Clicks1.1K
Idź się zaszczypawkować. Żont ci wszystko wyjaśni w spec bazie którą uruchomił abyś wyszedł z namiotu śmierci w pełni uszczęśliwiony 🥶 Źródło: youtube.com/watch?v=FS3KRjCbuS8More
Idź się zaszczypawkować. Żont ci wszystko wyjaśni w spec bazie którą uruchomił abyś wyszedł z namiotu śmierci w pełni uszczęśliwiony 🥶
Źródło: youtube.com/watch?v=FS3KRjCbuS8
henryk33 shares this
1.1K
Wieczne Odpoczywanie Amen
Jan Zbigniew wojan
Izrael, pozew obywateli zmuszanych do szczepień
Izrael, pozew obywateli zmuszanych do szczepień
Kiedy pozew przeciwko temu (nie)rządowi?
Do Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) w Hadze wpłynęła skarga w sprawie naruszeń Kodeksu Norymberskiego w Izraelu po tym, jak Izraelczycy sprzeciwili się obowiązkowym szczepieniom przeciwko COVID-19 jako "zbrodni przeciwko ludzkości."

Teraz grupa izraelsk…More
Izrael, pozew obywateli zmuszanych do szczepień
Izrael, pozew obywateli zmuszanych do szczepień
Kiedy pozew przeciwko temu (nie)rządowi?
Do Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) w Hadze wpłynęła skarga w sprawie naruszeń Kodeksu Norymberskiego w Izraelu po tym, jak Izraelczycy sprzeciwili się obowiązkowym szczepieniom przeciwko COVID-19 jako "zbrodni przeciwko ludzkości."

Teraz grupa izraelskich Żydów pozywa administrację Netanjahu przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym, twierdząc, że Izrael narusza Kodeks Norymberski, zasadniczo poddając Izraelczyków eksperymentowi medycznemu z użyciem kontrowersyjnych szczepionek."
Stowarzyszenie Anshe Ha-Emet ("Ludzie Prawdy") - składające się z izraelskich lekarzy, prawników, aktywistów i zainteresowanych obywateli - złożyło skargę do prokuratora MTK w Hadze, oskarżając rząd o przeprowadzenie narodowego „eksperymentu medycznego” bez uzyskania „świadomej zgody" szczepionych.

"Kiedy szefowie Ministerstwa Zdrowia oraz premier zaprezentowali szczepionkę w Izraelu i rozpoczęli szczepienia mieszkańców Izraela, zaszczepionych nie poinformowano, że w praktyce biorą udział w eksperymencie medycznym i że ich zgoda jest do tego wymagana zgodnie z Kodeksem Norymberskim” - stwierdza pozew Anshe Ha-Emet.
"Firma A. Suchovolsky & Co. Law z Tel Awiwu twierdzi, że umowa premiera Benjamina Netanjahu "Pfizer & Netanjahu" jasno pokazuje, że izraelska kampania szczepień określona jako "warp-speed vaccination campaign" [co można przetłumaczyć jako szczepionkowy "Blitzkrieg"/ błyskawiczne działanie] w rzeczywistości jest eksperymentem medycznym i to było istotą porozumienia.”

tu więcej informacji w języku angielskim:
commonsensetv.nl/…laint-violation-nuremberg-code-israeli-government/

tu potwierdzenie wpłynięcia skargi do ICC - pismo z 09/03/2021:
israel-news.co.il/archives/24934

relacje dwóch Żydówek o tym co się dzieje w Izraelu - tego nie usłyszysz w TV:
miziaforum.com/…mberskiego-za-stosowanie-przymusu-szczepien-cowid/

wyroki sądów na całym świecie dot. pandemii koronawirusa (baza na bieżąco aktualizowana):
standupcanada.solutions/c-o-v-i-d-lawsuits
Jarujestem
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Jan Zbigniew wojan
Na podstawowe pytanie odpowiedzi brak ! I to my płacimy za ten cyrk !
2 more comments from Jan Zbigniew wojan
Jan Zbigniew wojan
W jakim celu ta kobieta tam siedzi ? By dręczyć pytających !
Jan Zbigniew wojan
Dr Horban mówi że jeśli chcemy aby dziadkowie i babcie nie były potencjalnie narażeni na zakażenia to powinny być zaszczepione dzieci w szkołach albo koło szkoły gdzieś tam ..... Normalnie zmiana definicji nastąpiła !!!! Producenci twierdzą, że szczepionki zapobiegają tylko ciężkim przebiegom choroby, ale nie przed ich roznoszeniem czy transmisją, ale on jest lepszy od producentów i daje …More
Dr Horban mówi że jeśli chcemy aby dziadkowie i babcie nie były potencjalnie narażeni na zakażenia to powinny być zaszczepione dzieci w szkołach albo koło szkoły gdzieś tam ..... Normalnie zmiana definicji nastąpiła !!!! Producenci twierdzą, że szczepionki zapobiegają tylko ciężkim przebiegom choroby, ale nie przed ich roznoszeniem czy transmisją, ale on jest lepszy od producentów i daje gwarancje że jeśli dzieci się zaszczepi to starsi nie będą się zarażali - normalnie ten typ z ludzi robi idiotów - sprawdza się podejrzenie, że chcieli jeszcze w czerwcu szczepić dzieci ! To są przestępcy !

"Po przebytej infekcji i po zgonie ponowne infekcje są praktycznie niespotykane..." Tak tłumaczą “naukowcy” po studiach na Oxycorcie, lub Acardzie, a kierunkach takich jak WiFi, czy AjWaj !

Komentarz z uzupełnieniem. Jaka obłuda narracyjna. Łatwiejsze podróżowanie, to przecież podróżowanie bez paszportów, kodów QR, kart dostępu, aplikacji telefonicznych i danych biometrycznych. Kto utrudnia i paraliżuje wszelkie podróże, działalność gospodarczą ? Kto wprowadza obostrzenia i ograniczanie praw człowieka to przecież działalność współczesnych ideologów imperialnych globalizmu, czyli rasistowskich członków rządu światowego obrzezanych. Nie ma żadnych podstaw ani powodów, żeby stosować tak ogromny terror wobec obywateli Europy i świata. Koncerny zbrojeniowe usaizrael nato, w tym laboratoria zajmujące się produkcją broni bakteriologicznej pod postacią wirUSA z USA i Chin, pozbawiają ludzi wszelkich praw podstawowych do życia, pracy i rozwoju. / Pochodzący nie z wyboru urzędnik śmierci i zagłady ludzkości z UE proponował Europejczykom w tym Polakom, aby państwa członkowskie koordynowały stopniowe "znoszenie" ograniczeń w "swobodnym" przepływie osób, biorąc pod uwagę okupantów z usaizraelunia nowe "WSPÓLNE NARZĘDZIE"". Tym narzędziem unijnym ma być cyfrowy certyfikat COVID - powiedział w Brukseli Didier Reynders, komisarz UE ds. "sprawiedliwości". Kto takiego bandytę tam powołał i kto to jest ? Jak widzimy, nie bez przyczyny unia zamówiła kolejne 2,5 miliarda dawek. Jeśli kampania szczepień przyniosła "sukces" to szykują się na jesień roku Pańskiego 2021 następne ataki szczepieniami truciznami prowadzące do uśmiercania współczesnej populacji narodów. Prawdopodobnie będą to łapanki we wsiach, miastach, osiedlach i terror do przymusowego zabijania szczepionkami truciznami genetycznymi mRNA dzieci, dorosłych i starców jeśli jeszcze gdzieś się znajduje. Europa się wyludnia i starcy są zabijani wszędzie. W Belgii, Holandii stosuje się eutanazję na życzenie, lub z przyczyn ekonomicznych. Czynności ludobójcze zabijania będą wykonywać wojskowi, policja "polska" lub funkcjonariusze i wojskowi obcych okupacyjnych wojsk usaizrael nato na co pozwala ustawa 1066 i uzupełniające w tym sanitarna opracowane przez rząd PiS oraz podpisane przez Pana polskiego prezydenta Andrzeja Dudę.
~WARS- 31.05.21r. (15:23)
/skopiuj i poślij dalej w Internet/

“Zdrada, zdrada, zdrada - podstępne, zimne oczy gada !” Dlaczego nam to robią ? To w podzięce za przyjmowanie ICH z dobroci serca podczas kiedy cała Europa ICH wyrzucała ! Wiją się jak prawdziwe żmije, no i jeszcze te gadzie ślepia !
Maja 21
Mam zapytanie. Czy ktoś z forum miał Covda?
I drugie jakie ma skutki uboczne po chorobie.
Jan Zbigniew wojan
Zaszczep się i pogadamy po jakimś czasie !