DARCO shares this
314
Każda szczepionka RNA z glikoproteiną SARS-Cov2 spike, jest szczepionką z abortowanych komórek płodowych.

"szczepionka w części testów laboratoryjnych była przygotowywana na bazie komórek HEK293, które są linią komórkową pierwotnie pochodzącą z ludzkich embrionalnych żeńskich komórek nerki."
radiomaryja.pl/…a-zwiazek-z-aborcja-zapytalismy-rzad-i-producenta/
Edward7
Wszystkie szczepionki Covid są eksperymentalne

Opinia publiczna musi usłyszeć prawdę i dlatego tu jesteśmy. Znani weryfikatorzy faktów „Full Fact”, którzy są praktycznie w całości finansowani przez Facebooka, niedawno opublikowali artykuł sprawdzający fakty, w którym stwierdzili, że „szczepionki mRNA (szczepionki Pfizer i Moderna Covid) zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i …
More
Wszystkie szczepionki Covid są eksperymentalne

Opinia publiczna musi usłyszeć prawdę i dlatego tu jesteśmy. Znani weryfikatorzy faktów „Full Fact”, którzy są praktycznie w całości finansowani przez Facebooka, niedawno opublikowali artykuł sprawdzający fakty, w którym stwierdzili, że „szczepionki mRNA (szczepionki Pfizer i Moderna Covid) zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności jak każda inna szczepionka” . Full Fact cię okłamuje (...)


Full Fact mówi: „W Wielkiej Brytanii dwie z trzech zatwierdzonych szczepionek Covid-19, szczepionka Pfizer i szczepionka Moderna - wykorzystują technologię mRNA. „
Gdzie zaczynamy? Możemy potwierdzić, że żadna ze szczepionek Covid-19 nie została faktycznie zatwierdzona w Wielkiej Brytanii, w rzeczywistości są one tylko tymczasowo dopuszczone do użytku wyłącznie w sytuacjach awaryjnych. W październiku rząd wprowadził zmiany w przepisach dotyczących leków dla ludzi z 2012 r., Aby umożliwić MHRA przyznanie tymczasowej zgody na szczepionkę Covid-19 bez konieczności czekania na EMA.

Pozwolenie na czasowe stosowanie jest ważne tylko przez jeden rok i wymaga od firm farmaceutycznych wypełnienia określonych obowiązków, takich jak trwające lub nowe badania. Po uzyskaniu pełnych danych o produkcie można wydać standardowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu. Oznacza to, że producent szczepionki nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia lub śmierć, które nastąpiły z powodu jego szczepionki, chyba że było to spowodowane kwestią kontroli jakości.

Pełne fakty są również błędne, mówiąc, że tylko dwie z trzech szczepionek dostępnych w Wielkiej Brytanii wykorzystują technologię mRNA. Szczepionka AstraZeneca różni się od szczepionek Pfizer i Moderna, ale nadal zawiera mRNA w procesie rzekomego działania.

Wstrzyknięcia Pfizera i Moderna rzekomo działają poprzez dostarczanie mRNA, o którym Pfizer i Moderna mówią nam, że jest kodem genetycznym białka wypustek znajdującego się na powierzchni rzekomego wirusa SARS-CoV-2, do ludzkiej komórki wewnątrz błony lipidowej. Gdy mRNA znajdzie się w komórce, ta sama maszyneria, która jest używana do wytwarzania naszych własnych białek, może wytworzyć białko kolca. To z kolei powoduje, że układ odpornościowy działa i inicjuje odpowiedź immunologiczną.

Wiele osób ma złudzenie, że szczepionka AstraZeneca jest tradycyjną szczepionką - „Nie różni się niczym od szczepionki przeciw grypie”, ciągle słyszymy, jak mówią. Nic bardziej mylnego. Szczepionka AstraZeneca jest wirusową szczepionką wektorową i podobnie jak szczepionki mRNA nigdy wcześniej nie były dopuszczone do stosowania u ludzi na masową skalę.

Informacje genetyczne zawarte w szczepionce z wektorami wirusowymi, takiej jak szczepionka AstraZeneca, to DNA, a nie RNA. To DNA jest krótkim liniowym fragmentem dwuniciowego DNA, który zawiera geny wirusowe wraz z genem białka kolca. Wektor wirusowy najpierw infekuje komórkę, a następnie dostarcza DNA do jądra komórkowego. Komórka może następnie dokonać transkrypcji genów wirusowych (DNA) na mRNA przy użyciu tej samej polimerazy RNA, której używa dla naszych własnych genów. Po transkrypcji mRNA zostaje oznakowane, dzięki czemu może opuścić jądro i zostać przekształcone w białko kolczaste przez maszynerię komórkową.

Full Fact powiedział:Obie szczepionki mRNA Covid-19 przeszły te same testy bezpieczeństwa i procedury, które przeszłyby wszystkie inne szczepionki.

To jest jawne kłamstwo. Gdyby to była prawda, szczepionki Covid zostałyby w pełni zatwierdzone z pozwoleniem na dopuszczenie do obrotu w Wielkiej Brytanii, a jak właśnie wyjaśniliśmy powyżej, tak nie jest i jest ku temu powód. Żadne ze szczepień Covid nie zakończyło trzeciej fazy prób.
Pfizer faza trzecia próba nie wynika, aby zakończyć dopiero 6 kwietnia 2023 r.

Chociaż trzecia faza próbna AstraZeneca ma się zakończyć nieco wcześniej 14 lutego 2023 r.

Ale co to oznacza? Cóż, 2023 w chwili pisania tego tekstu to do dwóch lat. Oznacza to, że obecne na całym świecie wprowadzenie szczepionki Covid można opisać jako największy eksperyment na ludziach, jaki kiedykolwiek przeprowadzono w historii. Każdy, kto przyjmuje tę szczepionkę, która jest tylko tymczasowo dopuszczona do użycia w nagłych wypadkach, jest zasadniczo świnką morską lub szczurem laboratoryjnym biorącym udział w próbie.

Full Fact powiedział: „Nie ma dowodów na to, że szczepionki mRNA miałyby wpływ na płodność, ale dopóki nie zostaną przeprowadzone dalsze badania potwierdzające, że są one bezpieczne dla kobiet w ciąży, NHS obecnie zaleca, aby większość kobiet w ciąży nie otrzymywała żadnej szczepionki Covid-19. Mówi się, że kobiety w ciąży z wcześniej istniejącymi schorzeniami, które mogą być narażone na poważne komplikacje w przypadku zarażenia się chorobą, oraz kobiety, które są narażone na wysokie ryzyko zarażenia się chorobą z powodu miejsca pracy, mogą nadal być w stanie otrzymać szczepionkę. Powodem, dla którego pojawiły się obawy, jest to, że białko wypustkowe SARS-CoV-2 wykazuje niewielkie podobieństwo do białek w łożysku. Teoria głosi, że jeśli szczepionka doprowadzi do wytworzenia przez organizm przeciwciał atakujących wirusa, przeciwciała te mogą również zaatakować łożysko.Ale jak już powiedzieliśmy, podobieństwo jest tylko nieznaczne i realistycznie rzecz biorąc, ciało raczej nie pomyli tych dwóch.

Pełne fakty są całkiem poprawne w ich stwierdzeniu dotyczącym białka wypustek używanego w szczepionkach, przypominającego białka w łożysku. Mają również całkowitą rację, że szczepionki nie są oficjalnie zalecane do stosowania u kobiet w ciąży. Ale to tylko na papierze, ponieważ w prawdziwym świecie kobiety w ciąży - podejrzewamy, że głównie pracownicy służby zdrowia - są szczepione jedną z eksperymentalnych szczepionek Covid i cierpią z tego powodu. Skąd to wiemy? Ponieważ rząd Wielkiej Brytanii publikuje cotygodniowe aktualizacje dotyczące działań niepożądanych szczepionek Covid zgłoszonych do programu żółtej karty MHRA. W tym najnowsza aktualizacja, zawierający raporty do 28 marca 2021 r., pokazuje 40 zgłoszeń poronień jako niepożądanej reakcji na szczepionkę Pfizer oraz 15 zgłoszeń poronień jako niepożądanej reakcji na szczepionkę AstraZeneca.

Full Fact powiedział: „Wiele osób może odczuwać skutki uboczne szczepionek Covid-19, ale są one przytłaczająco łagodne i ustępują w ciągu kilku dni. Żadnych zgonów nie przypisano bezpośrednio szczepieniom Covid-19 ”.

Nic bardziej mylnego. Do dnia 28 marca 2021 r . MHRA otrzymało łącznie 565242 zgłoszonych działań niepożądanych szczepionek Covid, w tym 11914 chorób ucha i oczu, takich jak głuchota i ślepota, 11893 zaburzenia serca, takie jak zatrzymanie akcji serca, 17860 zaburzenia układu oddechowego i przerażające 118 768 zaburzenia układu nerwowego, w tym porażenie Bella, drgawki, paraliż, uszkodzenie mózgu i kilka rodzajów udarów. Odpowiada to 1 na 166 osób cierpiących z powodu poważnych działań niepożądanych. Odnotowano również 786 zgonów zgłoszonych do MHRA jako niepożądane reakcje na szczepionki Covid na dzień 28 marca. Przerażające jest to, że w rzeczywistości zgłaszanych jest około 1% działań niepożądanych, a wiele osób nie wie, że program żółtej kartki w ogóle istnieje.

Full Fact powiedział, że „szczepionki Covid-19 nie są eksperymentalne i zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności jak każda inna szczepionka”… Okłamują cię.
dailyexpose.co.uk/…-covid-vaccines-are-not-experimental-theyre-lying/