Clicks51
lt.news

Cecilia Marogna: „Aš - kardinolo meilužė? Absurdas!“

39 metų Cecilia Marogna iš Kaljario, Sardinijoje, „Corriere.it“ (spalio 6 d.) paaiškino, kad per ketverius metus iš tuometinio sostituto Angelo Becciu gavo 500 000 EUR už savo paslaugas.

Į šią sumą įskaičiuotas jos atlyginimas, kelionės ir konsultacijos. Marogna save vadina „politine analitike“ ir „žvalgybos eksperte“, kuri „gyvena nuomojamame bute ir augina dukrą“, tačiau nebuvo Becciu „meilužė“.

Ji susitiko su Becciu 2015 m., kai išsiuntė jam el. laišką apie „saugos problemas nunciatūrose“.

Becciu jai pasakė: „Man atrodo keista, kad tokia jauna moteris kaip tu, domisi tokiais dalykais“. Nepaisant to, tarp jų prasidėjo „operatyvus bendradarbiavimas“.

„Šiaurės Afrikos ir Vidurio Rytų šalyse trūko lygiagrečios diplomatijos, bet aš žinojau, ką daryti ir kaip judėti, taip pat sumažinti pavojų, kurį tose šalyse nunciatūroms kelia teroristų grupės“, - aiškino Marogna.

Romoje ji, atrodo, buvo žinoma kaip „kardinolo dukterėčia“, tačiau Becciu LaVerita.info sakė: „Aš galiu pasakyti tik tiek, kad panelė nėra mano giminaitė“.

Kaip rašo LaVerita.info, Marogna yra "Movimento Roosevelt" narė, kurios prezidentas Gioele Magaldi yra „Didžiųjų rytų demokratijos Didysis magistras“.

Paveiksliukas: © Mazur, CatholicNews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsJmtzuvdcew