kapłana staje się Ciałem Chrystusa. Szatan może się przyoblec w anioła światłości, by zwieść daną osobę, dlatego obserwujmy owoce takich doświadczeń. Jeśli człowiek nie stawia samego siebie w centrum, tylko daje świadectwo o miłości i dobroci Pana, Bóg będzie błogosławił – kończy o. Nikola Tandara.

3 cuda Dzieciątka Jezus
m.rekinek
Znam panią Marię, poznaliśmy ją wiele lat temu na rekolekcjach, to niezwykle rozmodlona i uduchowiona osoba i te jej niesamowite oczy, żona twierdzi, że nigdy nie spotkała osoby o tak czystych oczach. Pamiętam, że bardzo nas polubiła i dała nam swój obrazek Matki Bożej z Guadalupe (oryginalny) i od tamtej pory, kiedy modlę się na różańcu w domu, zawsze go sobie stawiam.
baran katolicki
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Koniecznie trzeba zapytać co czujesz cielesnymi zmysłami kiedy GO masz w swoich ustach jako realny i rzeczywisty POKARM NA ŻYCIE WIECZNE.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
A jakie ma znaczenie moje czucie? Wiara jest najważniejsza.
baran katolicki
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Wiara katolicka zawsze jest rozumna/zdroworozsądkowa/. Nie wolno nam ulegać magicznej kabale.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nie rozumiem... jakaś aluzja do mojej wiary?
baran katolicki
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Czy wierzy pani, że ta figurka ożywa w magiczny sposób?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wierzę, że ożyła nie w magiczny sposób, tylko Łaską Bożą!
baran katolicki
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Dobranoc. Wiara katolicka nie jest magiczną kabałą lecz rozumnym aktem. .
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
baran katolicki
Jak się ma taką wiarę, to nic dziwnego, że się posądza Dzieciątko Jezus o magiczną kabałę!
baran katolicki
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Figurka przedstawiająca Dzieciątko Jezus nie jest realnym, rzeczywistym i substancjalnym Panem Jezusem. Figurka to martwy przedmiot, dzieło rąk ludzkich. Mamy Przenajświętszy Sakrament, który JEST Panem Jezusem tym ze żłóbka, tym nauczający, czyniącym cuda, ukrzyżowanym, który umarł i zmartwychwstał w swoim, ludzkim ciele, wstąpił do niebios gdzie zasiada po prawicy Boga …More
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Figurka przedstawiająca Dzieciątko Jezus nie jest realnym, rzeczywistym i substancjalnym Panem Jezusem. Figurka to martwy przedmiot, dzieło rąk ludzkich. Mamy Przenajświętszy Sakrament, który JEST Panem Jezusem tym ze żłóbka, tym nauczający, czyniącym cuda, ukrzyżowanym, który umarł i zmartwychwstał w swoim, ludzkim ciele, wstąpił do niebios gdzie zasiada po prawicy Boga Ojca jako prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek. Po co alienować swoje cielesne zmysły w uczuciach pozbawionych rozumu?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Figurka przedstawiająca Dzieciątko Jezus nie jest realnym, rzeczywistym i substancjalnym Panem Jezusem. Figurka to martwy przedmiot, dzieło rąk ludzkich.
**********************
A kto mówi ,że jest? Figurka jest dziełem rąk ludzkich, ale działaniem Bożym. Biedny baranie nie słyszałeś o cudownych Figurach, płaczących krwawymi łzami, o Cudownym Medaliku i o cudach jakich ludzie doświadczają?
Tutaj …More
Figurka przedstawiająca Dzieciątko Jezus nie jest realnym, rzeczywistym i substancjalnym Panem Jezusem. Figurka to martwy przedmiot, dzieło rąk ludzkich.
**********************
A kto mówi ,że jest? Figurka jest dziełem rąk ludzkich, ale działaniem Bożym. Biedny baranie nie słyszałeś o cudownych Figurach, płaczących krwawymi łzami, o Cudownym Medaliku i o cudach jakich ludzie doświadczają?
Tutaj jeden z dowodów:

google.com/search?client=firefox-b-d&q=cudowna+Figura+Jezusa+
Figura Jezusa ,,martwy przedmiot''( nazewnictwo barana) ożyła... Jezus otwiera i zamyka oczy.
baran katolicki
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Niewiasto z bożej łaski. Największym cudem jaki Pan Bóg uczynił dla człowieka/katolika/ jest Przenajświętszy Sakrament. Wszystkie inne cuda to jak sakramentalia w porównaniu z Sakramentem. Są one również potrzebne dla katolickich niemowlaków jako mleko z niebios dane dla początkujących. Dla dojrzałych w świętej i apostolskiej Wierze rzymskokatolickiej Przenajświętszy …More
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Niewiasto z bożej łaski. Największym cudem jaki Pan Bóg uczynił dla człowieka/katolika/ jest Przenajświętszy Sakrament. Wszystkie inne cuda to jak sakramentalia w porównaniu z Sakramentem. Są one również potrzebne dla katolickich niemowlaków jako mleko z niebios dane dla początkujących. Dla dojrzałych w świętej i apostolskiej Wierze rzymskokatolickiej Przenajświętszy Sakrament to pokarm stały, co dzienny, działający z całą mocą. Przenajświętszy Sakrament to Jezus Chrystus tu i teraz realnie i rzeczywiście OBECNY żywy w sakramentalnym Ciele.
wacula25wp.pl
baran katolicki A czy nie zauważyłeś że zaczynasz już iść drogą pana Stasia -stanislawp wyznawcą innym jak my dróg wiary . -stanislawp pisze nam on wydał Imprimatur na rzeźbienie sobie bogów i oddawanie im czci boskiej, rzeźbienie nawet drewnianych świętych kogutów i całowanie ich itp. Powiem Ci wszystko zależy od wiary z czym ją utoszsamiasz czy z Bogiem czy nie .Przenajświętszy Sakrament jest …More
baran katolicki A czy nie zauważyłeś że zaczynasz już iść drogą pana Stasia -stanislawp wyznawcą innym jak my dróg wiary . -stanislawp pisze nam on wydał Imprimatur na rzeźbienie sobie bogów i oddawanie im czci boskiej, rzeźbienie nawet drewnianych świętych kogutów i całowanie ich itp. Powiem Ci wszystko zależy od wiary z czym ją utoszsamiasz czy z Bogiem czy nie .Przenajświętszy Sakrament jest dla nas najwyższym cennym darem .Bo w tej sekundzie albo Ci Bóg przebacza lub nie.MEDALIK ŚW. BENEDYKTA bardzo ładnie Ci to wyjaśniła i brawo dla niej.
baran katolicki
wacula25wp.pl A może to ty jesteś poza katolickim szlakiem? Powiadasz, że wszystko zależy od "wiary". Tylko , że Boża łaska Wiary nie jest częścią ludzkiej natury i nie wynika z ciebie czy zemnie. Łaska/cnota/ Wiary jest Bożym darem dla naszej natury, Bożym wspomaganiem, zasilaniem, itd. Wiara dla kabalisty jest jego pomysłu i wynika z jakości życia/ cząsteczki bożej/ jaka została mu podarowana …More
wacula25wp.pl A może to ty jesteś poza katolickim szlakiem? Powiadasz, że wszystko zależy od "wiary". Tylko , że Boża łaska Wiary nie jest częścią ludzkiej natury i nie wynika z ciebie czy zemnie. Łaska/cnota/ Wiary jest Bożym darem dla naszej natury, Bożym wspomaganiem, zasilaniem, itd. Wiara dla kabalisty jest jego pomysłu i wynika z jakości życia/ cząsteczki bożej/ jaka została mu podarowana w chwili stworzenia. Dla kabalisty talmudycznego i kabalisty chrześcijańskiego Stwórca JEST bezosobową siłą, energią, masą, itd. która materializuje się i tym samym nieustanie się zmienia, jest w nieustanym procesie, itd.
baran katolicki
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Po co ci cud dokonany na figurze skoro nie dostrzegasz CUDU PRZEISTOCZENIA? Po co ci sakramentalia skoro lekceważysz Sakramenty?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Co za haniebne insynuacje? Co za bezczelne kłamstwo!!! Co za obrzydliwe pomówienia!!!
Na jakiej podstawie tak mnie oceniasz?
baran katolicki
Opowiedz nam jak adorujesz Przenajświętszy Sakrament i w czym ci pomaga codzienna audiencja u Króla królów i Pana panów. Po co się zachwycać liściem nie rozumiejąc drzewa, z którego opadł?
wacula25wp.pl
baran katolicki- Piszesz -[ A może to ty jesteś poza katolickim szlakiem? Powiadasz, że wszystko zależy od "wiary]==TAK wszystko zależy od "wiary reszta zależy od wolnej woli człowieka zależy co z nią zrobi czy to będzie miłe Bogu czy tylko człowiekowi i tu nie chodzi o sekty kabały masonów ale groźnych hedonistów itp.W nich wiara to czerpanie zysków z wiernych dla swego luksusu
baran katolicki
wacula25wp.pl Wiara, nadzieja i miłość to trzy cnoty Boże. Z nich ostoi się tylko miłość. Wiara i nadzieja przeminą z wiatrem doczesności.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
A co Tobie daje Adoracja?
baran katolicki
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Zgodnie z zasadą. Z kim przystajesz takim się stajesz. Codzienna adoracja Pana Jezusa nadaje mi katolicki smak. Świerzy oddech przed ponownym zanurzeniem. Zdrowie psychiczne i uspokaja ducha. Adorację mogę porównać również z inhalacją a nawet z anihilacją w mojej duszy.