ľubica
Nenarozené děti rozčezaly zaživa k vývoji Covid vakcíny jako pro kanibaly (lidojedy) Aztéky při vyní…
kiežby by biskupov trápilo to podstatné, že vakcíny ktoré doporučuje KBS veriacim sú zo zabitých detí!
apredsasatoci
Soport
Rada sa trapim. Trapitť sa má pre mňa veľký význam.
Soport
Apredsasanetočí - Zábava?.)) Ty sa len trápiš. )
apredsasatoci
Soport
Rada sa zabávam. Zabávať sa má pre mňa veľký význam.
Soport
apredssasanetočí - Já vím, že ano, jinak by ses na mně nelepila. Protože ti to přikazuje tvůj otec ďábel. Musíš se o to u mně pokoušet:)) To jsi tak svobodná, že se zabýváš nesmyslně cizími lidmi?.)
apredsasatoci
Soport
Aj ja sa vždy zlanem, keď začneš kázať v Duchu Svätom.
Ide z teba sila, ila, la, a..... 😫
Peter(skala)
😊😂😉🤪🤭
Soport
Dnes mi kdosi zvoní u dveří. Otevřu a hle - zarouškovaná osoba se seznamem v ruce. Prý jakási sociální pracovnice co obchází lidi a píše seznamy těch, co půjdou na očkování. Zvolal jsem v Duchu Svatém, že její činnost která nahání lidi pod pekelný jed volá do nebe a BUDE STÁT PŘED BOŽÍM SOUDEM!!! Začala vztekle přerývaně huhlat cosi a opět jsem zvolal -BUDETE STÁT PŘED BOŽÍM SOUDEM!!! Osoba …More
Dnes mi kdosi zvoní u dveří. Otevřu a hle - zarouškovaná osoba se seznamem v ruce. Prý jakási sociální pracovnice co obchází lidi a píše seznamy těch, co půjdou na očkování. Zvolal jsem v Duchu Svatém, že její činnost která nahání lidi pod pekelný jed volá do nebe a BUDE STÁT PŘED BOŽÍM SOUDEM!!! Začala vztekle přerývaně huhlat cosi a opět jsem zvolal -BUDETE STÁT PŘED BOŽÍM SOUDEM!!! Osoba zpanikařila a doslova utíkala k venkovním dveřím. Utíkala zmatená ve strachu s neumělým pokusem ještě ze sebe cosi vyloudit za "argumenty". Satan již posílá své služebníky až do domů lidí. Začněte tedy hned KÁZAT V DUCHU SVATÉM, V BOŽÍ MOCI A SATAN PŘED VÁMI UTEČE!!! AMEN!!