Clicks1.5K

Vladyku Milana Chautura zarazil nový billboard, ktorý nabáda ľudí zaprieť vieru v Boha. Kto za tým môže stáť? Vyzýva, aby sme boli opatrní voči tým, ktorí sa snažia útočiť na slobodné myslenie človeka lžou

Vladyku Milana Chautura zarazil nový billboard, ktorý nabáda ľudí zaprieť vieru v Boha. Kto za tým môže stáť? Vyzýva, aby sme boli opatrní voči tým, ktorí sa snažia útočiť na slobodné myslenie človeka lžou.

Vladyku Milana Chaurta zarazil billboard pri ceste, ktorý radí ľuďom aby sa pri sčítaní ľudí zaradili medzi ateistov. Inak pošlú svoje peniaze nevedno kam.
Na snímke bilbord, ktorý navádza ľudí k zapretiu viery
Pripomína mu to čistky z čias komunizmu, kedy si vládna moc uzurpovala právo na majetok cirkvi i na myslenie ľudí. Zaujímalo by ho, kto stojí za touto propagandou.

Vladyka parafrázoval slová z billboardu nasledovne: „Ak chcete, aby vaše peniaze išli „nevedno-kam“, pri sčítaní ľudí, označte: ‚bez vyznania‘!
Podľa jeho slov ide o názor „demagogických špekulantov“, ktorí navádzajú ľudí k zapretiu Krista. Vôbec pritom nejde o zdravotníctvo, ale o získanie čo najväčšieho podielu z daní veriacich ľudí. „Lebo, ak by im naozaj išlo o zdravotníctvo, ktoré tam spomínajú, museli by si priznať, že to, čo sa právom dostane veriacim ľuďom z ich vlastných daní, je len nepatrným zlomkom z toho, čo si práve terajší špekulanti rozkradli zo štátu,“ vyjadril sa vladyka Chautur.

Nová ideológia?

Slová na billboarde mu nápadne pripomínajú praktiky komunistickej strany v minulom storočí, keď štátna moc zrušila gréckokatolícku cirkev a prisvojila si majetok nie len jej, ale aj ostatných cirkví a súkromných osôb. To je podľa vladyku aj zámer človeka, ktorý stojí za týmto billboardom.
„Uveriť tým, ktorí nabádajú ľudí, aby sa označovali pri sčítaní ľudí termínom ‚bez vyznania‘ znamená toľko, ako uveriť ateisticko-materialistickej propagande, ktorá tu už bola za socializmu.“

Zároveň upozorňuje aj na nový druh propagandy, ktorá môže za billboardom stáť. Za ideológiou zapretia viery môžu byť aj osoby, „ktoré si pletú mužský a ženský prvok v spoločnosti, či chcú ‚modifikovať‘ prirodzenú ľudskú rodinu s otcom, mamou a dieťaťom.“

Chautur vyzýva, aby sme boli opatrní voči tým, ktorí sa snažia útočiť na slobodné myslenie človeka lžou. „Kto mňa zaprie pred ľuďmi, toho aj ja zapriem pred Otcom, ktorý je na nebesiach,“ pripomenul na záver Vladyka Milan Chautur.

alianciazanedelu.sk/archiv/8205
ľubica
Nenarozené děti rozčezaly zaživa k vývoji Covid vakcíny jako pro kanibaly (lidojedy) Aztéky při vyní…
kiežby by biskupov trápilo to podstatné, že vakcíny ktoré doporučuje KBS veriacim sú zo zabitých detí!
apredsasatoci
Soport
Rada sa trapim. Trapitť sa má pre mňa veľký význam.
Soport
Apredsasanetočí - Zábava?.)) Ty sa len trápiš. )
apredsasatoci
Soport
Rada sa zabávam. Zabávať sa má pre mňa veľký význam.
Soport
apredssasanetočí - Já vím, že ano, jinak by ses na mně nelepila. Protože ti to přikazuje tvůj otec ďábel. Musíš se o to u mně pokoušet:)) To jsi tak svobodná, že se zabýváš nesmyslně cizími lidmi?.)
apredsasatoci
Soport
Aj ja sa vždy zlanem, keď začneš kázať v Duchu Svätom.
Ide z teba sila, ila, la, a..... 😫
Peter(skala)
😊😂😉🤪🤭
Soport
Dnes mi kdosi zvoní u dveří. Otevřu a hle - zarouškovaná osoba se seznamem v ruce. Prý jakási sociální pracovnice co obchází lidi a píše seznamy těch, co půjdou na očkování. Zvolal jsem v Duchu Svatém, že její činnost která nahání lidi pod pekelný jed volá do nebe a BUDE STÁT PŘED BOŽÍM SOUDEM!!! Začala vztekle přerývaně huhlat cosi a opět jsem zvolal -BUDETE STÁT PŘED BOŽÍM SOUDEM!!! Osoba …More
Dnes mi kdosi zvoní u dveří. Otevřu a hle - zarouškovaná osoba se seznamem v ruce. Prý jakási sociální pracovnice co obchází lidi a píše seznamy těch, co půjdou na očkování. Zvolal jsem v Duchu Svatém, že její činnost která nahání lidi pod pekelný jed volá do nebe a BUDE STÁT PŘED BOŽÍM SOUDEM!!! Začala vztekle přerývaně huhlat cosi a opět jsem zvolal -BUDETE STÁT PŘED BOŽÍM SOUDEM!!! Osoba zpanikařila a doslova utíkala k venkovním dveřím. Utíkala zmatená ve strachu s neumělým pokusem ještě ze sebe cosi vyloudit za "argumenty". Satan již posílá své služebníky až do domů lidí. Začněte tedy hned KÁZAT V DUCHU SVATÉM, V BOŽÍ MOCI A SATAN PŘED VÁMI UTEČE!!! AMEN!!
Martina Bohumila Luterova
Ani okamžik nepochybuji, že to co píšeš je zkušenost
cenná pro Boží děti. Děkuji !